Коледна магия цари по Испанските земи

  • 18 021
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 271
Честит рожден ден на Додо, на Габи!Много щастие, късмет и много, много усмивки!Много весели игри!Целувки!


Габи, партито беше повече от чудесно!   bouquet  Heart Eyes Децата заспаха още на вторият завой!  Crazy И спаха до Торревиеха!  Flutter Всичко беше прекрасно....искам ощеееее!  Grinning Всичко беше много вкусно!Тази нощ ще сънувам сладките с марципана(и не само тях....)   Crazy  Crazy  Crazy Отивам в блога ти да ги търся и утре ги почвам.

Саби, разходи се и утре привечер ще си родила красотата!  Heart Eyes

Ели, какво топло, бе душко?!?При нас в момента е сигурно 10 градуса  Tired Стуууд!

Хайде повече ще пиша утре, че нещо много работа имам сега!

# 61
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
Саби благодаря ти за пожеланията и на теб ти стискам палци всичко да мине добре  и скоро да гушкаш едно здравичко и хубаво бебенце  Hug
Венелина честита ви месечинка да е жива и здрава  Hug
AnGiAr добре дошла при нас  bouquet
Тони заповядай добре дошла ще си само да се наканете да доидете  Hug
Вес значи ще пътувате на денят на влюбените много романтично  Grinning чакаме снимки от Ниагара  Heart Eyes
Силрай тортата за рожденика е много хубава  Party
Станислава браво на Ивета за добрите оценки  Hug
Рози  Hug
Карчита как са малките кукли по бързо да оздравяват  Hug
Хаиде момичета до скоро и от България ще се включа на всички много  Hug Hug Hug
Мимки утре с теб ще се видим  newsm44

# 62
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Честит Рожден Ден на Додо!Габи,мила,да ти е жив и здрав и много,много да те радва!

  

# 63
  • Мнения: 350
Честит Рожден Ден на Додо на Габи! Да ти е здраво момченцето Габи, пожелаваме на Додо много игри и забавления! Целувки от нас! bouquet  love001 newsm59

Саби стискаме палци всичко да мине добре и да се появи най после красавицата. newsm10
Габи когато можеш пусни и някоя и друга снимка да видим хубавеца.
Станислава браво на детето само така да се учи. smile3501
Вени много хубаво че си намерила цаката на дохранването, дано да ви оставя да спите и за напред.
AnGiAr добре дошла при нас Hug Надявам се да ти хареса, тук си е весело.
Клара как е твоята малка красавица, избиха ли и всички зъбчета или все още я мъчат.
Амига лек път и те чакам утре.  bouquet

# 64
  • Мнения: 409
Здравеите. 4ЕСИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИДО.МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ ,БЕЗГРИЖНИ ИГРИ..Станислава каде е твоето град4е newsm78?И аз сам на 200км от Малага в коя посока е?Аз живея в Алмерия,но твоето град4е незнам дали е близко.Това за документите е супер Peace,имам сита за 12 и наи после мога да работя спокоино.Хаеде целувки и лека  bouquet.Саби 22 6те е големия ден  маи Mr. Green.

# 65
  • Мнения: 1 271
Рози, няма да е на 22-ри!На 21-ви ще е!  smile3521

Мацки, лека ви нощ!Приятни сънища и утре пак на линия!  Grinning

# 66
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден на Давид  Hug
Много щастие, много радост и много подаръци да получи!


# 67
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ДАВИД ДА РАСТЕ ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ newsm59 nbirthday  bigdance2 newsm18 Gift Gift. ВЕНЕЛИНА  мила разбирам те напълно  - сега малката ще бъде доволно нахранена и ще се успокои и ти покрай нея. Аз със Стефан вече знаех и от 5тият ден когато започна да реве започнах със захранването и с него ми беше по-лесно - само спеше и ядеше Hug. АМИГА  приятно пътуване и весело изкарване на празниците в БЪЛГАРИЯ Hug. РОЗИ24 аз съм от другата страна между КАДИЗ и ГИБРАЛТАР - АЛМЕРИЯ Е НА 400 км от нас - ГИБРАЛТАР Е на 70 км от нашето градче - кажи речи сме до АФРИКА Grinning Hug. Тук говорят един испански -  ooooh!. За всички от мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 789
Честит Рожден Ден на Давид!Да е здрав и щастлив, и много да го слушат всички!



# 69
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДОДО !!!
Весело и щастливо детство, много подаръци и приятно изкарване на деня !!!

Габи, да ти е живо и здраво детенцето, много радост да ви носи Simple Smile   bouquet
Станислава, ти къде си?

# 70
  • Мнения: 389
Честит Рожден Ден, Давид!

Расти здраво, умно и много щастливо дете   bouquet

Габи, да ви е живо и здраво синчето и само да ви радва   bouquet!

# 71
  • Мнения: 83
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДОДО.ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО.ГАБИ,МИЛА,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ПОРАСНАЛИЯ СИН И  ДА ИЗПЪЛВА ДНИТЕ ВИ С 6ТАСТИЕ И РАДОСТ

# 72
  • Мнения: 409
Добро утро .Хаеде и аз да по4ерпя ,4е помадрявам с една година Flutter. ,

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден, Рози!  Hug Всичко най най най-хубаво ти желая!


Ама ти много в кофти момент си се родила  Laughing, не се ли опитват да те прекарат само с един подарък за рождения ден, Коледа, Нова година и Рейес?  Joy Laughing Ектор изненада ли те с нещо тази сутрин, или прибра твоите подаръци за себе си?  Mr. Green Защото моите племенници обикновено така правят когато майка им и баща им имат празник hahaha

Аз нещо се разболявам май  Tired Crazy, 2 дни не спирах да кихам, носа ми тече....

# 74
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РОЗИ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И МНОГО РАДОСТНИ МОМЕНТИ!

мерси за почерпката много апетитно изглежда.
Момичета наши приятели ни поканиха на разходка до Бенидорм, само за 1 ден, ако някоя от мамите които живеят наблизо има желание можем да направим среща. Hug Ох нашата дунда ме хвърля в тъча, с тия нейни зъби няма ли да изникнат най после, снощи пак будувахме до никое време, а като заспа се будеше на половин час. ooooh!, на това отгоре има и разстройство, аз се движа като зомби, ни кафе ни кола помагат да се събудя като хората.
Сега гледам коледната лотария, някоя мама спечели ли  Crazy голямата премия? Ех мечтииии Crazy Confused Rolling Eyes
Веси не се давай лесно на грипа, взимай мерки навреме и за Коледа да си оздравяла. Hug
Амига надявам се да пътувате леко и безаварийно.  bouquet
Саби, Пакри чакаме новини от вас Crazy

Общи условия

Активация на акаунт