Колко пъти седмично каша?

  • 8 415
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
От една седмица ядем по два пъти каша на ден ,защото сме болни и отказва да яде друго.Не съм забелязала да качва килаграми даже сме на долна граница.

# 61
  • Мнения: 18
Всеки ден има и дни в които му правя кисел ако имам време и аз съм на мнение че кашата не увеличава килограмите Peace

# 62
  • Мнения: 209
anita29 благодаря за таблицата, bowuu, като я гледам излиза че сме си в нормите, няма какво да се притеснявам.

# 63
  • Мнения: 30
 newsm78 браво за темата-тъкмо се чудех дали не правя грешка като давам всеки ден каша!??? и моят бебчо не дебелее отнея Heart Eyes

# 64
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Не мисля че кашите помпят-мисля че всичко си е до организъм.Например моят син на почти 8 месеца в момента тежи 9500гр и е висок 73см.Роди си се доста едър,първия месец не си възвърна даже рожденното тегло .Оттам нататък по 1300-1500гр средно като в последните 2-3 месеца качва 600 до 800гр.Не давам каша всеки ден а през ден.Отделен въпрос е че той е по скоро ящен и то доста.Не мисля че има проблем ако майката реши да си дава каша дори и 2 пъти на ден

# 65
  • вкъщи
  • Мнения: 704
давах каша всеки ден понеже бяхме по ниско тегло и да можем да наддадем по съвет на педиатърка

# 66
  • София
  • Мнения: 58
Редувам 2 дни каша и 2 дни плодов кисел за следобедна закуска.

# 67
  • Мнения: 991
И аз давам каша всеки ден. Беба е много активна и има нужда от енергия. Не се е напомпала изобщо. По тегло спрямо височината е малко под средната норма.

# 68
  • Мнения: 4 335
Давам рядко-един,два пьти седмично.Не ме притеснява напомпването,прости синьт ми предпочита киселите и гриса.

# 69
  • Мнения: 1 132
Все още всяка сутрин закусва с каша.

# 70
  • Мнения: 234
Всеки ден!На слетобедното хранене.  Peace Нямаме проблеми с теглото откакто я давам!Всъщност то си е до дете- всяко е различно!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
3пъти в седмицата е добре,няма да го ''напомпаш''. Wink

Общи условия

Активация на акаунт