Какво бихте си подарили за Коледа, ако...

  • 5 709
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Почти всички казват, че тази година нямат коледно настроение.
Кризата си оказва влиянието, всеки се е свил в себе си и е в
очакване на нещо лошо сякаш Confused Новините по ТВ все са лоши
в последно време. Кой няма пари за подаръци, кой здраве.... Confused

Ама ей така, за да освободим малко парата и да развихрим
въображението-какво бихте си подарили за Коледа,
ако имахте неограничени възможности? Flutter

Здраве, любов и късмет се подразбират-за материалното и
почти неосъществимо говоря  Mr. Green



Аз бих си подарила месец тук  Crazy с любимия мъж, без деца, без телефони и без проблеми  Sunglasses

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 14:27 от L e o

# 1
  • Мнения: 4 300
Круиз дълъг поне месец, някъде на топло.
Огромна кола ( това го поставям в категорията "Неща, които искам, но към които не се стремя").
Нов адрес.

# 2
  • Мнения: 805
Моето настоение никога не е било по-коледно от сега!
И ако имах безгранични възможности бих си подарила - здраве за цялото семейство!
Колкото и тривиално да звучи, но май откакто пиша в този форум се страхувам за децата си повече...не ме разбирайте погрешно - тук всеки има някакъв проблем, всеки нещастен случай се коментира... Четеш, четеш и си благодарен, че близките ти са живи и здрави!

# 3
  • Мнения: X
Тримесечен круиз из Атлантика, по бреговете на Северна и Южна Америка, Африка, минаване през Магелановия пролив, пресичане на Тихия океан....Австралия, бреговете на Антарктида....
с това:

# 4
  • Мнения: 2 401
Подводница. И време и средства да си я ползвам по предназначение.   Sunglasses

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Екскурзия за Коледа в Лапландия.
и/или почивка тук примерно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 478
Толкова мечтаната голяма едноетажна къща на морето.Дори местността съм си харесала.

# 7
  • Мнения: 2 448
Пътуване във времето.

# 8
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Искам зелена карта за Америка, апартамент /може под наем/ в Манхатън и работа в галерия на 5-то авеню!!!!

П.С....И предложение от Уентуърт Милър да се разведа и да заживеем с него заедно на гореспоменатото място, където ще взема и сина ми, но ще му родя и на него едно дете......Някой да ме събуди  sun

# 9
  • Мнения: 5 710
Aз съм в чудесно коледно настроение.
Бих си купила нова къща, по-голяма, да нямам съседи, да има малък парк, басейн и лозе. Някоя китна локанда с 300 слънчеви дни в годината. Също така апартаменти към няколко хотела в света - ключови места, като  Лондон, Ню Йорк.. някои курорти.
Обаче, съм прозаична - всъщност искам Блакбери, Канон 450Д, козметика, дрехи, обувки и много чанти и аксесоари:-))


# 10
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз на круйз съм била - Карибски, за посрещането на 2000-та година (фръц-фръц), но искам 6-ца от Тотото! Искам да се грижа за близките си и мързела си.
Много инерция бях набрала и сега нещо нищо не ме влече... Добре, че се мултиплицирах. Инак, може би щях да се гътна от скука.

# 11
  • Мнения: 301
Лео и Ели не мога да ви оставя да ходите по тези места самички  Mr. Green ще дойда и аз. Ама аз без детето никъде не ходя.

Искам къщата от мечтите ми - снимка нямам - едва ли някой я е постоил досега. И нова кола не отказвам - каква точно ми е трудно да си избера.

# 12
  • Мнения: 502
   

 или това

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 15:01 от maraidara

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Винаги съм мечтала да присъствам на мач по тенис на корт от Големия Шлем. Бих си подарила билет за финала  Mr. Green И това съчетано с почивка със семейството на някой екзотичен остров. Или пък в Лас Вегас  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 268
Къща в близост до София,но поне на 30 км от нея.С голяма зелена морава и тъмночервен теракот по земята.Искам да бягам там през уикендите с мъжа си и малката.И приятели разбира се,защото щастието трябва да се споделя.
Круиз с онзи кораб по-горе също ще ми дойде добре.И него ще си подаря,ако останат пари,след като си купя къщата. Grinning

# 15
  • Мнения: 3 634
Ще си подаря голяма къща с 3 деца.
Къщата ми е достижимата мечта, а децата са мечтата.  Blush

# 16
# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Луксозна хотелска стая поне за 3 дни - за да си почина и да се наспя. Повече едва ли ще издържа. Пежо 607, може и WV джип. Къща, но не голяма, ако може и не с дворче, или ако има дворче, да върви с градинар Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Искам малка къща само за мен,където да се крия за по 1 месец в годината..
Да пия прясно изцеден портокалов сок от дръвчетата на двора..
Снажни батковци по препаски само да ми веят с палмови листа,а аз да се излежавам с чаша в ръка и пура  в уста... в 10ч. сутринта
Wink Wink Wink Wink
Това е първото ,за което се сетих...Ако се напъна ..,ехее много са нещата

# 19
  • Мнения: 3 521
Кон...И вила "Вилекула".  Laughing

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
... и Туарег искам, нов....

Джули, обещала съм на големия за Лапландия ... като съберем пари. Няма проблем Laughing

# 21
  • Мнения: 154
Имам една мечта: снежна, пъстра, весела Коледа в Прага или Виена. Не е толкова далечна и невъзможна тази моя мечта, но не и тази година ...  Tired

# 22
  • Мнения: 225
Имам една мечта: снежна, пъстра, весела Коледа в Прага или Виена. Не е толкова далечна и невъзможна тази моя мечта, но не и тази година ...  Tired
Това за Виена си го пожелавам всяка Коледа и все не ми се изпълнява Sad
Искам да имам много коледна украса и много подаръци за любимите ми хора-не задължително скъпи(искаше ми се да купя на любимият ми.... шал Mr. Green)
Аз съм от тези с кризата и липсата на коледен дух-нали се сетихте Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 829
бих си подарила--къща
и 15 дни  поне Laughing http://www.almaholidays.net/resort.php?id=85

# 24
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Мини Купър - червен с бели ленти  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 21
Искам да мога всяка година да карам по 3 месеца ски в Алпите.
Да посетя Египет.
Да си купя яхта, да обикалям света и да снимам за National Geographic Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Околосветско пътешествие на собствена яхта.

# 27
  • Мнения: 871
Бих си подарила задрава нервна система, голям нов апартамент и Дейв Геън за 1 седмица, ама тайно Embarassed

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Бих си подарила къща, екскурзия и едни по-скъпи хранителни добавки, които не мога да си позволя.

# 29
  • Мнения: 14 489
кожено палтенце - дълго и пухкаво Crazy

# 30
  • Мнения: 284
За мечтите няма граници.
Определено бих си подарила круиз с посещение на най красивите кътче на света.
Или в краен случай 15 дни в Санторини или Бора Бора

# 31
  • Мнения: 738
Бих си направила заведение - такова, каквото си го представям, за каквото мечтая от доста време, но не намирам парите или мястото... Плюс още един апартамент в комплекса, който строят срещу нас. И един Лексус Whistling Това е, благодаря Grinning

# 32
  • Мнения: 3 405
Моята мечта не е неосъществима. Ще отида в Москва, ще си купя пухкава шапка и ще се разхождам по "Тверская". Ще посрещна една Нова година на Червения площад.

Ще посетя пустинята Наска.

# 33
  • Мнения: 943
Ама по принцип ли имам неограничени възможности или само за въпросната КОледа? newsm78 Защото ако е второто и ми се дава само този шанс. ще си купя едно спретнато апартаментче,две аудита А8 от старите, много ,много дрехи и джунджурии

# 34
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Приятна темичка е това!
Аз искам едногодишно околосветско пътешествие!

# 35
  • Мнения: 8 999
Апараментът, който гледах преди месец.
Хубава, голяма кола.
Обзавеждане за апартамента и вилата.

Както се казва, скромно, та чак - нищо.
Да видим сега кое желание ще ми изпълни Дядо Коледа!

# 36
  • Мнения: 2 070
Бих си купила жилище в Пловдив.Цял живот си мечтая да живея там.По круизи не си падам,но много обичам археологията,ще посетя Латинска Америка,има какво да се види.И саваните на Африка.И като се прибера обикалям 100-те национални обекта на България.Е това е

# 37
  • Мнения: 581
 Къща в околностите на Рим и няколко апартамента в центъра му (ще си ги дам под наем).
 Ще се подложа на най-модерните пластични операции за извайване на фигурата.
 Ще заведа мама на околосветско пътешествие.

# 38
  • Мнения: 27 524
Къщичка в Ахтопол  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 388
1.Умение да шофирам;
2.Шофьорска книжка;
3.УАЗ

# 40
  • Мнения: 11 674
Пишете ме и мен към круиза  Hug  (абонамент за всяка година по празниците)

# 41
  • Мнения: 5 940
Къща в Лисабон
малко ,кокетно ресторантче, наше си - пак там

# 42
  • Мнения: 940
Аз бих си стегнала къщата, че останаха двете спални за дооправяне.
Също така едно околосветско пътешествие...

# 43
  • Мнения: 27 524
Питах преди доста време за тази дума круиз и круз - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135131.0 и май си е круз, не круиз все пак  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 533
Питах преди доста време за тази дума круиз и круз - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135131.0 и май си е круз, не круиз все пак  Simple Smile

Круиз, според правописния речник.

# 45
  • Мнения: 4 733
Дом. Всичко останало си го имам вече.

# 46
  • Мнения: 3 405
Пловдив.Цял живот си мечтая да живея там.

Аз също цял живот си мечтая това Simple Smile

# 47
# 48
  • Мнения: 27 524
Круиз, според правописния речник.

И моя, но не и според повечето мнения и доводи  Thinking
Има една бг реклама за круз контрола на колите. Круз казват, преведено от американците. И ако според речника е круиз и се изписва както Том Круз, защо тогава тази разлика, не разбирам  newsm78

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Исках и аз едно пътешествие- изплъзна ми се. Изгубих човек...важен за мен. Първото днес ми се струва огромна глупост.

# 50
  • Мнения: 6 618
Малка спретната къщурка в планината за едни спокойни уикенди.

# 51
  • Мнения: 637
СПОКОЙСТВИЕ !!!

Искам тишина-аа--ааааа, искам да съм на самотен остров, да не виждам и чувам никой
поне седмица, да не знам нищо и да не мисля за нищо.....

а и още нещо - ако има някакъв уред, дето да прави така,че да ме хваща частична амнезия -
и да не мисля за проблемите, да изчезне напрежението..............ех, мечтиииииииии
   Sunglasses

# 52
  • Мнения: 307
Искам дете.Това е сега мечтата ми.

# 53
  • Мнения: 6 618

а и още нещо - ако има някакъв уред, дето да прави така,че да ме хваща частична амнезия -
и да не мисля за проблемите, да изчезне напрежението..............ех, мечтиииииииии [/b]   Sunglasses


Олеееееее, и аз много го искам това!!!!!

# 54
  • Мнения: 5 370
И аз като Стефани искам къща, също на 30 км. от София, даже знам къде точно. Това е изпълнимо, макар и разтегливо във времето.
Обачеееее, ако ми се паднат безотчетни пари, лелеее, директно  ги изпрасквам за един апартамент до Южния парк, аххх, каква любима кооперацийка си имам там, само се облизвам всеки път, като я видя.

