към лондончанките

  • 1 099
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ели аз без децата не мърдам никъде:).А и не виждам как мъжът ми ще се справи с две бебета Thinking
Мери вие бяхте от последните дето взехте виза по този на4ин дето ви познавам ли4но/за други нямам представа със вашия статут понеже и не познавам:)/
А как става номера с паспортите на дечицата?
Питам защото моята скумрийка още не се е запознал на живо с роднините си Laughing
(а пък без него не ме искат)

# 16
  • Мнения: 508
Ел-писах ти на ли4ни

# 17
  • Мнения: 508
Ира д
ние тук пишем ли пишем ама дай моля те малко инфо-защо ти отказаха travel extansion?

# 18
  • Мнения: 932
С тая мойта работа напоследък не мога да припаря до компютъра,ама ей ме най-накрая.Ми отказаха ми първо и главно,защото са хомо офис Simple Smile и второ,щото не ми била уважителна причината-излугахме,че на мъжа сестрата се жени.И хубаво на мен отказаха,ама на него защо?Ами ако наистина се женеше?Пишат,че много хора искали да си ходят за сватби-еми млади хора сме,на сватби ни канят много ясно.Тъпотия до шия му викам на това.

# 19
  • Мнения: 508
Абе те тия наистина вси4ките там са наистина хомовци Wink.Скоро 4етох 4е набират моля ти се работници за лятото в ХоУм офиса за да можело по-бързо да обработват документите.В бг хелп май го 4етох.Ти предстяваш ли си какви работят тама а ние да си 4акаме

Общи условия

Активация на акаунт