Отговори
# 270
  • Мнения: 243
Илянка,и ние бяхме така -с кътниците.Близо 10 дена е това положение.Само, че при нас номера беше да реве и да повръща на сила.Скоро беше като се оплаквах,но сега си имаме втори напълно излязъл кътник. PeaceДано и при вас е от това Peace
Най-вероятно е това, защото връхчетата на предкътниците бяха избили, а сега гледам от 2-3 дена, че е изязъл почти целия единия  Rolling Eyes Не иска и манджа да яде - само на  попара и Данонино живее ли се  Rolling Eyes

А пък моя мъж знаете ли днес ко ми изтърси  Rolling Eyes Вика, абе гледам тука снимките на Янислав - ми той на никой не прилича - нито на мене нито на тебе  Rolling Eyes да не са ни го сменили в болницата Crazy hahaha

Гита понеже живееш в Младост, би ли ми казала кои номера са блоковете около Била  newsm78 срещу МакДоналдс. Опитвам се да разбера кои са яслите там и да взема да разбера как стоят нещата със записването, ако не  е вече късно де   Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 17:26 от *ИлиЯна*

# 271
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Оф, и аз май по празници все в дупки попадам.  ooooh! Както каза един мой колега не трябва да излизам в отпуска, не трябва да ни дават голяма ваканция в работата (сега почиваме от 23 декември, та чак до 5 януари) и не трябва да почивам повече от 3 дни, защото все в нещо болнаво попадат. От няколко години щом си взема отпуска и на петия ден съм се вече сериозно разболяла, и съответно отпуската ми отива на вятъра. Същата работа е и по празници. Ей на и сега - още влача гадна кашлица и синузит, като парцал съм и направо ми писна.  Crossing Arms За ядене пък да не говорим. Незнам защо е така, но като се зададат точно тия празници - коледно-новогодишните, и ни обзема някакво старание, ако може да нахраним целия китайски народ. Вкъщи се натрупват едни храни, едно чудо, все едно от 1 януари ще сме месец под обсада и няма да можем да пазаруваме.  ooooh! Всеки път се заричам да не го правим тоя номер вече и всеки път се затрупваме с ядене.  Twisted Evil И после що не мога да си вляза в дрехите.  Crossing Arms Да, ама на майка ми и мъж ми не им личи особено, пък на мен... Embarassed Embarassed Embarassed
Или, защо търсиш ясла в Младост? Да не би да се местите? Или пък аз греша - мислех си, че живеете в центъра.  newsm78 Пууу, каква съм любопитна.  Embarassed Между другото аз вчера вкарах Сашко в системата и на 3 януари би трябвало да излезе под какъв номер сме евентуално записани. Ако вярвам на досегашния списък трябва да сме трети, защото той е с предимство (кандидатства за яслата в ОДЗ-то, където е Теди). Иначе за тази ясла има към 200 чакащи. Но нещо ме гризе, че няма да е точно така както го мисля и внезапно ще се появят пречки.  Thinking Ще видим тая работа.  Thinking
 

# 272
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
Оооо и ние сме в отбора на мрънкащите,ревящите,висящите по краката на майка си,неядящи мал4угани!!
Ама си мисля.4е е от зъбите,по то4но от последния предкътник,който излиза.Тамън се беше кротнал малко и сега е ужас.Но дано този период минава при на си при вси4ки други дечица.
А времето е ужасно просто,стуууд,стуууд,днес с е поразходихме сред валящия сняг,подивяхме малко в единственото кафене,става
о за деца ,после в макдонлдс,аз намазах едни ботушки и така.
Лека ви ве4ер,Мони с е прибира с баща си от малка разходка с колата.

# 273
  • Мнения: 361
Илиянка,същата работа бяхме.Тея кътници зверски избиват,Ивон е с разкървавени венци,направо месото късат ooooh!
Твоя мъж направо ще ме скъса LaughingНие май нямаме подобни съмнения относно Ивон,като се роди беше копие на баща си,после на мен,сега на двамата Party

# 274
  • Мнения: 1 037
Кътниците избиват ужасно,а кучешките........няма да ви казвам.Егати и зъбите,аз си мислих,че с баткото съм видяла зор,да ама не!Сега как пищи милия ми Радо! newsm78
Мойта свеки страшна-сама ми предложи да гледа баткото няколко дни,че у дома е само рев и сополки.

# 275
  • Мнения: 243

Или, защо търсиш ясла в Младост? Да не би да се местите? Или пък аз греша - мислех си, че живеете в центъра. 
 