# 55
  • Мнения: 183
Бих си подарила къща в Англия,мини купър и бутик в центъра на Лондон Peace и за десерт околосветско посещение за поне 2 месеца Hug
И бих осъществила материалните желания на семейството и приятелите ми Peace

# 56
  • Мнения: 3 034
еднопосочен билет до Middle Earth

ако горното не е налично, тогава това:



и много пари за самолетни билети, за да не се спирам никога за твърде дълго. има толкова места, които трябва да бъдат видяни  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 23 096
Тримесечен круиз из Атлантика, по бреговете на Северна и Южна Америка, Африка, минаване през Магелановия пролив, пресичане на Тихия океан....Австралия, бреговете на Антарктида....
с това:

Не така грубо деее... Е сега вече ми се изпари коледното настроение - щото и аз искам същото, ама няма да ме огрее  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 413
Ще направя къщата ни райско място, дообзавеждане, ателие-таван, басеин в двора...
ще си купя миникупър
ще подаря на най-добрата ми приятелка мечтаното жилище, като сватбен подарък
ще обиколя всички приятели, които от години живеят в чужбина
ще инвестирам в нещо, което ще ми осигури приличен доход за 50 години напред, за да мога да се посветя на децата и на хобитата си!

# 59
  • Мнения: 27 524
Първото днес ми се струва огромна глупост.

По-конкретно?  Heart Eyes

искам къща, също на 30 км. от София, даже знам къде точно. Това е изпълнимо, макар и разтегливо във времето.

Обачеееее, ако ми се паднат безотчетни пари, лелеее, директно  ги изпрасквам за един апартамент до Южния парк, аххх, каква любима кооперацийка си имам там, само се облизвам всеки път, като я видя.

Имаме вила на същото разстояние. Да, супер е, но - да, не помага и не заменя нещата. Важните!

О, любими мста и кооперации имам много. Но няма пари за тях  Tired  И понеже, както казваше Майка Тереза - внимавай какво си пожелаваш... И ние така... бих умряла за апартамент около Орлов Мост, но самите ми родители живеят там (и аз досега) и давам мило и драго да го имам. Но  Naughty разбира с, никога за сметка на нещо друго  Blush

# 60
  • Мнения: 5 370
Блонди, аз не говоря за ВИЛА. Говоря за КЪЩА за живеене. Дом. Иначе другото желание  е в сферата на мечтите. Пък ако вземе, че все пак се осъществи, ще съм на осмото небе. И обещавам да почерпя даже. Mr. Green
А важните неща са само 2-здраве и живот за тези около мен.

# 61
# 62
  • Мнения: 97
Първо: Апартамента на 2-етаж(120 кв.м.), че ни е малко тясно на 6 етаж(60 кв.м.)
Второ: jeep grand cherokee
Трето:  stork-boy   stork-girl

Може да ги получа и след празниците Whistling, нямам претенции Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 48
Собствен дом!!! Писна ми от наеми!!  Малка къщичка, на тиха уличка с голяма прясно окосена ливада и аз да си пия кафето на верандата, а около мен да щъка слънчицето ми.

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз искам единствено апартамент в Пловдив,за да се приберем най-накрая в България. Peace

# 65
  • Мнения: 487
Почивка в Куба с една приятелка. Слънце, природа, тишина и студена биричка, ама засега мога само да си мечтая.

# 66
  • Мнения: 1 447
Искам да си подаря ново по-голямо жилище и нова кола,че нашата кошница Mr. Green взе да издава багажа.

# 67
  • Мнения: 4 187
Бих си подарила къща в Англия,мини купър и бутик в центъра на Лондон Peace и за десерт околосветско посещение за поне 2 месеца Hug
И бих осъществила материалните желания на семейството и приятелите ми Peace

Къщата да е във Франция, бутика също, може и галерия   Grinning. Мини купъра остава, материалните желания на семейство и приятели също  Hug. Околосветското може да се превърне в посещение на Бразилия и Куба - тук може да взема по още една къща   pletka.

# 68
  • Мнения: 4 473
Живот и здраве на семейството, близките и приятелите ми.
Собствен апартамент - в София или Варна. Тристаен, обзаведен като в мечтите ми.
Бизнесът на половинката да процъфтява с всеки изминал ден. Останалото са подробности.

# 69
  • Мнения: 2 161
За коледа искам от тези маски,които се слагат на очите,когато спиш.Някой има ли идея къде се продават?

# 70
  • Мнения: 2 099
Аз пък пътуване из Аляска с шейна.Много искам такова нещо.Ще си имам дълъг кожух с голяма качулка и маншон и ще се возя!
Много го искам...

# 71
  • Мнения: 516
Гостуване на Лиска за празниците.

# 72
  • Мнения: 81
Запретвам ръкави и почвам, дано не се олея:

Бих си купил малък остров в топлите ширини...
Бих си купил апартамент във Виена в ринга...
Бих се абонирал с постоянен абонамент за концертите на Берлинската и Виенската филхармонии...
Бих завел жена си 1 месец по всички огромни плажове - от ЮАР през Испания до Южна Америка...
Бих наел за 3 дни един голям хотел в София да ви поканя всичките, та да видим колко алкохол може да изпие Клюкарника (и колко простотии можем да сътворим наяве)...
Бих инвестирал средства във форума, за да ви модерирам... (хахахаха)
Бих построил в центъра на София огромна концертна зала...
Бих гледал от кораб сините китове... и бих изкарал 5 дена в една подводна станция, мисля Аквариус се казваше...

Списъкът е безкраен...  Crazy

# 73
  • Мнения: 320
Може би това: http://zar.bg/uploads/news_images/200805/photo_verybig_750.jpg , въпреки че в момента е собственост на Брад Пит. Него определено не го искам,  newsm78 newsm78 newsm78 не може на малкия пръст на моят мъж да стъпи. Тази ще стой перфектно паркирана отпред: http://gdegde.kz/files/8220/a.jpg.
И на околосветско няма да откажа. Мечтииииииии.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 783
Къща високо в планината, с вито стълбище. Ферма за коне....
Разреден въздух, мляко от една крава, китки с билки висят от тавана.
Завита съм с голямо пачуърк одеяло, пия кафе в дебела керамична чаша.

# 75
  • Мнения: 337
Просто къща някъде в Европа, още не съм си избрала точно къде, може би Швейцария и един апартамент в Парижжжжжжжжжжжж.................... Joy, толкова е просто  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 766
Аз съм скромна- собствена къщичка в София, а по-добре около нея наблизчко  Blush
И едно Пежо 207 Wink
Може и 6-ица или 5-ица от тото  Sunglasses

# 77
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Неограничени възможности... Thinking
...това,което искам страшно много е да мога да бъда колекционер на произведения на изкуствата,да мога да пазарувам в Кристи без да ми пука колко пъти ще вдигам табелата....на първо място бих искала да притежавам произведения на Василий Кандински и Емил Г'але... Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 753
Отдавна искам да видя Мачу Пикчу, градовете на инките, маите и ацтеките... Там бих отишла с половинката... После до Гранд Каньона и къде що има водопад - обожавам водопади... Това за тази Коледа, другата ще продължа в същия дух...

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Казала съм на всички близки хора, че подаръците ги искам само в кеш. Аз след празниците по намаленията зная как да си ги изхарча Hug

Бих си подарила апартамент, наистина това, защото от много време търся варианти, а в момента почти  спряха и кредитирането Sad

Също и количка, не много голяма - за жена Wink

Това бих си купила Laughing

# 80
  • Мнения: 3 219
Пътешествие някъде...и аз не знам къде, важното е да е интересно.
Къща имаме, коли също, ама ако може и ипотеката да изчезне на къщата ще е най-добре Hug

# 81
  • Мнения: 2 818
Къща на чисто и тихо място, колело и фотоапарат. И еко-кола Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 219
Къща на чисто и тихо място, колело и фотоапарат. И еко-кола Simple Smile

Е, част от мечтата ти ще се сбъдне, нали Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 395
.........с едни неограничени възможности...........
За Всички Нас:Дълъг живот,здраве децата ни.Да станат почтени ,милостиви,и достойни за уважение хора. Да няма бедствия,беди, болка.
Лично за семейството:Любов и разбирателство,радост и щастие
Лично за мен:Да запазя по-дълго младостта

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз бих си подарила месец тук  Crazy с любимия мъж, без деца, без телефони и без проблеми  Sunglasses

Ти би си подарила месец ................ аз,  остатъка от живота си  Crazy

# 85
Какво бих си подарила ами една околосветска  екскурзия , колкото и нескромно да звучи . Много  добре ще ми се отрази . Ех , мечти.............. Joy

# 86
  • Мнения: 2 161
Просто къща някъде в Европа, още не съм си избрала точно къде, може би Швейцария и един апартамент в Парижжжжжжжжжжжж.................... Joy, толкова е просто  Mr. Green

В Париж апартамент не е добре за банковата сметка.Защото после като Жервез трябва да ядеш картофени обелки.Купи си по-надолу апартамент,а през уикендите с TGV за нула време ще си в Париж.

