Браво на Слави!БЕЗ МИЛОСТ!

  • 23 102
  • 468
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 352
Слави отдавна за мен е junior edition на професор Вучков. Само дето единият има зад гърба си Ку-Ку Бенд, а другият е "и сам воинът е воин". И двамата си имат един твърд "електорат", който зомбирано им се възхищава от екрана... След години и Слави ще остане по същия начин сам, и ще се пени всяка вечер от екрана, с усещането за "мисия"...

Съжалявам наистина, че една толкова добра кауза влиза в употреба за гонене на рейтинг  Tired

Не мога да спра да се хиля на това Joy, като се замислиш има нещо вярно.
Славчо доста се напъва напоследък да си вдигне рейтинга, то не бяха конкурси не бе чудо - сватби, танци, актьори, певци. Истината е, че ако не е Краси Радков шоуто му не струва 5 пари.

# 31
  • Мнения: 7 220
Абе какво значение има дали е гонил рейтинги не мога да разбера?!?! Важното е, че човека даде гласност на проблема и не отдели 5 мин., а цялото предаване беше на тая тема! Гонил, не гонил, важното е, че проблема беше отразен, протеста показан, позициите на хората с репродуктивни проблеми изказани ясно и разбираемо и най-важното - улучи се точния момент за това предаване преди гласуването утре! Айде тези дето не са запознати въобще с проблема и грам не са допринесли за неговото разрешаване да не критикуват много!

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Темата не е за проблема с инвитрото, а с албума и думите на редколегията.

# 33
  • Мнения: 6 029
А наказателния вот е опция?  Tired
За кого да гласувам? За по-малко крадливите? Има ли такива?

Гласуването също няма да им/ни помогне. За справка - последните 15 години. Примерно.

Никога не съм си позволявала да разсъждавам така. Песимизмът обаче ме завладя тотално последната година.

# 34
  • Мнения: 502
  Стига бе хора,какво емнахте Славчо?! Кой друг в медийното пространство заговори по този начин за проблемите на тези хора? Ние четем и пишем тук,но много хора не знаят изобщо за какво става въпрос. Защо не погледнете позитивно на нещата,без да оплювате Слави? Такъв бил,онакъв бил,ами хайде вие се изправете пред толкова народ и направете нещо!
   Славчо е пич,евала! Винаги съм го харесвала,не ме е разочаровал досега.

# 35
  • Мнения: 2 018
Не харесвам ездачите. А Слави точно това прави - яха вълната. Продажбите на албума не го вълнуват толкова, колкото дебрите на политиката. Там иска да върти брадвата.

Не знам дали иска да е в политиката, но че Слави яха вълната, мисля че грешиш. Ако беше така, щеше да знаеш /ако вече знаеш, то много по-рано щеше да научиш/ за всички деца, на които е помогнал.
Специални поздрави, към него.   bouquet Той спаси живота на не едно дете! Казвам го защото сина на моя приятелка е жив благодарение на него! Не е само това дете - много са! За случайните подаръци, като хладилници в детски отделения, телевизори... не говоря, въпреки, че има и такива. Говоря за животоспасяващи средства.

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не се славя като проницателна, но според мен Слави се цели в политиката. Просто сега си подготвя почвата. Един вид "Вече има за кого да гласувате!"

Да направя уговорката, че знам на колко хора е помогнал. Признавам му го.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 908
Абе какво значение има дали е гонил рейтинги не мога да разбера?!?! Важното е, че човека даде гласност на проблема и не отдели 5 мин., а цялото предаване беше на тая тема! Гонил, не гонил, важното е, че проблема беше отразен, протеста показан, позициите на хората с репродуктивни проблеми изказани ясно и разбираемо и най-важното - улучи се точния момент за това предаване преди гласуването утре! Айде тези дето не са запознати въобще с проблема и грам не са допринесли за неговото разрешаване да не критикуват много!
Точно така Peace

Моля не се изказвайте неподготвени някои от вас!Важното е че се даде гласност на проблема,а сега пък кой какво гонил и какво целял Stop

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 11:34 от ninkata80

# 38
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 687
Ох, вечните разбирачи. Как пък се ненаплюхме. Все знаем кой за какво прави нещо - и с див хъс търсим интригата и отрицателното.

# 39
  • София
  • Мнения: 383
А какво мислят тези, чиито проблем се засегна снощи? Дали те мислят,че Слави ги ползва, за да вдига рейтинга?! Или са готови на всичко, за да се чуе проблема, да се даде гласност и не е ли това по-важното?! Защо ми се стрва, че се проявява пак една доста отявлена българска черта да се гледа в паницата на другия, а не в собствената? Какво като си вдигне рейтинга, ако каузата успее, нали това е целта в крайна сметка.

# 40
  • софия
  • Мнения: 4 988
За мен ако една кауза е благородна, и има действително какво да се направи и започни да се прави, изобщо не ме интересува кой я е подел.Ако ще да е чалга звезда, ако ще да е селския поп.
Ако имаме мнение и най вече след като сме недоволни, следват две неща - или заявяваш позиция и я следваш или просто си мълчиш в калта и негодуваш!

Така че нека си спестим безразборното плюене и да не гадаем кой какво "цели" в бъдеще.
Ако Слави (или човека Х) има силите да преобърне нещо и да накара хората да го последват, защо да не му гласувам доверие, та даже и да се опитам да изляза от калта, вместо да заграждам моя си участък в общата кочина!!!!!

# 41
  • Мнения: 1 163
Ох, вечните разбирачи. Как пък се ненаплюхме. Все знаем кой за какво прави нещо - и с див хъс търсим интригата и отрицателното.
Абсолютно вярно-типично за българина.Дай му само да плюе

# 42
  • Мнения: 1 877
Като се замисля единствен Слави Трифонов е протестирал под някаква форма,чрез национален ефир - другият е Вучков май?

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, хора, защо намесвате инвитрото! Тази тема няма нищо общо с темата, в която пишете. Каузите са си каузи. Става въпрос за голямата политика, а не за инвитрото. Не смесвайте тези 2 неща. Залепиха ги двете едно след друго в предаването и вие се вързахте.

# 44
  • Мнения: 6 029
Абе, хора, защо намесвате инвитрото. Тази тема няма нищо общо с темата, в която пишете. Каузите са си каузи. Става въпрос за голямата политика, а не за инвитрото. Не смесвайте тези 2 неща. Залепиха ги двете едно след друго в предаването и вие се вързахте.

Добре, че си ти да ни светнеш.
Исканията на протестиращите вчера са пряко свързани с "голямата" (ха-ха-ха) политика.

Общи условия

Активация на акаунт