Май 2005 - тема 120

  • 20 735
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 725
         Честита Нова Година мили момичета! Да сте много здрави и щастливи!

# 226
  • Мнения: 948
Честита Нова година и от мен, момичета!

Да е мирна, спорна и щастлива!Здраве и късмет да има! Hug

# 227
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Честита Нова година!
Бъдете здрави, весели и щастливи. Нека се сбъднат всички ваши желания.

# 228
  • Мнения: 465
Мирна и Щастлива Нова 2009 Година!  Hug

Честито и на всички именници!

# 229
  • Мнения: 2 498
ЧЕСТИТА  НОВА  2009 ГОДИНА!!!

 
Нека най-хубавото от старата година бъде най-лошото в новата!!!

# 230
  • Мнения: 1 037
Добро утро!
Валя,как изкарахте първата нова година в новия дом?Искам да ми пратиш номера си на GSM,защото Радо ми изтри всички номера и не можах да те поздравя за празниците. Confused
На мен тая година ми се паднаха хубави късмети-любовта и учението Rolling EyesА пък на децата здраве,благополучие, късмет,на мъжа ми два пъти нова кола.Това е неговата страст и без това от доста време размишлява,че сегашния ни джип е с малък багажник и като тръгнем някъде се започва...мрън,мрън. Blush
На вас какви късмети ви се паднаха!

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 09:51 от Дидка - питка

# 231
  • София
  • Мнения: 2 437
Ехоооо Simple Smile Как сте, купонджийкитеее? Simple Smile Никакви ви няма и почти не сте писали Simple Smile

Честита Нова Година! Пожелавам ви да бъдете много здрави- вие и всички около вас, много обичани и глезени! Да успеете да постигнете своите мечти, пък и да не са всичките, поне едничка да сбъднете   bouquet
Замислих се от колко много години сме заедно, вече правим петилетка, и осъзнах че всъщност времето ми с вас е отлетяло бързо, лесно и приятно. Сред вас намерих много истински хора, прекрасни, които надали щях да засека, ако нямах Любачето и не беше този форум. Много си ви обичам и пожеланията ми към вас и семействата ви са искрени и от сърце. Бъдете много, много щастливи и дано през новата година имаме много хубави новини, по-малко проблеми и никакви болести.


Ние изкарахме страхотно, невероятно и незабравимо. И двете вечери в Пловдив бяха суперски. Първата бяхме на кръчма, а после малко в клубчето, в което ходихме на НГ. Аз малко се поаках и не рискувах да се виждам с Августа и Биренка, за което много ме  е яд. Оказа се, че явно съм яла нещо, защото не се повтори, но по-добре така, отколкото да беше вирус и да ги заразя.

Изкарването ни в хотела беше приказно. Луксозни стаи, любезен персонал, обслужването беше на ниво, а празничната вечеря- невероятна! Наистина нямам думи да опиша колко хубаво беше всичко. Когато си тръгвахме с мъжа ми имахме чуството, че дължим още на хотела  Laughing Вечерята беше уникална- богато меню, огромни порции, страхотно изобилие, красиво, премислено, идейно и безкрайно вкусно. Имаше новогодишна програма- балет, народни танци, сурвакари, готини мацки, жива музика, много хора и танци-манци. Часовете в ресторанта минаха много бързо, а се притеснявахме какво ще правим от 20ч до 00ч Simple Smile  Всичко беше на ниво.
После до сутринта бяхме в Брилянтин и не спряхме да танцуваме. За първи пътм посрещаме НГ така и беше прекрасно. Изобщо, изкараме страхотно!

# 232
  • Мнения: 1 037
Дианче,радвам се за ТЕБ,че си прекарала добре!На нас,мамите,които са в къщи вече 4 години точно това ни трябва.
А колкото до чувствата към нас ,съфорумките,благодаря ти!  bouquetТи си една от мацките,които зареждат мен(и не само мен сигурно) с добро настроение,позитивизъм и усмивки.Надявам се скоро да мога да те срещна и "на живо",на някоя  следваща среща.
И ние изкарахме доста добре- двамата с мъжа ми-спокойно си хапнах,пийнах,поговорихме си,по на...любихме се на воля Blush,играхме "страшни "танци.И на мен ми беше за първи път да празнувам на домашно само с половинката,но беше ......стра`отно! Crazy

