Браво на Слави!БЕЗ МИЛОСТ!

  • 23 106
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само аз ли не знам за какво става въпрос - Слави, ин витро, гласуване... Rolling Eyes?
Станахме две  Embarassed ...
Ето за това става дума: Депутати разплакаха бъдеща майка
Вчера в предаването си Слави беше поканил тази майка и още двама лекари, които участват в каузата да мине този закон.
Слави даде гласност на проблема. Показа и на цялата си аудитория колко арогантно се държат нашите избраници и как някои дори не знаят и не разбират от нищо, но иначе са членове на комисия.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не харесвам ездачите. А Слави точно това прави - яха вълната. Продажбите на албума не го вълнуват толкова, колкото дебрите на политиката. Там иска да върти брадвата.

# 17
  • Мнения: 284
Дори да е реклама - няма лошо. Той дава гласност на проблема и печели по-висок рейтинг.

Колкото до:
На мен пък изобщо не ми е приятно да гледам как от национална медия някой приканва на бунт! На Славчо номерата са известни от край време. Като сам неможе да прецени последствията от подобно нещо, да не се изказва поне. На цялата обстановка в България само ни липсват някакви размирици по улиците и народа да започне открито да се трепе.  Naughty

Иде ми вече да се вдигна на бунт, честно. Търпя, търпя, ама взе да ми писва.


Напълно съм съгласна с теб

# 18
  • Мнения: 9 814
Всеки търси да извлече полза от болката на другите.
Позабравеният Салви Т. си направи здрава реклама на гърба на тези хора.

# 19
  • Мнения: 871
Слави може и да преиграва с патриотизъм и с неговите бунтовнически каузи, но това лично мен не ме дразни. Всички тук бяхме много против депутатът, разплакал майката, но сега, когато някой постави публично този проблем решихте че е реклама, че яхнал вълната и тн. И какво лошо има в това? Той има трибуна и добре, че я използва и ако една майка си реши проблема, пак е нещо Peace

# 20
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Абсолютно не съм съгласна с негласуването. Живея в район, в който ме командват и ДПС, и БСП.....не ги искам във властта след юни 2009 и ще гласувам, ще направя всичко възможно всички мои близки да го направят

# 21
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Не харесвам ездачите. А Слави точно това прави - яха вълната. Продажбите на албума не го вълнуват толкова, колкото дебрите на политиката. Там иска да върти брадвата.

Ами да регистрира партия и да върти брадвата ако избирателите му дадат тази мъзможност. Но не съм съгласна с призива да не се гласува...стига вече...видя се, че ефекта е обратен на това, което се цели. Точно ДПС и БСП печелят от това.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Допускате грешка като залепвате случката с инвитрото за навия албум на Слави. Едното няма нищо общо с другото. Случайно или нарочно един от клиповете от този албум беше пуснат непосредствено след срещата за инвитрото. Защо не пуснаха реклами между тях? И защо точно по този начин редколегията започна да говори за негласуване? Реагирате много емоционално и не се вглеждате в детайлите, които може да ви подвеждат.

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не харесвам ездачите. А Слави точно това прави - яха вълната. Продажбите на албума не го вълнуват толкова, колкото дебрите на политиката. Там иска да върти брадвата.
А, баш Close.

На мен ли много филми са ми в главата, но никой ли не свързва едното с другото:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356998.0;all

Ами да регистрира партия и да върти брадвата ако избирателите му дадат тази мъзможност.
Тоя филм го гледахме вече (преди време с Гергьовден), във всеки случай и нова партия да реши да регистрира, няма да са негови лични средствата нито за регистрацията, нито за предизборната му кампания.

# 24
  • Мнения: 4 841
Слави отдавна за мен е junior edition на професор Вучков. Само дето единият има зад гърба си Ку-Ку Бенд, а другият е "и сам воинът е воин". И двамата си имат един твърд "електорат", който зомбирано им се възхищава от екрана... След години и Слави ще остане по същия начин сам, и ще се пени всяка вечер от екрана, с усещането за "мисия"...

Съжалявам наистина, че една толкова добра кауза влиза в употреба за гонене на рейтинг  Tired

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
На мен ли много филми са ми в главата, но никой ли не свързва едното с другото:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356998.0;all
...
Какво имаш предвид?

Слави може и да преиграва с патриотизъм и с неговите бунтовнически каузи, но това лично мен не ме дразни. Всички тук бяхме много против депутатът, разплакал майката, но сега, когато някой постави публично този проблем решихте че е реклама, че яхнал вълната и тн. И какво лошо има в това? Той има трибуна и добре, че я използва и ако една майка си реши проблема, пак е нещо Peace
Ето с това и аз съм съгласна. Проблемът не е от вчера, но никой не го отрази подобаващо. Дали е реклама, дали е яздене, дали са тънки сметки - няма значение, ако поне на един помогне.

За не гласуването, аз отдавна съм решила да не гласувам против. И този път, ако не се появи някой/някои, за които да гласувам ЗА, пак няма да гласувам.

# 26
  • Мнения: 6 029

Съжалявам наистина, че една толкова добра кауза влиза в употреба за гонене на рейтинг  Tired

Абе хора, това няма значение. Беше важно да се даде гласност на проблема. Какви ползи има Слави - няма значение.
Какво общо има продажбата на част от БГ Мамма със Слави и протеста на семействата с репродуктивни проблеми?

# 27
  • Мнения: 871
Съжалявам наистина, че една толкова добра кауза влиза в употреба за гонене на рейтинг  Tired

Ще ме разплачете с това ваше "благородство". Е как да стане без да си вдигне рейтинга?

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Джули, позволи ми да не се съглася. Разбира се, че е важно проблемът на семействата с репродуктивни проблеми да получи гласност. Била съм от тази страна и знам колко значеше за нас. Не се съмнявам, че детето за всички тези семейства е цел и мечта. Знам, че всяко средство би било оправдано.
Но НЕгласуването не е позиция. И с нищо няма да им помогне.

# 29
  • Мнения: 4 841
И да ме цитирате, и да не ме цитирате - всяка кауза, подета от Слави, отблъсква много повече хора, отколкото привлича.
Щом е "гласност на всяка цена" - ами най-добре да се включат чалга телевизиите и чалга радиата - те имат най-голям контингент и така проблема ще стигне до най-много хора... Не че има кой знае каква разлика между "Планета" и Слави...

Освен това
Но НЕгласуването не е позиция. И с нищо няма да им помогне.

Общи условия

Активация на акаунт