Най-хубавите дамски телефони на пазара

  • 30 548
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 999
...aaa ...още се търкалят в БГ магазините и са по 700 лв newsm78
 newsm78
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=927&sub=shop

Бреф... когато го търсих аз - го нямаше никъде.

# 46
  • Мнения: 239
А някой има ли наблюдение за този телефон Nokia N93i
, , , ,
Много го харесвам,чета из форуми че е супер.Някой от вас имали го да даде едно мнение Wink.
И да се надявам че Дядо Коледа може и мен да зарадва с него Wink Joy

Съпруга ми е от около 2год. с този телефон - страхотна работа му върши и е много доволен, но определено това е мъжки модел!

# 47
  • Мнения: 686
Зарибихте ме с този



Само че знаете ли откъде може да се намери розов и най-изгоден?

Въобще къде са най-изгодни телефоните?

# 48
  • Мнения: 239
Зарибихте ме с този



Само че знаете ли откъде може да се намери розов и най-изгоден?

Въобще къде са най-изгодни телефоните?
Ето магазина, от който го купих аз: AMCO group, намира се на бул.Патриарх Евтимий 23, GSM 0886 884 073, 0889 519 548! Държат го двама братя - изключително любезни, направиха ми много добра отстъпка! Имат много хубави телефони, доста от тях ги няма по другите магазини(за този Самсунг обиколих голяма част от магазините, продаващи моб.телефони и мнението на всички бе, че в Бг този модел ще влезе едва 2009г. Shocked)! Това беше първият магазин, в който влязохме и отношението беше такова, че мъжа ми беше категоричен, че дори и да открием другаде телефона, ще се върнем да го купим от там, за да им направим оборот! Аз съм от Бургас, но въпреки това, с тях се разбрахме ако има какъвто и да е проблем, да им го пратя по куриер, с който работят, за тяхна сметка, за да се види проблема и да се отстрани(за моя радост такъв още няма Peace)!
Опитай там, виж каква цена ще ти дадът, провери и на други места и накрая ще решиш! Ако нещо го няма в наличност, можеш да го поръчаш и да ти го доставят!
Успех! Peace

# 49
  • Мнения: 1 745
За сега най-много гласове има Самсунг-а! Peace
Благодаря,момичета! Hug

# 50
  • Мнения: 686
eitalina ,

Много ти благодаря!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Весели празници!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт