За картона на детето.

  • 5 277
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 617
Ама как така не трябвало ooooh!.За първи път чувам подобно твърдение.
Сина ми има,и да,картона стои в мен Peace

Нека и другите да кажат,но за мен това не е нормално Naughty

ТРябва да има картон, както всеки човек си има здравен картон

# 91
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Картонът на детето стои при педиатърката му. За яслата и градината ми искаха копие на страниците с имунизациите.

# 92
  • Мнения: 78
На моето дете стои при педиатърката ни. Каза че ако ми потрябва за нещо ще ми го дава, но да й го връщам, а окончателно ще си го вземем като тръгнем на ясла или градина. Дотогава ще бъде при нея и там ще попълва всичко от консултациите и бъдещите прегледи.

# 93
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Задължително ли е да се прави картон? В смисъл всички педиатри ли парвят?

Питам, защото не знам моя син дали има. Имаме едно картонче където ни пише данните от консултациите и имунизациите.
Аз мислех да карам нашата педиатърка да направи, че ходим и по други доктори за разни други проблеми, та и те да попълват там каквото правят, че да се знае.

# 94
  • Мнения: 78
Задължително ли е да се прави картон? В смисъл всички педиатри ли парвят?

Питам, защото не знам моя син дали има. Имаме едно картонче където ни пише данните от консултациите и имунизациите.
Аз мислех да карам нашата педиатърка да направи, че ходим и по други доктори за разни други проблеми, та и те да попълват там каквото правят, че да се знае.

Задължително трябва да има!   Naughty

# 95
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мдааам, значи ще я питам другата седмица като ходим. И ако има да ми го даде, иначе да ни направи! Благодаря!

# 96
  • София
  • Мнения: 607
Моят лекар вкарва всички данни за децата ми в програма в компа и когато ми трябва справка или бележка ми я издава от здравното досие.
Ако ти се наложи да влизаш в болница с детето немисля че е нужен картона .
На хартиен носител не съм сигурна че е задължително(говоря за здравните картоно които се купуват от книжарниците).
Задължително е да има здравно досие при лекъра , което се архивира. Peace

# 97
  • Мнения: 1 558
Мдааам, значи ще я питам другата седмица като ходим. И ако има да ми го даде, иначе да ни направи! Благодаря!
Картона ти си го купуваш от книжарницата,а тя ти го попълва Peace

# 98
Когато се записвахме при нашата лекарка тя  поиска да занеса здравна карта за дете(това всъщност е картона).Освен това имаме имунизационен паспорт, който ни дадоха от родилното.Той стои при мен, а картона  е при лекарката.За съжаление не ни дадоха картонче за посещенията от тези рекламните, където се нанасят теглото и ръста на бебето при всяка консултация, но аз намерих в нета и само трябва да си го разпечатам Grinning

# 99
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Когато се записвахме при нашата лекарка тя  поиска да занеса здравна карта за дете(това всъщност е картона).Освен това имаме имунизационен паспорт, който ни дадоха от родилното.Той стои при мен, а картона  е при лекарката.За съжаление не ни дадоха картонче за посещенията от тези рекламните, където се нанасят теглото и ръста на бебето при всяка консултация, но аз намерих в нета и само трябва да си го разпечатам Grinning

На мен пък ми даде личната, но аз пък забравям да го нося  Crazy Добре, че имат дневници и двете, та там пиша, че се забравя.

# 100
  • Мнения: 318
на дъщеря ми картона е при педиатъра ни  Peace

# 101
  • Мнения: 1 305
И нашия картон е при педиатърката, и тя при всяко посещение отбелязва в него.

# 102
  • Мнения: 328
Ние майче нямаме картон  Rolling Eyes,не ми е искала доки иначе си записват всичките и ваксини и когато трябва да ходя ме вика или предварително ми казва кой месец да ходя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт