Дядо Коледа потропва, на ВИДИНските деца сърцата стопля!

  • 11 347
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе дълга история ама  Rolling Eyes
Тя се прибра от Италия преди няколко дни окончателно.Докато беше там нямахме никакви проблеми  Laughing
И оня ден идва тя и той на инспекция в нас - огледаха целия апартамент и се почнаха забележките!Тук било мръсно, там било не знам си какво  #Cussing out Хем знае, че съм с патологична бременност, 1 спонтанен аборт, влизах в болница началото на януари и гледам да се пазя повече.Още повече че по принцип съм много лесно изморяема...абе никаква жал нямат за мен.И на всичкото отгоре няколко пъти каза майка ми да идва да ми помага  #2gunfire Че да не би да живея сама в тоя апартамент?Нали и сина й е тука, как няма да помага и тя Shocked
И такива ми ти работи, ядосването тепърва започва.Но май няма да търпя много Tired
Между другото, тоя Дядо Коледа докога ще потропва, че аз вече му забравих физиономията  hahaha

# 196
  • Мнения: 2 657
хихихихи,посмях се на твой гръб-не се сърди Hug
Моята пък умираше като дойдеше да ми мие чиниите,ама така ги миеше,че после аз трябваше да си ги мия SickЕдин два пъти така и мъжо и каза да не пипа нищо....После ме разнесе в квартала,че не правя икономия и като пусна водата забравям да я спирам....Е от как сме на отделни водомери,се видя кой икономисва Joyпосле почна да вика,че я лъжем с колежката ooooh!

Последния път когато стъпи тук и то тя се самопокани беше есента....С влизането и няма 5 минути малкия и заяви да се пази,че му пречи,а ние с мъжо като пък хич не я забелязахме че влиза със свекърми и бързо,бързо се изнесе Grinning

# 197
  • Видин
  • Мнения: 685
ОФфф тези свекита, аз моята много я обичам, защото е в Италия, но края на март си идва за постоянно. И при мен съветите са в повече. И като почнеше да ме учи как да си гледам детето се побърквах #2gunfire до един ден, когато не издържах и й казах че тя нейните деца ги е гледала преди 25год и сега е много по различно. Единственото и предимство е че когато и да я викна да гледа Марти идва, ако ще през ден да е. Докато майка ми трябва поне 2 седмици преди това да я предупредя, за да си оправи графика. Това е ако трябва да гледа Марти повече от 1 час.

# 198
  • Мнения: 2 657
Ния,да поздравиш майка ти от мен HugТаз твоята майка е разкошен човек Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 720
Хайде на новата тема, че почти чукнахме 15та страничка.  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370476.msg10087822#msg10087822

Общи условия

Активация на акаунт