Има ли АМ с вкус близък до кърмата?

  • 10 327
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Временно
  • Мнения: 788
Nelly.es ,пробвах и с лъжица.Само го опита и на втората лъжица стисна устата. Tired
vesela_,понеже имам безмлечна каша,на няколко пъти като ми отказва АМ го забърквам с кашата,но пак ми я отказа. Confused
Поне млечните каши ги яде(засега). Peace
И също така пробвах да дам айрян(от плодовите млекца на Хумана и водичка) и определено и хареса. Peace

# 31
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 591
Аз също търся мляко което да е близо до кърмата, но при нас проблема не е че не иска да яде, а просто ми се налага да давам когато ме няма и нямам достатъчно изцедена кърма. Бих искала да е близко на вкус, защото малкия досега не е опитвал нищо друго освен кърмата и да не му се объркат вкусовете и да не я ска после. Затова търся точно обратното - трябва ми мляко което да не е ароматно и сладко newsm78

И незнам защо ми е заключена темата, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358117.0  тъй като въпросът може да е един и същ, но проблемите поради които е поставен са съвсем различни. Еva_merry търси мляко което да накара бебето й да яде, докато аз имам съвсем друга идея , но явно модераторите така са преценили!!! Thinking

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 18:07 от ani_d

# 32
  • Мнения: 2 111
Смених няколко вида млека,но така и не можах да накарам дъщеря ми да яде АМ:
Нутрилон,Милумил,Хип розов,Нан,Фризолак,Фризовом,Нан ХА,Милумил ХА.
Изпитва ужасно отвращение.Пробвах да добавям в каши и пюрета,но веднага го усеща и си затваря устата.
От една седмица имам успех-добавям Фризо ХА в кашите и въпреки,че се мръщи ги яде.
Но да пие от шише-никога.
eva_merry,дано намерите вашето мляко  HugМоже наистина да го мъчат зъбки детето.Дъщеря ми 2 месеца отказваше всичко освен мляко в периода на зъбоникнене.

# 33
  • Мнения: 43
Аптамила е най-близко до май4ината кърма...Много лекари са ми го казвали...

# 34
  • Мнения: 690
Аптамила е най-близко до май4ината кърма...Много лекари са ми го казвали...


 Shocked  Stop
да не прозвучи като заяждане, но едва ли уважаващ себе си лекар може да твърди подобно нещо  Stop  ooooh!

# 35
  • Временно
  • Мнения: 788
Искам да споделя,че бебка започна да пие АМ от два-три дена.Все още се сърди,когато и давам шишето,но поне го изпива. Peace
Дадох и розов Хип 3,а днес пробвах и с Хумана-прие я.Явно проблема не е бил във вкуса на млякото,а някъде другаде. newsm78

# 36
  • Мнения: 690
Eва,   браво на Сиана  Hug
ти й предлагай редовно - пък дано да си хапва Peace Ако хареса розовия Хипп, предлагай й от него, че е с пробиотици  Peace

# 37
  • Мнения: 2 111
Ева,браво на детенцето  Hug
Розовият Хип 3 какъв вкус има,по-различен ли е от тези,които досега си пробвала?

# 38
  • Временно
  • Мнения: 788
Eва,   браво на Сиана  Hug
ти й предлагай редовно - пък дано да си хапва Peace Ако хареса розовия Хипп, предлагай й от него, че е с пробиотици  Peace
vesela_ ,и на Хуманата пише,че е с пробиотици!Но аз така или иначе съм решила да и давам ХИП,просто бях взела и Хумана и понеже е отворена не ми се иска да я хвърлям. Peace

Ева,браво на детенцето  Hug
Розовият Хип 3 какъв вкус има,по-различен ли е от тези,които досега си пробвала?
Единствената разлика,която намирам от розов Хип 2 е ,че 3-ката има аромат на ванилия.Иначе на вкус са еднакви.
Аз освен тези двете млека съм пробвала само Хумана още.Но мисля,че на Хип е по-добър вкуса. Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 15 252
и на Хуманата пише,че е с пробиотици!

ПрОбиотици или прЕбиотици?

# 40
  • Временно
  • Мнения: 788
и на Хуманата пише,че е с пробиотици!

ПрОбиотици или прЕбиотици?
С прЕбиотици е.Благодаря за поправката.

# 41
  • Мнения: 53
По принцип нищо не може да се сравни с кърмата, но тъй като моята беше много малко, се наложи да давам АМ. Пробвах няколко марки, но се спрях на Лактана био - и заради качествата му (има 4 бифидо бактерии), и заради вкуса (много се доближава до кърмата и е най-вкусното от всимки АМ, които съм опитвала) - пробвам всичко, което давам на бебо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт