Димитровград,тема шеста!

  • 17 198
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
Дано да спре да вали утре. Ако спре аз ще я водя в парк Вапцаров, че ни е много близко до квартирата пък и е много по спокойно там. Има ли някоя, която взима кухня на детенцето си от яслата в Толбухин?

# 286
  • Мнения: 4 784
... че утре и шейна ще изкараме
О, да - шейната задължително! И  Nature Snowman ще направим.

Juli_Ivanova, аз до скоро вземах. Какво те интересува?

# 287
... че утре и шейна ще изкараме
О, да - шейната задължително! И  Nature Snowman ще направим.

Juli_Ivanova, аз до скоро вземах. Какво те интересува?

Дали там имам мами с които да се засечем, че сега сме само двете с малката и нямам много време да ходя където и да било, че бабите ни са на работа.

# 288
  • Мнения: 648
    Привет Жули  bouquet Добре дошла!

Привет и на вас момичета- кокичета Flutter

След около половин час, ако не ме лъже паметта Ивайло на Катето ще стане на 2 годинки Heart Eyes Пък, ако ме лъже тази моя памет това трябва да стане на следващия ден Blush

Честито ви сняг, при нас вали дъжд като из ведро, ама едно такова пролетно Rolling Eyes Вероятно сутринта ще съм на друго мнение Mr. Green

Ще си позволя да ви препоръчам една книга, защото си ви обичам, макар да не е по темата, но наистина си заслужава!

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=24234

Весел петък Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 4 784
Можем да се засечем, защото ние живеем до кухнята и точно по това обедно време най-редовно сме отпред пред блока. Разгледай ни снимките и ако ни разпознаеш, обади се. Ако имаш ваши, дай да разгледаме  Wink.
Ивайло не беше ли на 21?
Мерси за препоръката, ще разгледам Wink!

# 290
  • Мнения: 658
 Наде,паметта леко те лъже на 21 е Ивко,аз утре ще съм под пара,ще вървят приготовленията,поканили сме тука приятелски семейства с дечица на възраст близка до Ивкината,ще е лудница,но приятна лудница  Hug

# 291
  • Мнения: 648
Наде,паметта леко те лъже на 21 е Ивко,аз утре ще съм под пара,ще вървят приготовленията,поканили сме тука приятелски семейства с дечица на възраст близка до Ивкината,ще е лудница,но приятна лудница  Hug

Ми то мозъкът ми изтече с кърмата Embarassed
Искаме снимки Hug

И Кате още си чакам снимките, които Дяката ни направи в Морската, предай му Mr. Green

# 292
http://www.juliivanova.snimka.bg/album.php?album_id=344087
http://www.juliivanova.snimka.bg/album.php?album_id=344093
Ето малко снимки на малката и наши.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 01:10 от Juli_Ivanova

# 293
  • Мнения: 541
Juli_Ivanova добре дошла в темата   bouquet, аз по снимки не можах да те разпозная, но може на живо да стане. 

Наде много хубава книга си препоръчала, аз вече я имам.

Момичета отивам да направя нова тема, ще гледам да я оформя по малко по различен начин, после предполагам ще търпи промени.  Wink

# 294
  • Мнения: 568
Здравейте и от мен!
Добре дошла на Juli_Ivanova !И аз не успях да те разпозная по снимки ,но имам съмнения ,че може с мъжа ти да сме били съученици.Как се казва?
Благородно ви завиждам за игрите на снега ние други години се пързаляме на стадиона ,но тази само Вики и баща и ще намажат Simple Smile
estrella и аз съм си мислела да го правя.Давай смело ,очакваме с нетърпение резултата!

# 295
# 296
Добро утро и от мен момичета.
Ами Дена мъжът ми се казва Бончо. Учил е първо в "Климент Охридски", а после в строителния.

# 297
Добро утро и от мен момичета.
Ами Дена мъжът ми се казва Бончо. Учил е първо в "Климент Охридски", а после в строителния.

# 298
  • Мнения: 568
Ами значи правилно съм го познала.Бяхме съученици в Климент.Аз съм Десислава сигурна съм ,че ще се сети имахме и инцидент с него -детска работа.Прати му поздрави от мен Simple Smile и хайде в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт