Новата Година вече приближава, в РАЗГРАД лакомства, подаръци и бебета раздава !!

  • 13 130
  • 320
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 219
Ух, да се извиня на Ивето, че не съм я вписала, оправих грешката, темата ми беше подготвена отпреди, а там нямаше данните. Впрочем, Ани 87 също  я няма,ако иска да дава данни на мъжо и малката.
Иве, колички също има в магазина срещу яслата долу до пазара.

# 46
  • Мнения: 2
Иве в Шумен има наистина голям избор на колички,кошари и други работи на малката първата количка я купиха от там.
Макси много неприятно дано ти е за последно лошите преживявания.
Бубе аз съм на 15.02.1987
мъжът ми е Пейчо и е на 29.05.1978
а пък малката е Симона и е на 01.05.2007г.
последно какво стана със срещета кога и каде ще е,аз съм сагласна за навсякаде.

# 47
  • Мнения: 104
Май наистина ще идем в Шумен. Аз забравих че там имаше детски магазини. Хем роклята ми беше от Шумен и видях магазините там. Само че не се сещам на коя фирма бяха.

# 48
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета,един спешен въпрос,дъщеря ми е излязла с приятелки,но не могат да си намерят заведение,в което да се почерпят.Ходили са до италианския,Карина-затворени били.Сега отивали до някакво Спиди,но не се знае дали е отворено,та ако имате някакви предложения бързи,приемам?

# 49
  • Мнения: 104
Лидче то на Спиди само изстинали пици има и някакви смотани джобове правят, ама като нямаш друг избор и това става за ядене. Ама и ти само проблеми тия дни. Айде да свършва тази седмица, че дано ти потръгне и нямаш грижи.  Hug

# 50
  • Мнения: 104
  06.08.1980 г. - ivenceto25  Извинена си Диде ама малко си ме състарила  hahaha Аз съм 1983г.   hahaha  Де си гледала моме  Hug

# 51
  • Мнения: 124

Честит Рожден Ден на Дари!Да расте здраво,усмихнато и щастливо дете.

Честит Рожден Ден на Деси!Много здраве,късмет и успешен старт в живота.
Честит Празник и на Фантичка и Лидка!САмо да ви радват децата ви!
Аз съм съгласна за среща където кажете!Май ще трябва някой да ме упъти де е тази зала,ама съм съгласна.Важното е вас да видя!САмо няма да е лошо да има кафе,че ще съм след нощна смяна и да мога да се събудя.
Лидка,много неприятно с тези алергии.А дано девойките вече купонясват някъде,че късно видях питанката.

# 52
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Благодаря,Бен,за пожеланията. Hug
Момичетата отишли в Спидито,яли пици и преди малко бяха в заведението на OMV-то,забавлявали се.
Е,каквото-такова,важното е весело да става.

# 53
  • Мнения: 104
Така, така нека се забавляват децата. Албенка ако не се лъжа това барче е до Панчело мост, вблизост до аптека МАрешки. Ама и аз така го обясних. Дано да ме разбереш.  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИ!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИ!


Здраве, късмет и много поводи за усмивки!

# 55
  • Мнения: 3 219
Айде готови сте,  Blush Blush Blush, сори за обърквацията, днес не ми е ден явно Tired
Да почерпя от името на Фантичка,че няма нет в момента на работа Sad Благодари за поздравите Hug



За кръчмата -утре ще проверя как е работата и още сутринта ще ви пиша.

# 56
  • Разград
  • Мнения: 377
Иве, двата магазина, дето ти ги обясни Поли, са на Бертони!  Peace

# 57
  • Мнения: 104
Да бе сетих се аз. Понеже както казах булчинската ми рокля беше от там под наем и се сетих че там са двата магазина. Ама и на влизане в Шумен имаше някакви детски. То тука ужас някакъв. Едно че нямаш избор и второ такива цени им насвяткали. Абе стига съм се оплаквала.
Бубе споко, случва се на всеки. Не е болка за умиране   bouquet
Мерси за почерпката, аз ще си взема от тортичката  Embarassed

# 58
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит рожден ден на двете рожденички!


# 59
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

в събота съм на фризьор от 13 часа - така, че и да мина ще е след 15 часа и за малко...........
Naughty  Crossing Arms



Що така кръстиш кунки, мър Thinking Thinking Thinking Аз час за фризьор съм си записала още преди десетина дни от де да знам, че за тоз час и форумска среща ще се организира  33uu  33uu  33uu

Все пак не ме отписвайте напълно - аз съм нахална и може да цъфна по некое време Mr. Green където и да е Crazy Crazy Crazy

Ето ви малко снимки на една снежинка Mr. Greenhttp://photo-zona.net/images/user7898/album15271/preview/1229631 … 3968_DSC02232.JPG
http://photo-zona.net/images/user7898/album15271/preview/1229631 … 4722_DSC02233.JPG
http://photo-zona.net/images/user7898/album15271/preview/1229631 … 6323_DSC02227.JPG

Зори, съжалявам, че не можах да дойда Sad Ама ....... харесаха ли ти нещата и най-важното Нали не са малки бодитата? Rolling Eyes

Лека и спокойна нощ на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт