с какво почиствате дома си?

  • 15 241
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 803
Момичета, препоръчайте ми препарат за прозорци! Направо като видя какви мътни седят от Медикса ooooh! Ползвах Форте, но и от него не съм  доволна.  NaughtyДа не би в парцала да е проблема! newsm78

# 61
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 222
Доволна съм от Клийн. Малко по-скъп от Медикс, но много добър!

# 62
  • Мнения: 2 803
Доволна съм от Клийн. Малко по-скъп от Медикс, но много добър!
БЛагодаря.   bouquet И аз за него се замислих. Ама те са няколко вида. newsm78

# 63
  • Мнения: 922
Паркета и мебелите с Пронто, кухнята и банята с Меглио, тоалетната чиния с едно българско Роса.

# 64
  • софия
  • Мнения: 9 590
 offtopic от известно време  не мога да изчистя, всеки ден почти ни спират водата. нещастници!!! smile3514

# 65
  • Мнения: 36
Момичета, препоръчайте ми препарат за прозорци! Направо като видя какви мътни седят от Медикса ooooh! Ползвах Форте, но и от него не съм  доволна.  NaughtyДа не би в парцала да е проблема! newsm78

Доро, проблема наистина е в парцала. Какъвто и препарат да ползваш, ако парцалите и гъбите ти не са качествени, винаги остават петна. Напоследък използвам микрофибърни кърпи и не остават никакви петна и следи по прозорците, стъклената маса и огледалото. Пробвай  Peace

# 66
  • Мнения: 2 803
happypond мерси за отговора.   bouquet Ще пробвам с микрофибърна кърпа. Бях си купила едни жълти кърпи от Бриколажа,  специално за прозорци. Ами голям боклук са.  #Cussing out Днес си купих Клийн-бялата опаковка. Дано да съм доволна, че толкова прозорци ме чакат  ooooh! и на двата етажа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт