За спането сам в стая

  • 4 634
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
А има ли някои от вас, които имат две деца от различни полове и как се справят с този въпрос?? Ние ще имаме една детска стая, която Яна чака с нетърпение. Но ако второто ни дете е момче??


Най-хубаво е всеки да си е в самостоятелна стая, независимо от пола. Всичко обаче опира и до възможности и наличие на място.
Ние с брат ми си деляхме стаята докато напуснахме окончателно дома. Всеки иска лично пространство, ама се разполага според наличните стаи.

Аз също съм деляла с брат ми една стая и дори съм много доволна, че така е било, всичко сме си споделяли, вечер до късно бъбрехме, като деца мечтаехме заедно за разни магически неща...Само дете не му остава друго освен да заспи...После и през пубертета имаше на кой да споделиш тревогите си ..и дори яда си към родителите..
Мисля, че има и добри страни спането заедно на две деца могат да се опознаят и в по-трудни моменти и да разчитат на другия..и до сега имаме много силна връзка а разликата ни е 5г..дефакто интересите винаги са ни се разминавали.
Самичко детенце в стая ми прилича малко, на американски филм за три деца в различни възрасти който не се понасят.
Дай боже да имам още едно дете, място има за самостоятелна стая , но докато не си каже, че иска няма да я има.
И аз бях в една стая със сесра ми- имам мн хубави спомени от таз прекрасна наша стая. Тя си беше само наша и ние отговаряхме за почистването, декорирането и избора на мебелите. Беше мн приятно да носим отговорността за своето "царство".
Аз мисля да отделя сина ни на пролет, след като направим освежителен ремонт на стаята му.

# 76
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Наистина е така,че всичко опира до възможностите с които разполагаме.Моите синове на 4 г. и на 11 г. са заедно във детската и засега им е добре,но и да не е това е положението-няма как да са в две отделни спални.

# 77
  • Мнения: 3 034
синът ми спи в своя стая от първия си ден вкъщи. не сме имали драми, няма страх, знае, че идваме веднага ако ни повика и си обича много леглото и стаята. аз съм на принципа, че всеки е хубаво да си има пространство вкъщи, където да се чувства цар  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт