заспива все по-трудно

  • 2 077
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 376
Момичета, маичета на дечица които ходят, аз намерих лек за трудното заспиване - малкиат го оставям да тича поне по два часа на ден, излизаме навън и преди обед и следобед, изто6тава се максимално физически, и вечер често заспива само с 2-3 суквания....в студените дни когато бяхме по цял ден вкъ6ти беше наи-трудно да заспи. Сега като сме по цял ден навън е песен. В студени дни го водя по магазини и детски кътове, ресторанти, за мен съ6то е много изморително, но поне спим добре и наваксваме. дано поне малко ви е било полезно, макар че това всички го знаем...Може би с по-малки дечица гимнмастика, масаж вечер, къпане - би помогнало.

# 31
  • Мнения: 396
Моят случай!
Бойният ми опт е следния: играя снего докато остана без дъх и го уморя колкото се може повече - цирк, песни, игри по голо дупе/най-щастливия момент!/...
Не допускам да хленчи или да се опива да реве.
След това го просвам на колена с корем надолу /в/у въсглавница или меко одеяло/ и започвам едно друсанеее...
Отначало мрънка и се извива, но накрая винаги се отпуска заспива.
После с котешко търпение и лекота се старая да го пусна в количката или леглото.
От там нататък започваме разходка или постоянно люляне и така си спечелвам поне час тишина!
Току що пуснах една темичка ...та там едно майче сподели, че всичко се оправя след втората годинка.
Имай кураж!

# 32
  • Мнения: 494
Немога да дам съвет, но се надявам бързо да я минете тази фаза

# 33
  • Мнения: 133
Ох, и ние сме на същото дередже  ooooh!
Току що пуснах една темичка ...та там едно майче сподели, че всичко се оправя след втората годинка. Имай кураж!
Shocked
Дано да е преди втората годинка, че вече и без това съм заприличала на културист  Laughing
Да не говорим, че колкото повече расте, толкова положението се влошава Sad Все по-трудно ми е да го приспя. Понякога пея и люлям по 30-40 минути, а той завалията ми се хили и се опитва да ми бръкне в устата  Mr. Green А като го оставя и се почва едно прозяване, търкане на очи, мрънкане, рев ... Дано по-бързо го израсте, че вече ръце не ми останаха  Praynig

# 34
  • Мнения: 2 401
Мен ако питаш всичко е относително така, че няма място предварително  да се притесняваш, моят бебо като малък заспиваше по-трудно отколкото сега така че може и при вас скоро да има подобрение.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 26
Здравейте,
Ние все още сме  темата. Дори положението стана по-тежко от както се и разболя –вирус някакъв. Като впрочем имаше някакво подобрение след даването на допълнително количество витамин Д. Беше започнала да заспива по-лесно през деня. През нощта заспиваше докато я кърмя, слагах я в креватчето и спеше поне два часа. После се събуждаше, суче и пак заспива за още два часа и така през два часа до сутринта. Дори бях щастлива, защото не плечеше. Сега от както е болничка заспива с рев. Спи само в ръцете ми. Опитам ли се да я оставя се събужда и започва адски рев. Слагам я на нашето легло и там спи по час и пак адски рев. Все ми се струва, че нещо не правя както трябва. Имам чувството, че по някакъв начин и преча и разсънвам като я взема, а като не я вземе реве ужасно. Не зная вече какво да направя. Дайте някакви идеи!

Общи условия

Активация на акаунт