Не иска да си спи в креватчето

  • 3 288
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 433
Заспива при нас,хубаво ми е да го гушкам...но го местя Whistling

# 46
  • София
  • Мнения: 1 524
Спеше при мен само първите три месеца, докато сучеше през три часа. След това е спала само в нейното легло.
Само мога да предложа следната схема. Залепвате леглото на детето до вашето, като се събуди, протягате ръка и го погалвате с надеждата да се успокой и да заспи пак. Предполагам то се гушка във вас и така заспива, дано не е така, че това усложнява нещата. Ако постигнеш успех по някакъв начин пиши как - имам няколко приятелки, сбъркали да вземат децата при тях на спалнята и сега съжаляват, но за жалост не могат да ги отвикнат.

# 47
  • Мнения: 666
Ами чисто и просто друг начин няма - оставяш го да пореве две-три вечери и после ще си заспива сам като къпан в собственото си легло. Другата алтернатива е да си спите така още няколко годинки докато сам не се откаже.

# 48
  • Мнения: 2 334
Ами чисто и просто друг начин няма - оставяш го да пореве две-три вечери и после ще си заспива сам като къпан в собственото си легло. Другата алтернатива е да си спите така още няколко годинки докато сам не се откаже.

И аз така мисля.Аз попринцип съм много против детето да спи на друго място освен в креватчето си и до сега не съм слагала дъщеря ми да спи и за 5 мин. на друго място. Peace

# 49
  • EU
  • Мнения: 164
Не ти ли е кеф да спите заедно?  Grinning
Joy Joy купон голям е

# 50
  • Мнения: 1 817
И ние имаме такъв проблем. Още почти в нячалото не искаше да спи сам, а винаги да е гушнат. Така си и свикна Rolling Eyes Като го сложа в кошарата му и се събужда през половин час. Не мога да издържа и постоянно го взимам при мен. Но на мен така много си ми харесва...да си го гушкам. Незнам как ще се отучва newsm78

# 51
  • Мнения: 528
И ние сме с такъв проблем . Датира от 6-месечната му възраст , та до ден днешен  Crazy За пояснение вече е почти на 6 години  Peace Картинката беше същата и така и не успях да го свикна  вечер да спи сам Tired Може би се страхуват, не знам.

# 52
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Алекс винаги си е спал в неговото креватче.Миналата година си бяхме в България и 2 месеца спаме заедно.Мислих си,че ще свикне така,но като се върахме нямаше проблем.Но от 1 седмица насам незнам какво му става и иска да спи само при мен.Надявам се да е временна промяна и бързо да отмине. Rolling Eyes

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И ние спим заедно с моето бебче.Започна някъде от 6-тия месец със зъбоникненето или незнам защо.Той по принцип се буди по 300 пъти на нощ,но преди си заспиваш в кошарката сам,но сега само да усети ,че го оставям така силно започва да плаче,че ми се къса сърцето.Сега и двамата сме много спокойни и ми е много хубаво,но сигурно и аз в бъдеще ще съжалявам,че така съм го свикнала,но тогава ще му мислим Whistling

# 54
  • Мнения: 1 305
 И при нас има моменти когато малката спи при нас. Но да не казвам  хич не ми е удобно да спим тримата на спалнята, аз се се клатушкам на ръба на спалнята, а тя за да е сигурна, че е до мен спи буквално на главата ми отгоре (нейната глава е над моята) как да спя  newsm78 другия вариант е че се завърта и постоянно ме рита.
Иначе през деня като заспива на спалнята се гушкаме и ми е много хубаво. Но вечер колкото пъти е спала при нас толкова пъти аз не мога да спя  Rolling Eyes
Иначе и тя като иска да дойде при нас докато не я взема не спира да хленчи и реве

# 55
  • Мнения: 1 554
на приятелката ми,дъщеричката още спи между тях,а вече е на 6 години Crazy

Общи условия

Активация на акаунт