Какъв биберон на Авент за Милумил 1

  • 5 625
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 368
Започнах да давам на дъщеря ми АМ Милумил 1. Тя се роди с ниско тегло, не наддава добре, а и кърмата ми намаля драстично.
С шишета на Авент сме, но нещо не мога да улуча подходящ биберон от който млякото да изтича добре. Пробвах Авент 3 плюс, но тече само в началото и после се запушва, пробвах и друг 3 плюс с по - широк отвор, но от него тече много бързо и малката се дави. Не знам на какво се дължи, спазвам указанията за приготвянето на млякото както са описани на кутията, млякото ли е по - гъсто или .......Къде бъркам, моля за съвет?

# 1
  • Мнения: 104
 Hug
Незнам и аз какъв е проблема.По моему шишетата на Авент не са от най-добрите.В началото и ние ги ползвахме, но видях, че пропускат въздух и заради коликите ги зарязах.Ние сме с "Be free ", млякото ни е Хип, което е едно от най-гъстите, но няма проблем.Знам , че трябва да капе по 1-2 капки в секунда като обърнеш шишето.Чувала съм и за NUK , че са добри, с анатомичен биберон.
Дано си разрешите  проблема   bouquet

# 2
  • Мнения: 80
И аз имах същия проблем. Синът ми е на 2 месеца и 8 дена и от края на първия месец е на Милумил. Ползвам широките шишета на Нук с биберони на Нук 1 S. Имам и Авент, но бебо предпочита Нук. На Авент бибата е 2. А самото мляко приготвям с гореща вода, после охлаждам. Така то се разтваря по-добре и по шишето не остава нищо. Дано съм ти помогнала.

# 3
  • Мнения: 367
Аз съм с Авент от раждането. За милумила - много често при разклащането на шишето, за да се разтвори млякото биберона се запушва, затова аз отвъртам капачката и го мия с вода, за да се изчисти. По този начин решавам проблема и с вакумирането - отново при разклащането понякога се получава вакум и млякото няма как да потече. Иначе няма броя на дупките на биберона се определя от възрастта на детето, малките бебета се давят, когато биберона е с много дупки и на възраст 2 месеца е добре биберона да е с максимум две дупки.

# 4
  • Мнения: 552
Можеш да смениш самата биба на Авент с такава на Чико/каучукова/,като за вас примерно с 2 капки.Бибите на Чико пасват идеално на шишетата на Авент.
Проблемът при Милумила е,че в повечето случаи като се разтвори остават едни власинки,които запушват бибата CloseДоста се мъчих с всякаквите му там биби на Авент,но никоя не пропуска добре,а синът ми не е много по млякото и му писва да суче,отказва се и не си изпива млякото.

# 5
  • Мнения: 189
И ние давахме АМ в началото,но не съм имала проблем,също сме на Авент шише и биберон.Аз сипвах гореща вода,слагах млякото и разклащах добре,след като се разтвореше доливах студена водичка за охлаждане,но не сме имали проблем,бебе сучеше.Но пък тя Нук не признава,имахме такова шише и тя се давеше от биберона...Опитай както казват някои от майките-смени биберона,дано помогне Hug

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 919
И аз съм със шишета на Авент и ползвам биберони с прорез I-II-III още откакто бебо е на 1 месец, защото другите се запушваха и си текат много добре.Нищо че се препоръчват след 3-ти месец, мисля че това са най-хубавите бибероно на Авент.

# 7
  • Мнения: 107
Аз използвам шишетата на авент от първият ден на моето бебе.В но4алото ползвахме за вода биба с 2 дупки а за мляко биба с 1 дупка след третия месец сменихме бибероните за вода 3 а за мляко 2.За уто4нение ние сме на друго мляко но от шишетата авент съм много доволна .  Blush  bouquet

# 8
  • Мнения: 6 708
И аз съм със шишета на Авент и ползвам биберони с прорез I-II-III

И аз съм много доволна от тях. Peace Също ползвам и 4-ката, но ние сме по-големи. Wink

# 9
  • Мнения: 344
Разтваряй млякото с по - топла вода.За бибероните и аз ползвам за малкия от тези с римските цифрІ -ІІ -ІІІ и и нямам проблем.АМ е по - гъсто и трудно минава през бибероните с дупчиците.Аз тях ги слагам на шишетата , с които пие вода.

# 10
  • Мнения: 2 334
Аз също съм със биберон на Авент с трите позиции и съм много доволна  Peace

# 11
  • Мнения: 2 013
Аз използвам шишетата на авент от първият ден на моето бебе.В но4алото ползвахме за вода биба с 2 дупки а за мляко биба с 1 дупка

И аз ползвам с една дупка на Авент!
Храним се с Милумил!

# 12
  • Мнения: 681
Използвай биберона с І ІІ ІІІ и ще прецениш на кое ви е най-добре  Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвай с 2 дупки Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз така те съветвам.

Общи условия

Активация на акаунт