# 87
  • Мнения: 2 161
Аз си променям желанието-мечта.Не искам превръзка за очите,а искам собствено списание.Мисля,че това е моето призвание,щом не мога да пея на световна сцена.

# 88
  • Мнения: 2 035
Екскурзия в Европа, но не един ден тук - един ден там...ами поне по една седмица в Барселона , една в Прага, една във Виена, Берлин и т.н.

Или да изкараме по един месец в Африка или Китай  Sunglasses

И като се върнем обратно след цялото странство да ме чака едно тристайно жилище, било то даже и в Русе, заедно с една бала пари с която да го обзаведа без да се притеснявам за утре  Grinning

Ехххх мечти  Blush

# 89
  • Мнения: 485
Повече свободно време.
Да отида на карнавала в Рио и да видя Петра.
Другата Коледа пак ще мечтая.

# 90
  • Мнения: 24

мекеке, на мен първа е обещала да дойде на гости  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 516
Не си разбрал, Селтакис. Не искам тя да идва, а да мога да приема поканата и за гостуване.

# 92
  • Мнения: 17 546
Бих си подарила очи. Здрави, виждащи очи. Нищо друго.

# 93
  • Мнения: 316
Бих подарила на мъжа си чисто нов автомобил, за да ме закара до Египет-Кайро, Италия-Венеция, Франция-Париж ит.н. Защото за нас раят на Земята е когато пътуваме семейно

# 94
  • Мнения: X
Къща в някоя бяла държава, както и банкова сметка за доживотна издръжка. Не искам децата ми да растат в България.

# 95
  • Мнения: 200
Ох....мечтиииииииииииииии. Ще си купим с мъжо луксозен самолет и ще си наемем някой да ни разхожда из целия свят......ех че се размечтах..

# 96
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
аз съм скромна  Embarassed - една двустайна панелка в Люлин , една малка количка, шофьорска книжка, и изкарване на празниците , някъде в малка хижа с 20 напълно непознати, млади, весели хора + семейстовото ми , разбира се!...и много , много, много сняг!!!

# 97
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За мен пътешествие, моля!
Околосветско!
Само единият круиз не ми е достатъчен.
Искам пътешествието да е изпълнено с много приключения, гмуркане в дълбините на океана, танц край огънята на африканско племе, лунна нощ при бедуините, съревнование с туарегите, чаена церемония, едноседмичен курс по урду и пущу, по стъпките на древните инки, за риба из норвежките фиорди и т.н.

# 98
  • Мнения: 3 268
Ако имах достатъчно пари,бих си подарила уикенд за двама на остров с палми с Лео ди Каприо.

# 99
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ако имах достатъчно пари,бих си подарила уикенд за двама на остров с палми с Лео ди Каприо.


 Rolling Eyes А този не е ли по добър http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1245/Keanu_Reeves.jpg  Wink

# 100
  • Мнения: 7 474
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

# 101
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

# 102
  • Мнения: 660
Магазинче - за галерия  Heart Eyes

... и къща ... в Ковачевица

Скромно !

# 103
  • Мнения: 3 634
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

Тя почина в катастрофа докато беше в напреднала бременност. Трагедията на неговия живот...  Confused

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши този не беше ли обратен? Thinking

Как бе , не е , даже съм виждала /доста отдавна/ снимка, на която е с гаджето си /май беше бременна/ но май се разделиха - не помня ..........

Тя почина в катастрофа докато беше в напреднала бременност. Трагедията на неговия живот...  Confused

 Peace

# 105
  • Мнения: X
Щом трябва да е материално нещо, бих си подарила апартамент (къща), а за мъжа едно чисто ново BMW.  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 4 585
В 5 часа какво да ви кажа - елитна проститутка.
За да ми стане коледно - да е Снежанка.

# 107
  • Мнения: 1 726
Рио... може и без карнавал...в краен случай Куба babydust7

# 108
Гласувайте в Сървайвър и на някой мечтата може да се сбъдне.Успех , newsm10

# 109
  • Мнения: 510

 Почивка до някоя екзотична и топла дестинация (с море и палмички  Flutter) А като се завърна да видя опакована с огромна червена пандела някоя малка количка(лека Wink) пред новия ни апартамент(поне 3-стаен..) Еееххх, мечтииии...

# 110
  • Мнения: 4 585

Ако искащ, си сложи тая снимка в аватара. Тая, с която си в момента е голяма, нарушава правилата на форума.
Подписът ти също не е в ред. При допустима широчина на изображенията 470 пиксела, твоите са 535.

# 111
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
В 5 часа какво да ви кажа - елитна проститутка.

Малиййй , толкова ли си закъсал  Whistling

# 112
  • Мнения: 4 585
От филма "Подаръкът", ако може. За нея не е нужно да си закъсал.

# 113
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
От филма "Подаръкът", ако може. За нея не е нужно да си закъсал.

Не съм го гледала това филмче , но щом казваш ................пожелавам ти я и аз  Wink

# 114
  • Мнения: 11 910
пътешествие в Перу, като това, описано от Майчето/ мисля така се казваше/, пътешествие на Великденските острови и огромно количество сладкиши и шоколад, от които да не се дебелее.Омръзна ми да ям сладко  и шоколад все с угризение на съвестта.

# 115
  • Мнения: 1 731
Айде и аз да си помечтая... Party
Първо ще направя двете къщи прелестни ,като по списание .От ....до.
Ще отидем с майка ,айде и мъжо ,и тати ,и децата на почивка в чужбина.За 5 дни само. Party
И останалото ще помогна на приятели и роднини ама само най-близките до мен ,а другото -благотворителност .

# 116
  • Мнения: 789
Бих си купила триетажна къща, с два гаража и съответното съдържание в тях, бих отишла на едномесечна почивка само с мъжо - половината на някой хубав топъл плаж, а другата в планински СПА хотел. Айде, за първата част може и детето да вземем - много обича морето Wink И бих вложила още финансови средства в работата.
Ех, че се размечтах....

# 117
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Примерно, да изживея още веднъж 2004-та, да речем.

# 118
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Примерно, да изживея още веднъж 2004-та, да речем.

Възбуди ми любопитството  Thinking

# 119
# 120
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
опс

# 121
  • Мнения: 743
Първо бих си купила една изба, около 50 дка лозя - мечта ми е от мнооооооого години. После ще заведа семейството си на околосветско пътешествие, Ще си купим един огромен, просторен, светъл апартамент с баня с огромен френски прозорец със затъмнени стъкла. Ще си направя един малък ресторант с истинска италианска кухня. И мисля, че няма да издържа на изкушението за вложения в ценни книжа /след добро обмисляне/. И за да съм честна докрай - ще си купя всичко, което ми хареса от магазините.

Пожелавам на всички ви много здраве и късмет през новата година! И дано се сбъднат поне половината от желанията ни! Praynig

# 122
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пожелавам на всички ви много здраве и късмет през новата година! И дано се сбъднат поне половината от желанията ни! Praynig


 Hug

# 123
  • Oslo
  • Мнения: 659
Мъни... много много мангизи! Другото вече го имам и се надявам да го имам още дълги години! Но паричките все не стигат, каквото и да правим. Искам да изляза и да купувам където и каквото си харесам, без да гледам цената.... тъпо желание, ама това е Wink  Ааа, сетих се - и едно медицинско чудо пожелавам на големия си син, но в това вече хич не вярвам, тъй че...

# 124
  • Мнения: 7 474
Честита Коледа!
Пожелавам ви всичките ви неосъществими желания да се сбъднат Hug
Все пак по Коледа стават и чудеса!


