BG Mamma - продадено???

  • 18 524
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 274
Маре, нямаше нужда да обявяваш, че тия форуми са мои.
Преговорите за тях бяха конфиденциални и тази информация - от решаващo значение.  Crossing Arms





Абе уж съм деликатен и тактичен човек, но понякога се изпускам като бебе в памперс. Сори.

# 256
  • Мнения: 2 792
  Всички много изоставате, аз знам за сделката още от лятото, когато почти фалира ПИБ заради публикации в този форум. Тогава ми беше дадено да разбера, че предстой нещо голямо и форумското пространство се използваше да се провери, дали наистина е такава стратегическа изгодна матрица.
 Разбира се хората организирали разработката "ПИБ" седят и зад сегашната сделка, като използват малко известни за публичното пространство поставени  лица, за това и сумата по сделката е толкова висока, въпреки че, уж, зад нея седят 18 годишен младеж и 31 годишна дама . Следващата стъпка, която ще се предприеме е изкупуване на профили вдъхващи доверие, за да може пълноценно да се използват ресурсите на влияние и манипулация.
 Самата аз получих доста изгодна оферта, но все още я обмислям, не ми се избързва.

# 257
  • Мнения: 1 217
Прочетох разбира се,ето
Новия собственик кога ще ни се представи лично?

Няма да имате нови шефове.  Joy
Няма да се отървете от нас - оставаме си старите кучета със старите метли да метем... е, ще се модернизираме, но пак ще сме си същите.
Стига ми Hug
"маре,мареееееее... Joy,хак да ти е псевдонима Mr. Green"

# 258
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
И не е много по темата, но вижте тук - http://com.investor.bg/?cat=261&id=7348

Ужасно! Едва на трето място! Преди нас са два форума с по-малко регистрирани потребители, които обаче генерират далеч повече съобщения. Позор! За това се е продала Бг-мамма само за 700,000 (според слуховете), ако бяхме по-старателни - щеше да е поне за милион и тогава за всеки мод щеше да има по голф петица, да! А скутерчета - за всички заслужили потребители.

# 259
  • Мнения: 2 401
Стига ривали, мамата е само на 51% продаденавсе пак.  Другите 49% още дълго време (да се надяваме) ще продължат да се подбъзикват и гаргаросват с клетите потребителки.  Wink Айде  Drunk

Бтв, що народ съм изпопратила да пише в тийнпроблем вместо в сериозните форуми не е истина просто. Дали да не им го натъртя.. 

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 15:05 от минзухар

# 260
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
На теб без скутер Crossing Arms

# 261
  • Мнения: 2 401

ония може да дадат.. newsm78
..ама да не спамя повече тука.

# 262
  • Мнения: 516
Аз такова... за скутера... ако може моят да е в червено. Мерси!  Flutter

# 263
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз ще изтъргувам профила си, вдъхващ доверие, и ще си купя нещо по-добро от скутер.

# 264
  • Мнения: 2 891
За мен Веспа. Благодаря!

# 265
  • Мнения: 22 466
Ееее, то големи конспирации, голямо чудо. Изкупуване на профили и т.н.
За чий уй му е на някой да купува профил, като винаги може да се създаде нов, а и за какво влияние и манипулация си говорим??
Какво по-точно ще се манипулира, с какви памперси да си гледат майките децата, какво мляко да им дават, или как да се отърват от свекървите???

# 266
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Mirama, не ми съсипвай бизнеса, моля.
Новият профил е "табула раза" - докато го напълниш със съдържание и ще пропуснеш събитията. Друго си е да си купиш минало и то добре изглеждащо.

# 267
  • Мнения: 1 217
За мен модернизиран вариант на едновремешните кънки с 4колелца,моля! Ако може марката да е "пежо",или "ферари" Joy

# 268
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И искате да получите това, само срещу някакви си 400 - 500 (Флор!) мнения?  Shocked

# 269
  • Мнения: 2 792
О, то не е задължително всички да вярват, достатъчно е, че схемата работи и си струва парите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт