Къде изчезна хляб "Бонус"?

  • 17 048
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 059
Не може да са фалирали.

Може, може  smile3521

# 46
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
На никой не му пука, че сме харесвали хляб Бонус и чакаме отново да го пуснат на пазара.

Собственикът е руснак, има си човекът и други фирми, други приоритети, решава, прекратява този бизнес и финито.

Явно за него не е толкова важно желанието и мнението на българските потребители.

# 47
  • Мнения: 13
....Тонус.... Няма консерванти и други "подобрители" (за разлика от Вита, Нилана)....

Поправка: ИМА консервант - калциев пропионат (Е282). Според статия в интернет бил абсолютно безвреден.

# 48
  • Мнения: 19 485
Аз мисля, че нищо толкова фатално не е станало /с изключение на това че 10 години се каня да мина на диета и като се наканих, спряха прозводството на Бонус Mr. Green/ Пазарната ниша ще се запълни от други производители, които ще се преориентират. За справка - Тонус, Вита и Нилана диетичната серия може да бъде намерена във Фантастико, Халите, мисля и в Била. В другите вериги просто не съм пазарувала. Но пък понеже в къщи само аз ги ям, купения хляб си стои в хладилника и може и до две седмици да ми издържи. Та не е такава беда и да си купи човек от по-отдалечен магазин два пъти в месеца например.

# 49
  • Мнения: 15
Заводът има нов собственик и затова ще има известно време застой. Сега правят реклами на хляба, така че го очакваме в най-скоро време Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 788
Хм, а аз мисля, че съвсем наскоро видях хляб Бонус...
Не се сещам, обаче, в кой магазин беше...  Thinking

# 51
  • Варна
  • Мнения: 522
Ами че те Бонус го преимениваха на Тонус а сега и той ли изчезнал.
В последна време си копувам Вита , но и той ми се ослажда доста ,така че май никаква диета не ме хваща hahaha smile3511

# 52
  • Мнения: 19 485
Бонус и Тонус са на два различни производителя, така че е изключено да са го преименували. Просто външния им вид е еднакъв и затова понякога се бъркат.

# 53
  • Мнения: 69
Опитах Тонус със зеленчуци - много ми хареса и засега достойно замества Бонуса........май:)

# 54
  • Мнения: 1 161
Здаревйте, от около по-малко от месец не мога да намеря никъде хляб "Бонус"  Sad Опитах Ирландски хляб, хареса ми, но бях свикнала с Бонуса. Някой знае ли защо изчезна от пазара, много го харесвах и сега не мога да намеря пълноценен заместител, който да е вкусен и полезен  Cry
Защо не си печете сами? Преди 10 години купих ето тази мелничка за зърно. Мели го с камъни. Оттогава забравихме за белия хляб, правим си пълнозърнест хляб без мая от ечемик, просо, ръж и царевица. Освен че е много по-евтин, той има чудесни свойства - поддържа оптимално работата на храносмилателната ни система и съдържа всички полезни минерали. Приблизителна цена - 200 евро + 15 евро доставка. Цената на един здравословен хляб 1 кг. е около 80 ст. Гореспоменатите зърна купуваме от фуражен магазин и всички ни се чудят, че не ги взимаме за животни, а за нас. Колко жалко е, че днес ечемика, просото и царевицата се дават само на животните. Да знаете само колко вкусни са ечемичените питки и палачинки! А бозата, истинската боза от просо?

# 55
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Дай рецепта моля. И ние ядем просо  Grinning.

# 56
  • Мнения: 1 161
Дай рецепта моля. И ние ядем просо  Grinning.
Ето за боза: http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.3689.html
За ядене - вариш го като кус-кус и после с разни подправки и олио.
За хляб - смила се и се добавя към брашното. Просото е единственото зърно, което алкализира тялото, т.е. възстановява алкалния баланс. Всички други, особено бялото създават нездравословна киселинна среда.

# 57
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Мерси  Peace!

# 58
  • Мнения: 1

 Мили дами, за наша радост, хляб БОНУС е отново на пазара.

  Приятен вкус, и онзи неподражаем аромат на нещо истинско.

   Имах късмета да го опитам още горещ от пещта.  Невероятен !!!!!

# 59
  • Мнения: 19 485
Някой да го е виждал по магазините? Знаех си, че тази ниша няма да остане незапълнена!

Общи условия

Активация на акаунт