Гласуване в седмичен фотошопски конкурс 5 -12.12- категория "Картичка"

  • 2 578
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аааа не, Ани ти си си заслужи и то категорично наградата, тя си е твоя. Права си, че няма условие какъв точно да бъде елемента. Аз също съм използвала зимния пейзаж като такъв, който бе от хартиите от един скрап, но за мен той си бе простоотделния външен елемент, както за теб русунката. Хората те удобриха, така, че ти си си първенеца, ти избираш и новите идеи, такива са правилата Hug Hug Hug Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 771
Ани, не оспорвам първото ти място. От самото начало бях сигурна, че автора на тази картичка и автора на рамката, спечелила в другата категория, е един и същ. Просто рисунките са стилово еднакви. Само че в категория Картичка рисунката се използва като елемент и се набляга на това, че не е СНИМКА, а в категория Рамка, подобна рисунка се ползва в ролята на СНИМКА. Сама си противоречиш. Освен това, в картичката едва ли не елементите от основния кит се явяват едва ли не допълнителни, можеше си и без тях, ефектът щеше да е същия. Както и да е, не съм аз тази която ще казва, че външният елемент може да е "клонка или фигурка", опазил ме Господ, аз съм в тази тема от 2 месеца, но за мое щастие не съм обременена с лично отношение към никой и си изразявам мнението такова, каквото е. Просто при следващите конкурси не е зле да се уточняват нещата по-точно в началото. Сега като победителка бих се радвала да споделиш сайта, от който сваляш тези рисунки.

В тази категория участвах с номер 1.

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито на Ани и Румка! Peace
Много приятни картички...  Аз мисля, че няма нарушение на правилата и за мен наистина най-хубавата картичка спечели първото място!

Само да добавя, че в моята картичка 15 няма добавен външен елемент, освен текста... Grinning

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честито на победителите  bouquet
Моята картичка е номер 2

# 34
  • Мнения: 657
Ами сигурно е моя вината, че не уточних в условието. Идеята ми беше изобщо да няма човешки изображения, затова казах "без снимка", откъде да се сетя, че някой може да използва рисунка.. newsm78

Хайде, стига полемики вече.  Hug Картичката наистина е страхотна! Ани, честито!  bouquet

# 35
  • Мнения: 156
Поздравления за победителите! Моята тук е 13.

# 36
  • Мнения: 354
Браво момичета, много хубави неща и тук!
Ани  Hug прекрасна картичка , толкова вълшебна. Много ми хареса.
Моята е номер 6

# 37
  • Мнения: 2 270
Кали- радвам се,че си изразяваш мнението.Тези рисунки си ги имам от много време /просто им дойде времето да ги ползвам/Някой от тях съм си ги прерисувала/незнам дали знаеш ,но аз мога и обичам да рисувам и за мен рисуването на тези момиченца нямаше да е никакъв проблем/

# 38
  • Мнения: 9
Всички са много хубави,
Мога ли да ви попитам къде ги принтвате после.
Някой знае ли печатарница или фото които принтват малко бройки?

Общи условия

Активация на акаунт