# 125
  • Мнения: 38
еднопосочен билет за далечна дестинация

# 126
  • Мнения: 1 479
Един апартамент в Маями: http://foto.bg/data/500/3462461.jpg Heart Eyes

# 127
  • Мнения: 148
Искам да обиколя света и да се установя там,където най-много ми хареса Peace

# 128
  • Мнения: 11 607
Януари месец да бъда в Залцбург. Тогава има годишнина от рождението на Моцарт и искам да бъда част от празника.....Да бъда на някой голям световен спортен форум - Световно първенство по футбол и/или Олимпиада......

# 129
  • Варна
  • Мнения: 617
Нищо материално не искам, искам само и синът ми да беше сега с мен...

# 130
  • Мнения: 1 666
Моите желания са простички...
Първо бих подарила здраве на децата ми, на мъжа ми, на близките и на себе си.
После искам да отида само с мъжа ми, само за седмица на някое тихо местенце и само да спя, да спя, да спя....

На всички ви - Весела Коледа и повече сбъднати желания!

# 131
  • Мнения: 4 668
Единственото , което искам / нали темата е за материалните неща / е едно АУДИ ТТ Grinning
Даже не е нужно да е последният модел ...

# 132
  • Мнения: 1 470
За материалното и неосъществимото...Една нова България Hugкъсче от Рая...В която природата ще бъде властващата,а ние хората просто ще и се наслаждаваме...

# 133
  • София
  • Мнения: 1 825
Мечтая си за нематериални неща, но ако все пак трябва да каже нещо по темата:
Със спестените парички бих желала да мога да си изплатя ипотечния кредит и въпреки това да ми останат парички за един апартамент за мама и нова кола за мен. За сега мога да направя само едното от трите и все се чудя кое ми е приоритет. Но да сме живи и здрави, защото изкушенията край нямат.

Честито Рождество на всички! Нека да се сбъднат всичките ви желания, да срещаме повече усмихнати и щастливи хора, да бъдем по-добри и състрадателни, да се обичаме, да умеем да се радваме и на малките успехи и кратките мигове на щастие.

# 134
  • Мнения: 2 716
Мой зоопарк. Огромен. С разхождащи се муждухората животни.
И всяка година да слушам новогодишния концерт на Виенската филхармония на живо.

# 135
  • Мнения: 18
Аз бих си подарила един приятел /или още по - добре - съпруг/ и едно детенце.. Всичко друго е налице или приблизително. Дай боже да се сбъднат мечтите ни! Весела Коледа на всички нас! newsm74

# 136
  • Мнения: 1 432
Искам да върна времето назад  Confused

# 137
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
бих си подарила спокойствие Tired

# 138
  • Мнения: 102
Искам да върна времето назад  Confused

Това с връщането на времето назад ме провокира...и аз често съм си мислила какво ли би било, ако не сме поели по този път, по който вървим в момента, а по другия, ако сме избрали друга посока, различна от настоящата...?

Пожелавам си живота ми да е щастлив, както до сега, и все така да ми се изпълняват желанията, които най- силно и дълго съм бленувала! ...и да не се терзая с мисли от рода:.."какво би било, ако..."

# 139
  • Мнения: 569
Бих подарила МИР,на себе си и на света, който в момента воюва,това е което ми се струва невъзможно и неосъществимо,но ако имам тази мощ бих го подарила.

# 140
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Един дъъълъг /поне 3 мсеца/ круиз.

# 141
  • Мнения: 88
CrazyБих си подарил на мен и любимите ми хора три месечен престой в най-луксозния хотел на някой испански остров   Crazy

# 142
  • Мнения: 481
Бих си купила къщичка със сламен покрив на някой екзотичен остров, със самолетна площадка зад оградата, хамак в задния двор и огромна веранда със стъклен под над някой коралов риф. След това обиколка на света с частния ми самолет. Ще имам нужда и от малко персонал, защото никъде не отивам без детенце и татко му, а с толкова много пари ще е престъпление да продължавам да готвя всеки ден  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт