Къде Дядо Коледа дава подаръци?

  • 2 272
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Любопико е в Хиподрума - дългият блок, успореден на трамвая 5 и 19, спирката е х-л Славия. В блока има клон на Пощенска банка и Ofis1superstore. Нищо не намерих в този инфогайт, ще търся пак по нета, защото съм на работа, а от утре и двамата разбойници са ваканция ...

# 16
  • Мнения: 231
а аз се сетих къде е Любопитко.... а кога ще е там празника...?

# 17
  • Мнения: 800
това е телефона на шефката им - 0888208108 - казва се Русалка. Мисля, че започват от тази седмица, но не разпитвах повече, защото 50-60 лева ми идват в повече за двамата хлапаци. Продължавам да търся, оказа се, че в НДК няма да има нищо за децата, освен Като лъвовете, билети вече - няма; в Двореца на децата толкова нелюбезно ме скастриха по телефона, че не можах да питам дали в тяхната Бяла коледа (дискотека, коледен спектакъл) мога да заведа и малчо... куклените театри няма нищо интересно ... май ще си останат приятелските събирания и роднински купони за тази коледна ваканция ...

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
Относно Таралеж,няма записвания.Аз се обадих по тел и ми казаха само датата и часа.Има само изискване подаръците да бъдат опаковани с хартия и да са надписани с трите имена на детето и годините му.Да бъдат доставени в Таралеж или 3 часа по-рано на същия ден или по рано предния ден.Това е!

# 19
  • Мнения: 231
D.Stoyanova, благодаря за телефона говорих с госпожата-управителка.

Партита ще има днес и на 21.12.2008 от 18:30h, куверта за дете е 30 кинта и продължава 2 часа, в куверта е включен подарък за детенцето, почерпка, анимации разни и това е! Също ще има още едно парти след 21ви, но не са решили кога точно, надявам се да съм била полезна с тов аинфо и на други мами. Аз съм решила да заведа сина ми на 21ви

# 20
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз също искам да й направя хубава снимка с дядо Коледа. Разбрах, че в Халите в сутерена, ще има снимки на 24 и 25 от 11 часа. Мисля, че и в МОЛ-овете също идва дядо Коледа за снимки. Сега се обадих на в МОЛ-а на Стамболийски от 12 до 20 часа  дядо Коледа е на партера.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 15:17 от TanyaMG

# 21
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Относно Таралеж,няма записвания.Аз се обадих по тел и ми казаха само датата и часа.Има само изискване подаръците да бъдат опаковани с хартия и да са надписани с трите имена на детето и годините му.Да бъдат доставени в Таралеж или 3 часа по-рано на същия ден или по рано предния ден.Това е!
Супер,мисля да заведа малкия.то сигурно ще има нещо като вход,а?

# 22
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
А в Мол Варна,дали ще има нещо????

# 23
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ние ще водим малчо тук

# 24
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
В Софииския куклен театър, след представлението/Коледен карнавал/ и след закупуването на билет за подарък Дядо коледа също раздава предварително опаковани и надписани от родителите подаръци.Може да отидете към 11:15ч, тогава свършва представлението и да си платите само за подаръка от дядо коледа.

Да допълня това е за залата на Янко Сакъзов.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 535
А в Мол Варна,дали ще има нещо????
Ето това е за Мол Варна.
В Централ Плаза Варна имаше днес на 20 и ще има утре на 21 дядо Коледа. Имаше малко куклен театър и после дойде дядо Коледа. Подаръка трябва да е опакован и надписан.

# 26
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
а някой може ли да ми обясни къде точно е този Елитис?до практикер или?

Общи условия

Активация на акаунт