90 Италиански рецепти за манджи,красота и ...весело изкарване на празниците !

  • 26 373
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Да, разбра се, че умираш да се пуснеш по салди, ако затворят магазина за публика и го отворят онли фор ю:-)))
То май при такива условия и аз бих се жертвала.
Но сега едно, че нямам пари ( ауу, как можах да го кажа във форума), друго, че нямам настроение, трето и най-важно, че само след месец почвам да пазарувам на едро и ще съм във вечни салди. А сега завиждайте  Mr. Green

Що да завиждаме?  Rolling Eyes
Ще се надяваме като напазаруваШ на едро да ни продаваШ с минимална форумска надценка  Laughing

(нахално ли е да попитам какво Ще правиШ?  Embarassed)

имам една приятелка,  която затваря магазини в центъра на Милано като дойде на пазар. но тези магазини не мога да си ги позволя ако Ще салди на салдите да направят.

Пари за дрехи по време на салди аз винаги имам, тъй като през останалото време Не купувам по4ти ниЩо от сорта на облеко и обувки Laughing Не ме интересува актуална колекция, неактуална колекция, глупаво е да си взема неЩо на двойна цена, освен, ако цената така или ина4е не е прили4на Peace В първите два дена на намаленията детенце остава с баба си, а ние се посвеЩаваме на Шопинг. Като съм без дете, не ме бърка навалицата по магазините, а докато 4акам 20 мин. на опаШка си мисля за добрата сделка, която правя в момента и ми минава приятно времето Crazy

тъй де, и аз така процедирам. въпреки което, неделя като видях навалицата, напазарувах за пубертетката и избЕгах  Confused

между другото, имах неблагоразумието да вляза в здравния форум  ooooh!
ми аз май от 2 години 4ета тук, е пък как не се промениха някои неЩа, продължавам да намирам глупости и бабини деветини, та при това, препоръ4ани от педиатър...  #Crazy
определено съм скандализирана и ... разо4арована  Confused




# 241
  • Мнения: 5 710
аз определено не знам и никога не съм влизала в доста подфоруми.
запецнала съм в клюкарника, ДиС. напоследък, като чета ме обхваща съмнение, че съм във форума на кухите лейки.
или трябва да сменя подфорумите, или форума...

дрехите ще ги купувам за един магазин;-)

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 19:24 от 10cent's

# 242
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз определено не знам и никога не съм влизала в доста подфоруми.
запецнала съм в клюкарника, ДиС. напоследък, като чета ме обхваща съмнение, че съм във форума на кухите лейки.
или трябва да сменя подфорумите, или форума...

дрехите ще ги купувам за един магазинWink

Ухаааа,Нова Година,нов бизнес ? Wink

# 243
  • Мнения: 5 462
Moмичета , kъде се изгуби Dealema ???

# 244
  • Мнения: 29
10 cent's има и интелигентни хора тук,които като прочетат какво си написала разбират,тези дето питат може и да не недочитат добре знам ли...Simple Smile

# 245
  • Мнения: 5 710
О, има разбира се, спор няма.

Дирок, надяваме се, ще видим.


вижте какво ми изпратиха, пробвайте Simple Smile)) http://save-darina.org/magic.htm

# 246
  • Мнения: 5 710
Момичета, парите са пристигнали при ДБМ! Огромни благодарности имаме и когато е ясно с какво ще ги похарчат ще ни пишат отново

извинявайте, не съм искала да кажа, че вие сте кухи лейки, по-скоро имах някакви разочерования вчера. игнорирайте.

# 247
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218



вижте какво ми изпратиха, пробвайте Simple Smile)) http://save-darina.org/magic.htm
Този линк не се отваря,но пробвайте тук    www.save-darina.org.
 Много тъжно,много се развълнувах.Това е сайта за събиране на помощи за едно детенце Дарина с много,много тъжна история.Във фирмата,в която работих в България бяхме направили кутия,в която всеки който иска можеше да помогне.Изпратихме парите,след това четох че детето е оперирано...и всичко е минало добре.....и сега разбирам,че е починало преди шест месеца.Ужасно е.И сега чрез този същия сайт се провеждат дарителски кампании за други деца.

# 248
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Извинявам се много,дарителската кампания,в която участвахме с колегите е за друго дете на име Дарина,незнаино защо не мога да намеря информация сега.Но това не прави по-малко тъжна историята на другите деца.Пиша с насълзени очи,много съм разстроена!Още веднъж-УЖАСНО ТЪЖНО Е ДА !ДЕЦАТА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ТОВА!ТЕ ТРЯБВА ДА СА ЗДРАВИ И МНОГО„МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!!!!!!
 Но когато се налага ще помагаме!Кой с каквото може!

# 249
  • Мнения: 3 425
Моя отчет от салди днес ....2 блузи=поло и тесниска от Упим общо 5,40 ахахахахаха еми какво ся възползвам се  Joy
Но пак ще се раздвижа де....така или иначе за дечко винаги трябват дрехи  Peace

И аз не съм по модата...важното е да ми хареса   Peace
 

Маркрит, Диалема няма време  Confused

Наоколо съм,че отдъхвам  Crazy

# 250
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ехоооо,къде се изпорихте вси4ки ? Уж по4ти никой не купува от салдите пък жива дуШа няма. Mr. Green

# 251
  • Мнения: 750
Ехоооо,къде се изпорихте вси4ки ? Уж по4ти никой не купува от салдите пък жива дуШа няма. Mr. Green
Три дена,глава ме заболя от тия салди ooooh!.Да свършват,4е съм пощуряла и аз.Уж нищо нямаше да взимам пък накупих сумати неща пак.Но пък съм доволна,4е намерих хубави дрешки на Габи на Кикко за другата зима.Тъй де вси4ко на половин цена,що да не възползвам и аз.Така или ина4е ще му трябват.На мен си взех пуловери,дънки,поли4ки,колан4ета,4анти,обувки и анцузи за в къщи Crazy

# 252
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Ехоооооооо,къде изчезнахте всички?Салдиииии?И аз да се похваля...днес си купих ботушки и маратонки,но не след дълго обикаляне.Влязох точно в три магазина и се разписах,дет се вика Party.Времето беше чудесно днес за разходка,явно всички са се възползвали newsm78

# 253
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
  loveuuu smile3521

# 254
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добр'утро Simple Smile
Ще се пиШат неизвинени отсъствия май. Отдавна не сме стигали до втора страница. Я стегнете в кръста малко. Naughty Wink
Приятна,лека и успеШна седмица на вси4ки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт