Похвалете си детето - 2

  • 1 441
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Мие си зъбките доста успешно  grinning012

Винаги си пуска водата в тоалетната.

Обува си сам ботушките Grinning.

Много обича да ми помага при приготвянето на храната  food002  Stuck Out Tongue Winking Eye,и при подреждането на къщата newsm75 wash hang.

Поздравява винаги-''здавей'',''чао'',''добо уто'' всяка сутрин,''лека нош'' всяка вечер,като кихнеш-''наздаве'' Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 805
Най-забележителното и постижение е, че говори свободно и ежедневно три езика - това е понеже баща и е германец, а не знае български. Ние живеем в Словения и детето ходи тук на градина. Сега съм се амбицирала да ги научи и писмено!
Иначе то е ясно, че моето гардже е най-хубаво!

# 17
  • Мнения: 5 940
Състрадателен- цяла сутрин целуваше наранената от волейбол ръка на баща му
Любвеовилен, "гушлив" Simple Smile
Говори толкова много, а е толкова малък. Всеки ден нова дума, вълнуващи асоциации.
Справя се почти перфектно със самостоятелното хранене.
Артистичен, любопитен, любознателен -часове може да ме слуша как му чета приказки и сам той да разгръща книжки

# 18
  • Мнения: 21
 Моят син е на 2год. и половина и е нашата голяма радост.Много е музикален и когато имат музика в градината си взима столчето и сяда до госпожата по музика.Веднъж тя влязла в групат да говори нещо с госпожата,а той си взел столчето седнал до нея и я пита:"Къде е кордиона"?

# 19
  • Мнения: 320
Има много неща, с които мога да се похваля от моята дъщеричка. Може да пише всички букви - печатно, като се старае да са красиви. И числата знае от 1 до 20. Оцветява без да излиза от контурите. Обича да пее и танцува - прави го доста добре. Държи да се къпе, облича и реши сама. Вежлива е - даже да се изкашля човек и веднага казва "наздраве". Чула е от някого и на всяко изречение отговаря: "Да си жива и здрава". От седмица даже сама пазарува - е ние я чакаме пред магазина. Вчера влиза в супера и заявява: "Вече съм голяма, на 4 години и мога да палазувам сама. Дай ми сега едни цигарки за мама - ама фемина, мама такива обича". Добре се посмяхме с продавачката Grinning.

# 20
  • Мнения: 434
Да взема и аз да се похваля с моето гардже Simple Smile
Снощи беше първата му изява на сцена, и аз съм много горда с него.

http://media.snimka.bg/1594/009442718-big.jpg

http://media.snimka.bg/1594/009442726-big.jpg

# 21
  • Мнения: 3 576
Казва ми всяка сутрин, че ме обича най-много от всички.   Heart Eyes  Heart Eyes
Какво друго бих могла да желая...

Иначе от 2 седмици започна да чете!

# 22
  • Мнения: 1 640
 От месеци насам 4-год.ми щерка хваща книжките ,разтваря ги и сама /без никаква подкана или напомняне/започва да разказва по картините ,даже "доукрасява" с измислени подробности  историите/приказките.Сърди се ,ако не я слушаме и се разсейваме.Командва ни ,сякаш сме деца от дет.градина , а тя е учителката.
 Познава всички букви,иска да чете вече,започнахме да сливаме в сричка звукове,но на игра, а не тенденциозно като в  урок.
Готова е да върши всякаква домак.работа,само и само да ми помогне/ е, аз я възпирам/.
 Дава ни съвети по всякакъв повод и често ни изумява с адекватната си реакция и изказвания в различни ситуации.Много е грижовна към мен,плаче,когато ме боли и  е моята най-голяма духовна опора.
 Дано и моето дете е доволно от мен така,както аз от него.

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ами да се похваля и аз Wink
Алекс е учтив,винаги казва "Благодаря", "Моля", "Заповядай".Ако иска да вземе нещо,първо пита "Може ли да взема ....."Винаги поздравява хората "Здравей","Чао",Лека нощ"
Знае да брои до 15 на български и на испански.И гореизброените поздрави и думички също ги казва на испански.Познава някои цветове,за сега само червено,синьо и жълто.Знае 4 песнички.И много приказва.Разказва ми "Червената шапчица" по картинките в книжката.Нарежда малки пъзели,е с малко помощ от моя страна.
За друго не се сещам в момента. Simple Smile

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хваля веднага. Толкова остроумно, с невероятно асоциативно мислене, дяволита и с освободено поведение. Изключително любознателна.Много лесно възприема това, което й се обяснява. Азбуката я знае още от лятото, може да прочете дума, но буква по буква. Числата ги знае до 20. Може да брои през 2, това го научи от "Франклин".

В петък имаше продукция от школата, която посещава. Изпя си песента и си изтанцува танца пред пълна зала с гости без да и мигне окото.

Обожавам го това дете.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 035
Много е умен, разказва големи части от детските си енциклопедии - запомня всичко като му чета, много логично мисли, страшен чаровник е, но изобще не е послушен  Wink

Общи условия

Активация на акаунт