Не грешиш  Wink Ако успеем да съберем парички да си обзаведем апартамента, ще се местим в Младост 3, точно срещу МакДоналдс. Всички ми разправят, че било много хубав квартал, но на мен ми е много терсене там  Confused много ново и чуждо място, надявам се бързо да свикнем  Praynig
По това което казваш да разбирам ли, че мога по всяко време да си пусна кандидатурите в страницата на кг.софиа.бг  newsm78 Лелеееее, а идея нямам коя ясла да избера  Rolling Eyes newsm78

# 276
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Или, хич не съжалявай за мястото - там е много хубаво. Братовчедка ми живее там - всъщност от другата страна на Макдоналдс, близо до някаква си поликлиника и Патиланци. Много е хубаво. Имат си Патиланци наблизо, имат си доста хубав парк с люлки, няколко големи магазина (Кауфланд, Била), голям пазар, Макдоналдс и т.н. Да не говорим, че въздухът е доста по-чист от този в центъра. Абе доста приятно е. Поне такова впечатление имам от ходенията си дотам. А специално в Патиланци като е хубаво времето, ние постоянно ходим, че Теди е голям фен. Обаче незнам кои ясли са наблизо.  newsm78 Нейните двете ходят в някакво ОДЗ на гърба на Била, което обаче на теб ще ти е далече. Иначе записванията текат нон-стоп. Правят се постоянно някакви класирания, от които незнам дали има ефект. Ако сега запишеш Яни, той ще излезе в класиранията на 3 януари. Обаче в София като цяло яслите и детските градини не приемат целогодишно, а само наесен. Така че всъщност номерът, под който ще излезе ще важи за септември. Поне аз така го разбирам. Освен ако някъде не се освободи извънредно място и веднага го запълнят с чакащо дете от списъка. Не си спомням докога се правеха записванията, но по принцип окончателното класиране за есен 2009 ще излезе в края на май-началото на юни. Тогава се прави и записването на детето. Аз все си мислех, че ще е като миналата година - да щурмуваме като ненормални сайта им в първия работен ден на януари или когато там кажат. А то се оказа, че тихомълком записванията текат отдавна.  Thinking Аз включих Сашко в листата на чакащите за наесен, но още се колебая дали да го пускам изобщо на ясла. При условие, че има кой да го гледа у дома (майка ми), може и да пропуснем яслата и направо на градина да тръгва. Но ще видим. Засега ще е записан, пък до месец май има време да решим. newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 3 872
Здравейте  Hug.
Малко се позагубих, но с тези празници нямам грам свободно време  Whistling.
Децата получиха много подаръци. Аничка получи първото си Барби и аз съм ей така  Close, ама от свеки какво друго да очаквам (Лулу  wavey).
Иначе и тя е залепена за мен и като ми види гърба започва рев и тръшкане и аз вече съм луднала  Crazy, ама дано да е период.
Зъбите и нея я мъчат (крайно време беше) и има Т, не иска да яде почти нищо и е голям киселяк, но се надявам скоро да отмине и този период.
Не съм ви чела назад с изключение на постинга на Лулу за подаръците и не мога да се включа по другите теми, но се надявам през седмицата да съм по - свободна.

На всички, на които съм пропуснала да честитя някакъв повод - рожден ден, имен ден или нещо друго да ме извинят и сега им го честитя.

Приятна вечер на всички   bouquet.

# 278
  • Мнения: 514
Добър вечер и от нас!
Нещо нямам никакво време да пиша и само ходя и пуфкам!
Тези последни 2 месеца от бременноста ще ми дойдат нанагорно!Не стига, че не мога да се навеждам а малката прави цялата къща на вили на могили!На всичкото отгоре и аз сама си усложнявам живота като напрекъснато изпускам нещо!Много съм се схванала в ръцете!
Снощи беше една кошмарно нощ до 4 и половина не спах !Направо ужас! ooooh! #Crazy ooooh!
Да се похвали с зъбче --За нас е 6-то поред/горно/Като чета какви стават мъниците като растът кътниците и кучешките направо не ми се мисли какво ще правим!То на нея ще й порастът като имаме и още едно малко врякащо същество!

И аз щях да питам за тръшкането----Най новото е да се хвърля на леглото и да си удря главата или да се свлича по земята и да се търкаля/ ooooh! ooooh!ах колко съм се чудела преди на такива деца като ги видя по улиците или магазините Crossing Arms Crossing Arms /Ама ще се възпитаваме ,че аз лигли който се търкалят по земята няма да търпя! Naughty Naughty NaughtyДано да е само период!
Сега като чета виждам ,че не само ние и дано найтина е период който да отминава !

Аз също нямам кой знае какво настроение за празнуване и чесно казано с който да говоря всеки все това ми повтаря!

За излизането---много ми е сложна процедурата с обличане /събличани и количка !Затова сме си в къщи докато поне не се оправи малко това време!А и не ми се гледа болно дете!Как и аз мразя зимата и студовете ,а съм зимно бебе !Чувала съм да казват ,че каквото бебе си този ти е бил и любимия сезон ама аз мисля ,че не е така!

Колкото до подаръците--Малката получи нейните преди Коледата сега за Нова година пак!
Ние не сме си разменяли кой знае какво!Найстина който каквото иска и когато му трябва се взима!
За нея имаше:Лекарски комплект ,плюшена зелена жаба,дрешки от свеки и парички,кукличка!
Касов апарат и ферма с животни --както и едно музикално килимче ще има по-късно за Нова година!
Има един сайд за детски играчки с безплатна доставка и от него ще са някой от нещата!Само да видим кога ще дойдат!

Еми това е засега от нас!Стана дългичко ! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Лека вечер!

# 279
  • Мнения: 3 595
Честити празници на всички!

# 280

Общи условия

Активация на акаунт