Отговори
# 45
  • Мнения: 707
Честит пораснал младеж на Риен    bouquet! Да е здрав и послушен и само радост да ви носи  Grinning!

Бибе,
хубави снимки! Леа е такава красавица (оприличавам я на малката русалка  Sunglasses)! Да ти е жива и здрава!

Докато четох всичките 3 страници имах толкова коментари, а сега нещо нищо не ми идва  Tired. За всеки случай да знаете, че се радвам на хубавите поводи и се ядосвам, когато има неправда  Mr. Green!

# 46
  • Мнения: 166
Честит рожден ден на Марк. Да расте здрав и радостен и да е умерено палав за радост на мама и татко.

Цвете и аз се надявам при теб да тръгне всичко по план. Стискам палци.

И ние вчера минахме за малко през коледния пазар на Китайската кула, ама и там имаше бая народ. искам да ям мекица, ама 3,30 ?  ми се стори адски висока цена, като знам, че в Бг са 50 ст. и се отказах. А нали в петък си отиваме и ще помоля майка ми да ми направи малко мекици  Party
Да ви питам като летим с бебе имаме ли право да носи и колички и Макси Кози, или само едно от двете. Яна е без място, ама искам да си взема седалката за колата за Бг, че там не ми се търси от никой.

Отивам да сготвя докато Яна спи.
Лека вечер от мен

# 47
  • Мнения: 1 584
 newsm59 Честит рожден ден на Марк! newsm59

# 48
  • Мнения: 3 880
Петка, можеш да вземеш количка, седалка, че даже и сгъваемо легло, като допълнителен безплатен багаж, освен другите килограми.
Седалката (и леглото) се предават на чекин-а, а количката можеш да си я вземеш до самолета.

# 49
  • Мнения: 3 521
Да ви питам като летим с бебе имаме ли право да носи и колички и Макси Кози, или само едно от двете.

Имате, да. Ние първите години бяхме страшен катун - количка, Макси Кози, сгъваем креват, дюшек, кенгуру, чантата за преповиване, дрехи, куфари...малее, сега като го пиша и се чудя как съм се навивала тогава да пътувам Crazy.

# 50
  • Мнения: 1 178
За малко да иzпусна добрата новина... Сбъдваща честито   bouquet Да ви е zдрава и щастлива малката госпожица! 
Сигурно съм единствена, която не пие глювайн.Още като дойдох гледах репортаж zа "миенето" на глинените чаши и от тогава не смея, но редовно си купувам zа вкъщи. Сега ще опитам и рецептата, която сте дали. Вчера уважихме коледния баzар в Олденбург, zа другата седмица сме планирали Бремен и Гьотинген.
Да не кажете, че съм несериоzна старата вече нова прическа и баzа zа сравнение
Маймунке, къде се губиш да не си легнала веЧе?

# 51
  • Мнения: 3 521
Чудна е фризурата. Като мине зимата ще взема и аз да се подкъся.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 178
ама малко, на теб ти отива дълга коса, пък радвай й се докато можеш, като дойде второто става трудна zа поддържане Wink

# 53
  • Мнения: 1 584
Котарана, много добре изглеждаш Simple Smile Аз пък чакам да ми порастне колкото твоята къса Wink след поредното отмъщение на фризьора преди 2м Twisted Evil
Много бавно расте Confused

# 54
  • Мнения: 3 521
Последната клюка - сайтът бг-мамма е продаден. Повече подробности в Клюто. Дано новите собственици не го задръстят с реклами като дир-а Twisted Evil.

# 55
  • Мнения: 434
Ку-ку!
Вкъщи сме си, утре ще ви се радвам, че сега камъните падат от небето.

# 56
  • Мнения: 3 521
А добре дошла, ти не можеш, но да знаеш, че за теб специално пия в момемнта едно червено портОКалско  bouquet .

# 57
  • Мнения: 1 178
Мише и аz си мислих zа теб, добре си се zавърнала  Hug
Майра, и аz искам да ми порасне косата, че да ми скрие големите буzи Mr. Green ти поне няма какво да криеш.
Отивам в клюто, zабравила съм пътя до там, но таzи вест си zаслужава. Надявам се поне да са ни продали zа много.

# 58
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Коте, много добре ти седи новата фризура  Hug Но и на другата снимка ми харесваш  Hug небрежно начупеничко, аз много харесвам така  Peace

Мишка, добре дошла  Hug Колко хубаво да се гушкаш с бебчо  Flutter

# 59
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

сега се връщам от Ausländerbehörde...
взех си Freizügigkeitbescheinigung само срещу лична карта.
не мрънкаха, не питаха,нищо не искаха.
обаче не искат да ми дават Daueraufenthaltserlaubnis,
защото съм по-малко от 5 г. в ДЕ.
обаче в закона пише, че ако съм работила през последните 12 месеца мога да взема.
сега въпросът е: практиката Erwerbstätigkeit ли е?

някой в NRW?ето тук една мама търси помощ

Коте, много хубава прическа.
скоро и аз трябва да ида на фризьор Laughing

Общи условия

Активация на акаунт