Шопинг манията

  • 2 700
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Аз пък нещо  много се зачудвам напоследък как може една жена да бъде шопинг маниачка в София например.  Навсякъде е фрашкано с парцали и боклуци. Колкото и да имаш желание да си подариш нещо не става (поне не и при мен).  Читави парцалки има в някои магазини, но те се продават на цени, които абсолютно не си струват. По-изгодно ще ти излезе да мръднеш навън да си го купиш и кефа да си направиш.  Какво си купувате, когато решите да пръскате пари?

# 46
  • Мнения: 2 386
И аз това съм питала. Дават луди пари за надценки на читави стоки с етикет. После се фукат с етикета навън.
Сега ще ми наскачате, че има еди-какво-си. Знам какво има, но знам и колко още няма .. То дори няма лоялна конкуренция, че да поспаднат малко цените на парцалите и да навлезе това-онова.. Да са живи и здрави аутлетите, не само заради цените.

# 47
  • Мнения: 4 300
Аз пък съм стисната, а и не обичам трескавото обикаляне, търсенето на Нещо. Много рядко ми се случва да ми се прииска нещо дотолкова, че да тръгна да го търся. Обикновенно мервам нещо на витрина били в реклама и ако ми хареса го купувам.
Но аз съм класически пример за премерени разходи, не съм spender. Определено шопинг манията не е моята мания.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз пък нещо  много се зачудвам напоследък как може една жена да бъде шопинг маниачка в София например.  Навсякъде е фрашкано с парцали и боклуци. Колкото и да имаш желание да си подариш нещо не става (поне не и при мен).  Читави парцалки има в някои магазини, но те се продават на цени, които абсолютно не си струват. По-изгодно ще ти излезе да мръднеш навън да си го купиш и кефа да си направиш.  Какво си купувате, когато решите да пръскате пари?

Има няколко магазина, които уважавам и си купувам от тях, понякога поръчвам по интернет, защото не пътувам много често навън.
Сравнявам цените тук с тези по известните сайтове за онлайн пазаруване или търся в сайта на самата марка. Но на мен си ми е мания наистина.

# 49
  • Мнения: 5 228
Аз съм шопинг маниак, но в малко по-раличен смисъл. Нито се гордея, нито се срамувам, но обичам да пазарувам, обичам да се мотая из магазини, книжарници, парфюмерии, дори магазини за хранителни стоки. В хубава книжарница или магазин от типа на Genesis пък изпадам в кравешки възторг и мога да остана с часове.
Осъзнах манията си преди няколко години, когато пътувах за няколко седмица извън София и в един момент магазините ми залипсваха повече от Миуото.

Общи условия

Активация на акаунт