# 233
  • Мнения: 449
Добро утроооооо Hug
Честита Нова година! Да сте живи, да сте здрави, да сте щастливи и напук на кризи и проблеми да сте винаги така усмихнати и свежи млади майчета на най-прекрасните дечица   bouquet
И аз, като Дианка  Heart Eyes да ви споделя колко много се радвам, че съм тук, сред вас и още повече, че тази година можахме и да се видим наживо. Мечтая си през новата година да организираме една по-голяма среща, на която да дойдат още повече майчета  Hug
Дианка, много се радвам, че сте изкарали толкова хубаво, вие го заслужавате  Heart Eyes
Дидка, а за вас ми стана особено мило...от разказа ти личи, че сте преживели една вълшебна нощ Heart Eyes
Ние, както отбелязаха по-горните другарки, на които явно им е дошло времето вече да празнуват като заслужили герои на труда с породени деца, кротко се освинихме  Blush, след което едното дребното удари кански рев от зъби и с 300 зора заспа. Тъкмо приспахме него, мойто заспа в хола и накрая в 12 без 10 тихичко гръмнахме едно шампанско и се накачулихме по витрината да гледаме наистина невероятните илюминации, под съпровода на химна "Мила Родино", изпълнен акапела от мъжа ми и кумицата (с тютютютттттююююю след всяка строфа Laughing). И така-мила родна картинка...Ама хубаво беше, догодина, Дай Боже, да излезем и ние някъде вече  Grinning
На мен се падна учението (какво ли ще се учи пак Mr. Green) и...бебето  Wink На баща ми също му се паднало и той се обади да пита кой ще го прави дядо за втори път-аз или брат ми  Wink Не знам дали е вярно, ама предния път като ми се падна бебе, родих, я да видим сега  Blush
Мъжът ми обра парата, пътуванията в чужбина (2 пъти  Twisted Evil) и новата къща (без мене тоя път Mr. Green). Синът ми спечели любовта, а малката Дария-секса  Laughing Въобще-щура работа  Crazy
Толкова от нас, ще чакаме пътуващите да се върнат и да разкажат повече преживявания  Hug
Тиа, какво стана с дребен, шарка ли се оказа или друго  Rolling Eyes

# 234
  • Мнения: 472
Честита Нова 2009г. мили ми сладурки!
Пожелавам на всички много, ама много здраве и щастие!
Цялата година да е изпълнена с хубави, незабравими емоции и весели дечица!

# 235
  • Мнения: 2 498
Цитат
Валя,как изкарахте първата нова година в новия дом?
Да ти кажа честно изкарахме страхотно-само четиримата си бяхме....имаше песни, танци....абе веселба....с 2 деца няма скука+едно коте, което едва го открихме къде се беше скрило от гърмежите навън.....свито беше в сушилнята Laughing .... и ние като вас имахме време за всичко....не съжалявам и за миг, че си бяхме у нас семейно.....

Августа, представих си ви на химна как сте прави и тютютютттттююююю след всяка строфа Simple Smile

При нас късметите също се паднаха объркано-на децата пари, коли и нови къщи, а на нас у4ение, весели .....останаха 4 пар4ета, в които се крият по-интимните пожелания, ама да видим кой ще ги изтегли.....

Днес при нас заваля сняг и натрупа 2 см.-постижение е,....свалих Иса пред блока-то не бяха радости, то чудо....отначало се пазеше от снежинките за да не и влизат в очите Laughing

Дидка, имаш поща Wink

# 236
  • Мнения: 449
+едно коте, което едва го открихме къде се беше скрило от гърмежите навън.....свито беше в сушилнята Laughing
Хихихиииии  hahaha  Joy Joy Joy Горкият Лео, той се е видял в чудо  Laughing
За химна-много беше интересно наистина, ама ме е яд що не ги накарах да изкарат и Дунавското...нищо, догодина  Mr. Green
И при нас сутринта валя сняг, ама докато се зарадваме го обърна на дъжд и всичко се стопи, не можахме да стигнем до долу  Wink

# 237
  • Мнения: 995
За много години!
Да е пълна със здраве, любов и успехи новата 2009г.!

Ние си пристигнахме от Жеравна още снощи, макар че бяхме платили за три нощувки. Друг път ще ви разправям...
На мен от баницата ми се падна бебето... отново Crazy

# 238
  • Мнения: 302
Честита Нова година и от мен! Да е спорна и благодатна за всички  ви, момичета! Много здраве, любов и късмет ви пожелавам и нека щастието да не напуска домовете ви!

Ние бяхме на гости у леля ми и прекарахме чудесно - хапване, пийване и стрелби с ракети ... Въобще лудницата беше пълна  Crazy  Дребен изкара до 3ч., със зор го накарах да си легне  Shocked

Дианка, радвам се за вас, явно е било прекрасно!

Катка, ми щом късмета казва, действайте  Wink

# 239
  • Мнения: 2 498
Май, май много бебеносна година се задава..... ама нали се сещате, че само от късметчета бебета не стават-важното е да спите без гащички....

Общи условия

Активация на акаунт