Невероятно ли е?

  • 1 496
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Според мен много си избързала и си въвела всичко, а детето е едва на 6 месеца, нормално е да се обърка  Tired
...
и аз така мисля!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 367
Е,нямаме помен от зъбки все още!Наясно съм ,че при бебетата основната храна е млечна,т.като лигавицата на храносмилателната им система е пригодена да приема изключително тази храна и не спирам да я предлагам и давам,въпреки нежеланието й.Просто май си е злояда!Вече твърдо сме на 4 ри хранения на ден със зор Shocked,за изминалия месец е качила 150гр,все пак е нещо Rolling Eyes Просто е адски мъчително!Направо се побърквам #Crazy smile3511

# 17
  • Мнения: 3 376
Моя син беше същия с изключение на това,че АМ не отказваше.

Така и не го захраних по схеми,нямаше еди-колко си кратни храненея и т.н.До годинка и няколко месеца ядеше основно АМ-това искаше-това му давах.

Просто виж какво харесва и какво не,ако не иска да яде не я насилвай,може да стане обратен ефект.Децата имат различен апетит по различно време,така както нас.

Дете да се остави гладно няма как да стане,пък и може да е злояда,което според мен е хубаво от друга страна,защото поне няма да поглъща с охота всички продукти на съвременната химия опс. хранителна промишленост.

# 18
  • Мнения: 1 726
Моят син беше така , но с водата и то 4-5 месеца. Отказваше или се давеше и повръщаше. Накрая се оказа , че всичките накрайници на това шише са с по- големи дупки, а на мен ми изглеждаха еднакви  newsm78 ( аз го бях нарочила да е за водата и не съм го сменяла). Добре, че нещо се случи на това шише та трябваше да го сменя и тогава пропи. Може и самия силикон да не му допада, пробвай различни накрайници. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт