Франклин???

  • 3 284
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
Фют предлагат- 19 лв, пишеше че струва в каталога им.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 133
да, той този си е на Фют именно, но в сайта им го нямаше.....а иначе нямам идея къде да ги намеря...имат ли си някъде книжарница или нещо такова????
Ако не намерим в мола, днес....

# 17
  • София
  • Мнения: 44 133
GoldenEyeful - ако нямаш нищо против и аз все пак мога да се възползвам от инфото Wink
Но имам въпрос...понеже ми е далеч този мол и до сега всъщност не съм ходила - да ми кажеш само на кой етаж да търся книжарницата Simple Smile)))
а това от зад все се чудя какво е - книжка или просто някаква подложка на куклето??? Simple Smile

Ейнджъл, разбира се! Hug Книжарницата се намира на последния етаж, където са заведенията. Като слизаш от ескалаторите е срещу теб, а ако идваш от асансьорите - пада ти се отдясно.  Peace
Това на гърба е картонче някакво, на което е закрепен Франклин. Hug

нямаше го Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 717

Огледа ли хубаво, пита ли кога ще има? Rolling Eyes Обикновено го оставят и на рафта, където е поредицата на Егмонт с твърдите корици. Като влезеш от входа, в края на първата редица, която ти се пада в дясно. Отделно го оставят и там където има всички книжки на Франклин. Иначе, съжалявам! Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 44 133
не огледах направо питах, беше някаква лудница....продавачката пита и една друга, каза че нямат...не съм питала дали и кога пак ще имат...хич не ми е удобно ходенето до там, та надали ще мога да дебна...
Мерси все пак Simple Smile))
Ако не стане за коледа ще търся и по-натам....

# 20
  • София
  • Мнения: 717
не огледах направо питах, беше някаква лудница....продавачката пита и една друга, каза че нямат...не съм питала дали и кога пак ще имат...хич не ми е удобно ходенето до там, та надали ще мога да дебна...
Мерси все пак Simple Smile))
Ако не стане за коледа ще търся и по-натам....

Аз мога да поверя, и ако има ще ти пиша на  лични. Имаше два бр. миналата седмица.

# 21
  • София
  • Мнения: 592
по принцип се продава в книжарниците, в София Прес ще го има със сигурност, видях го миналата седмица и в Ориндж

# 22
  • Мнения: 1 033
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile
В Сиела-та в Пфое мол го имаше миналата седмица.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако някой е виждал такъв плюшен Франклин във Варна, ще съм благодарна ако ми каже къде  Simple Smile
В Сиела-та в Пфое мол го имаше миналата седмица.
Много благодаря  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 469
Днес ще проверя в "Хеликона" дали няма. аз съм купувала оттам за подарък. Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 44 133
Ами аз днес ходих до ФЮТ на графа...казаха, че е изчерпан и повече няма да има...т.е. каквото случайно е останало още тук-там по книжарниците - това е....

# 26
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
във Варна имаше в книжарница "пингвините" на козирката.
Около 20лв. струваше

# 27
  • София
  • Мнения: 659
 
Ами аз днес ходих до ФЮТ на графа...казаха, че е изчерпан и повече няма да има...т.е. каквото случайно е останало още тук-там по книжарниците - това е....
Аз съм виждала в книжарницата Booktrading на Графа (може би нея имаш предвид). Знам, че имат още една книжарница на Леге, но дали там има Франклин нямам представа. Аз преди време купих Франклин за 6лв. на фирмата Амек Не е досущ като оригиналния, но детето му се радва много.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 717
Днес бях в Мола, в книжарница Сиела и нямаше. Съжалявам, момичета! Sad

Общи условия

Активация на акаунт