Какво бихте си подарили за Коледа, ако...

  • 5 723
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24

мекеке, на мен първа е обещала да дойде на гости  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 516
Не си разбрал, Селтакис. Не искам тя да идва, а да мога да приема поканата и за гостуване.

# 92
  • Мнения: 17 546
Бих си подарила очи. Здрави, виждащи очи. Нищо друго.

# 93
  • Мнения: 316
Бих подарила на мъжа си чисто нов автомобил, за да ме закара до Египет-Кайро, Италия-Венеция, Франция-Париж ит.н. Защото за нас раят на Земята е когато пътуваме семейно

# 94
  • Мнения: X
Къща в някоя бяла държава, както и банкова сметка за доживотна издръжка. Не искам децата ми да растат в България.

# 95
  • Мнения: 200
Ох....мечтиииииииииииииии. Ще си купим с мъжо луксозен самолет и ще си наемем някой да ни разхожда из целия свят......ех че се размечтах..

# 96
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
аз съм скромна  Embarassed - една двустайна панелка в Люлин , една малка количка, шофьорска книжка, и изкарване на празниците , някъде в малка хижа с 20 напълно непознати, млади, весели хора + семейстовото ми , разбира се!...и много , много, много сняг!!!

# 97
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За мен пътешествие, моля!
Околосветско!
Само единият круиз не ми е достатъчен.
Искам пътешествието да е изпълнено с много приключения, гмуркане в дълбините на океана, танц край огънята на африканско племе, лунна нощ при бедуините, съревнование с туарегите, чаена церемония, едноседмичен курс по урду и пущу, по стъпките на древните инки, за риба из норвежките фиорди и т.н.

# 98
  • Мнения: 3 268
Ако имах достатъчно пари,бих си подарила уикенд за двама на остров с палми с Лео ди Каприо.

# 99
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ако имах достатъчно пари,бих си подарила уикенд за двама на остров с палми с Лео ди Каприо.


 Rolling Eyes А този не е ли по добър http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1245/Keanu_Reeves.jpg  Wink

# 100
  • Мнения: 7 474
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

# 102
  • Мнения: 660
Магазинче - за галерия  Heart Eyes

... и къща ... в Ковачевица

Скромно !

# 103
  • Мнения: 3 634
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

Тя почина в катастрофа докато беше в напреднала бременност. Трагедията на неговия живот...  Confused

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

Тя почина в катастрофа докато беше в напреднала бременност. Трагедията на неговия живот...  Confused

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт