Харесвате ли гетите?

  • 3 335
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 402
Да, харесват ми...нали съм от поколението на "Флашданс"  Wink, но и не само затова. Обичам нестандартните неща. Имах гети преди 5 години някъде, носих ги с боти на ток и карирано плисе под коляното, много яко изглеждаше. Сега предпочитам дълги чорапи, които набирам над ботушите и съчетавам с  къса плетена пола.

# 31
  • Мнения: 3 413
Да, харесват ми...нали съм от поколението на "Флашданс"  Wink, но и не само затова. Обичам нестандартните неща. Имах гети преди 5 години някъде, носих ги с боти на ток и карирано плисе под коляното, много яко изглеждаше. Сега предпочитам дълги чорапи, които набирам над ботушите и съчетавам с  къса плетена пола.
Може ли да пуснеш снимчица  с дългите чорапи и ботушите Praynig

# 32
  • Мнения: 402
Да, харесват ми...нали съм от поколението на "Флашданс"  Wink, но и не само затова. Обичам нестандартните неща. Имах гети преди 5 години някъде, носих ги с боти на ток и карирано плисе под коляното, много яко изглеждаше. Сега предпочитам дълги чорапи, които набирам над ботушите и съчетавам с  къса плетена пола.
Може ли да пуснеш снимчица  с дългите чорапи и ботушите Praynig
Ами ще трябва да се снимам, но ако бързаш, ще ти намеря днес по-късно линк към нещо подобно в Ла Редута Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт