Размер на миялната машина?

  • 10 688
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 993
Голяма. Повечето малки са по-нисък енергиен клас, а и в тях трудно можеш да си навреш тенджери и тигани.

# 16
  • Мнения: 1 152
Г о л я м а!!!

# 17
  • Мнения: 388
Значи положението в къщи е такова:

За момента сме само двама, живот и здраве се надявам скоро да станем трима, но дори и тогава вероятно ще я ползвам само за двамата още доста време (но пък в перспектива мисля да я ползвам за 4 или 5 човека...) . В къщи се храним само вечер през седмицата и обядваме и вечеряме през уикендите. Реално не ползваме много чинии, освен като готвим, но пък ние си готвим понякога и през седмицата, така че винаги има какво да се мие.... а ние и двамата не обичаме да мием чинии...  Mr. Green

Реално имам място за голяма миялна, дори бях решила 9 комплекта, но една позната ме накара да се замисля за 4комплекта с примери на нейни познати че такава е напълно достатъчна за 4 членно семейство и тя дори мисли да си вземе такава (те са 3ма за момента). Освен това ме блазни мисълта да добавя някой друг шкаф към кухнята, която е просторна, но за съжаления е така направена че няма много място за шкафове Sad

# 18
  • Мнения: 636
Аз съм за и имам голяма миална машина. Ние сме трима у дома, ученичката закусва сутрин у дома, вечеряме тримата. Не готвя всеки ден, но разни неща има постоянно за миене. Пълним си голямата машина доста добре, нищичко не мия на ръка и я пускам на 1-2 дни, събота и неделя и по-често. Преди най-омразното нещо ми е било висенето пред мивката, а сега "миенето" на чинии е любимото ми домашно задължение.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 289
Аз имам голяма, 12 комплекта. Побира ми тенджерите, тавите, тигани. Не бих я заменила с по-малка.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Колкото по-голяма, толкова по-кеф!

# 21
  • Мнения: 1 559
За съжаление  на 1.50м трябваше да съберем чешма, пералня 60 см и съдомиялна. Естествено се наложи съдомиялната да е 45 см за 9 комплекта. От по-малка просто не виждам смисъл, аз чиниите мога и на ръка да си ги мия. Радвам се, че тавите и тенжерите влизат спокойно.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Реално имам място за голяма миялна, дори бях решила 9 комплекта, но една позната ме накара да се замисля за 4комплекта с примери на нейни познати че такава е напълно достатъчна за 4 членно семейство ...

Явно имаме разминаване в представите за малка и голяма миялна. Моята е от т.нар. малки - 45 см., но е за 9 комплекта. Тези за 4 комплекта вероятно са с размери на микровълнова и дълбоко се съмнявам, че ще мият качествено и ефективно, да не говорим какво може да побереш в нея. За мен голяма миялна е 60 см, за 12 комплекта.

# 23
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз имам голяма, 12 комплекта. Побира ми тенджерите, тавите, тигани. Не бих я заменила с по-малка.
И АЗ! Четирима сме, не готвя всеки ден, но пак я пълним ежедневно с малки изключения. Според мен - или голяма, или никаква.

Общи условия

Активация на акаунт