Загуба

  • 6 488
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
Май се хванах много за тези думи, но звучи, абе няма проблем, то е зародиш кво се тръшкаш, въобще не е човек, ами нещо си там. Гадно ми звучи наистина.

# 76
  • Мнения: 22
Аз пък смятам, че решението е взето прибързано и сега единствено ти си носиш последствията от него.
Трябвало е да обсъдите по-сериозно това с приятелят ти.
А и не съм на мнението, че едно дете е по-добре да живее с двамата си родители и т.н. Важното е да има човек, който го обича, грижи се за него и го подкрепя, дали е един, или двама не е чак толкова важно.
Следващият път, когато забременееш поне да е планирано и от точният човек.



Може би ако имах шанса да поговоря с него нямаше да взема това решение, той просто нямаше смелостта да отговаря за постъпката си, а бяхме заедно 1 г., не мога да повярвам, че не съм разбрала какъв човек е за това време,  много се обвинявам, съжалявам за всичко може би никога нямя да си простя.

# 77
  • Мнения: 6 703
Salzi, няма за какво да се обвиняваш. Стига с този трагичен тон - станалото, станало.
Давай напред.

# 78
  • Мнения: 162
Не знам дали е правилно решение, защото това е нещо, което е лично и нито съвети могат да се дават нито оценки. Но знам, че най-прекрасното нещо е да имаш детенце с правилния човек. За щастливо семейство и щастливо дете трябват двама всеотдайни родители. Пожелавам ти много скоро да срещнеш някой, с който да нямате и капка колебание и да изпиташ вълшебството наречено родителство.  1dating

# 79
  • Мнения: 3 500
Salzi, писах ти на лични. И горе главата!

# 80
  • Мнения: 804
Salzi, за мен независимо на колко си години най-добре е бременността да е планирана и желана. При мен така се получи - планирано. Това разбира се не ни предпази от дребните и по-големи проблеми, които идват с детето и т.н. И така понякога се чудя, дали бяхме достатъчно готови за дете, а ако не е и планирано съвсем. Не съм привърженик на идеята да се ражда на всяка цена, независимо от обстоятелствата. Млада си, ще намериш другарче в живота и тогава когато го пожелаеш вече истински ще си имате свое детенце. Не се вини за избора си, понякога правилните решения са най-трудни. Желая ти много късмет и здраве!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт