Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Снимките още не съм ги качила, и не гарантирам че ще покажа, понеже хич не се харесвам на снимки и, честно казано, избягвам да пускам мои заради това. Но в Клюкарника вече са пуснали доста, даже и една две мои видях, ужас. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 521
Цитат на: Biba Sparrow
  Не са много важни, но като ми изчезнат и ми стават гадно. Добре че в сайта са по-подредени от мен, та поне няколко си върнах и от тях Simple Smile

И на мен ми се случи същото преди 4-5 месеца. Добре, че бях потурчила разни карти по чекмеджетата и успях да спася голяма част. АВ-то казваше, че няма вируси, но явно хардът е започнал още тогава да ми дава признаци, че ще умира Rolling Eyes

Ох, ще умра от смях. Симона гледа това филмче - http://de.youtube.com/watch?v=e-s7cUDuv1I&NR=1 . Някъде към края мечето пада във водата, вадят го и започват да му правят изкуствено дишане. В момента същото се прави с едно прасе на ръба на нашата вана Laughing .

# 32
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да ви кажа спасение с тия няма, ако ще не знам на кой Амт да докладваш  #Cussing out Мойта, "комиш"-а  #2gunfire оня ден я гледам като си го взема и носи нещо в една торбичка, и сина й започна да дърпа да видел какво има, и тегли ти казвам, мойто ако така ме задърпа сигурно ще има скалпирани в нас после  Sunglasses и извади то какво има - Нескуик - голямата тайна. И не знам защо женицата започна да ми се оправдава, че тази "шайзе ессен"  ooooh! ooooh! ooooh! не била за детето ами била за нея ????Какво ме интересува пък мен  newsm78 и, че тя имала глад за "тази шайзе....." и стана работата много шайзе  Sunglasses  Mr. Green Mr. Green И защо ми се оправдава като ученичка не знам - сигурно защото винаги я гледам с неприкрито възмущение, не знам....Тъй, че Сърфи, дали е било салам или друго шайзе не се знае  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

П.С. пропуснах да кажа, че разговора с тази жена започва винаги с едно и също изречение - "Ду вайс, Денис - това съм аз  #Cussing out, алес ист шайсе"  ooooh! ooooh! ooooh! ВИНАГИ!!!

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Новини от Дивото цвете - още чака, 2 в 1 са. Ако не стане тия дни и тя ще ходи да й предизвикат раждането. Праща поздрави на всички и да й стискате палци!

# 34
  • Мнения: 3 521
Муахахаха. Денис, разсмя ме много сърцераздирателно!
Моето дете също пие Нескуик и яде Нутела. Каква шайзе майка съм, нааа? Laughing

# 35
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ами аз също си падам по нескуика, де - ама сигурно тая си мисли, че в нас само Еко с тест Зер гут се яде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз предпочитам горещия шоколад на ЛаФеста. Но и Нескуик не отказвам, де. Simple Smile Ама те много хора още ме слагат в групата на децата. Снощи пак имаше искрен смях на моя набор 87... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 521
Не те ли сложиха на една маса с щерката на Летящата и другите тамагочита? Laughing

# 38
  • Мнения: 3 880
АВ-то казваше, че няма вируси, но явно хардът е започнал още тогава да ми дава признаци, че ще умира Rolling Eyes
Въх, дали и моят не ми дава някакви сигнали newsm78 защото аз за мен си съм абсолютно сигурна, че не съм трила нищо, а са изчезнали при пътуването от единия към другия хард Confused А този със снимките е най-стария, 10тина годишен, може да му е дошло времето вече... Веднага се заемам със зихерунга Simple Smile

Ама дивото цвете в болницата ли е вече Shocked? Аз съм изтървала. Стискам палци.

Децита, тая поне шлехтес гевисен има, щом се оправдава, а аз на моята наскоро й купих една кутийка от това шайзе и даже не се замислих Laughing Обаче нали съм гадна го давам само на нея, като поиска, а аз се въздържам, защото ми действа зле на фигурата Mr. Green

# 39
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Бибе, не е в болница, у тях си е, ама ако нищо не стане, доктора в болницата й казал, че ще се прибират и ще предизвикват.

# 40
  • Мнения: 3 880
Аха, защото праща поздрави и аз реших, че по тази причина е възпрепятствана да ни поздрави лично Simple Smile

# 41
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Не, в къщи си е, ама каза че няма време за нищо, а от чакане не й се и прави нищо Confused Общо взето Вечкината и на Сбъдващата ситуацията...

# 42
  • Мнения: 1 090
Биба, Сърфлайн, сега ходих да взема Марина от градина и успях да разпитам една майка. Църквата била евангелистка, повечето хора тук били такива.

# 43
  • Мнения: 11 314
Шшшшшшшшш, другарки! Нямате изчитане!  Stop
МГМ, никви обяснения и извинения! Тук си водим отчет с компромати. Ще питам аз Дамаянти, да няма някой твой кадър особено в караокето, че четох добра конкуренция ми правиш.
Риен, кога порасна тва хлапе, бе! Да ти е жив и здрав малкия сладур! Гледах последните снимки - страхотни са станали и двамата!   bouquet
Сърфи, учудвам се на търпението ти! Тази щеше да бъде пометена още на място барабар с детето и. Хич не търпя такива работи. Ама ти си разтропана, знам, че няма да и се оставиш. Цял светофар издейства, че Айшето ли ще те спре!
Стискам палци на Цветето да роди по каналния ред, а не след строева подготовка!
Деси, тая пък що си мисли, че сте само екофрийкс? Амаха, човек няма ли право да прегреши?  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 1 817
Риен, да вие е жив и здрав и рожденникът и много да ви радва!  bouquet
Денис и тия шайзе градини ме накараха да се смея на глас! Joy
Сърфи, аз също се чудя дали югендамт или гезундхайтсамт не биха помогнали. Айде да киха и да кашля-то повечето са така като е студено. Ама онова с антибиотика и това с повръщането... #Crazy

Хора, при нас пИче такова слънце...А аз трябва да бачкам естествено!  Crazy  А така ми се иска да се занеса до центъра и да се покефя на коледните неща, а после да си купим 1 елха, защото още нямаме. Но, както се казва, и утре е ден!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт