Каква книга да подаря на свеки???

  • 2 310
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
Аз бих и подарила тази книга и не за да и се подиграя а за да я запозная с новостите в отглеждането на бебето!


 Dencho  напълно съм съгласна с теб  Peace когато бебето е на кърма ОК.... ама на АМ се пие доста вода   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 161
Купи й Татул на Георги Караславов.

# 17
  • Мнения: 2 439
Не си хаби парите по този начин. Ти си бъдещата майка купи си ако трябва всичките книги за отглеждане на бебето, но да стоят при теб. Ако трябва на купчина, която да посочваш на бабата, ако прекали със съветите.
Ако толкова искаш да е книга - нека е някое любовно романче, ще й подскаже как да си уплътнява времето.

# 18
  • Мнения: 7 186
Според мен е кофти идея за Коледен подарък, особено ако целта ти е да унижиш жената. Просташко е.
Може да и подариш книгата друг път, но с добро. Да и кажеш да прочете новите тенденции при отглеждането на деца, защото като баба и тя ще има известен принос в това.
Доколкото разбирам, скоро ще живеете отделно, така че не виждам какъв е проблема. Тя може да дава съвети, но детето ще си го гледаш ти, а не тя.

# 19
  • Мнения: 6 604
Аз пък си мислех да й дадеш линк към темата"С какво най-много ни дразнят свекървите " и другите подобни-да си прави изводите Mr. Green.
П.С.Мойта принцеса и до сега не пие  вода. А винаги е била на АМ.Да се притеснявам ли?

# 20
  • Мнения: 2 471
Ако си прочела внимателно написала съм, че бебето само си показва.  А си е притеснително, ако ти си лишила детето от вода. Ако само не иска е друго. Ейй, ма много се засягате бре. Четете преди да пишете.

Аз пък си мислех да й дадеш линк към темата"С какво най-много ни дразнят свекървите " и другите подобни-да си прави изводите Mr. Green.
П.С.Мойта принцеса и до сега не пие  вода. А винаги е била на АМ.Да се притеснявам ли?

# 21
  • Мнения: 6 604
Ако си прочела внимателно написала съм, че бебето само си показва.  А си е притеснително, ако ти си лишила детето от вода. Ако само не иска е друго. Ейй, ма много се засягате бре. Четете преди да пишете.

Аз пък си мислех да й дадеш линк към темата"С какво най-много ни дразнят свекървите " и другите подобни-да си прави изводите Mr. Green.
П.С.Мойта принцеса и до сега не пие  вода. А винаги е била на АМ.Да се притеснявам ли?
В интерс на истината въпроса ми беше съвсем сериозен. Ама....мерси все пак  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 471
Midi4ka* обърни се към педиатъра ви. Водата е жизнено важна за човек. Но има хора, които пият малко течности. За мен не е нормално, но нека по-добре лекаря да ти каже.

# 23
  • Мнения: 1 367
Midi4ka* обърни се към педиатъра ви. Водата е жизнено важна за човек. Но има хора, които пият малко течности. За мен не е нормално, но нека по-добре лекаря да ти каже.
Абсолютно подкрепям!И аз преди да се роди детето се бях набълбукала с мъдри мисли,една от които беше да не давам вода.Когато го споменах на нашата педиатърка,отговорът беше  #Crazy #Cussing out Всъщност синът ми още от родилния дом приемаше и други течности освен АМ и плахите ми опити да го кърмя.Даваха му глюкоза,а после почна да пие водичка.И досега е като жабче  Laughing
Извинявам се за спама Peace

# 24
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
как се готвят гъби в добавка с кило мухоморки Crazy

# 25
  • Мнения: 743
Умението да си държим устата затворена!
Това беше малък опит за шега! Hug

# 26
  • Мнения: 194
Ох и според мен идеята е тъпа, меко казано.

Мисля, че очакваш от тази жена да ти помага после, а и се подиграваш по този начин.

Ако ще ти помага, вземи книгата за себеси и и предложи да я прочете, инъче едва ли ще го направи.

На мен свекърва ми не ми е помагала и повярвай, никога не съм се вслушвала в съвети, които на мен не ми изнасят, при положение, че сама съм си гледала децата.

А това с водата, нямам думи просто Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 473
Няма да има никакъв ефект. Такива хора като свекървите не искат да чуят истината. На моята свекърва й изпратих специален е-мейл, в който д-р Слънчева обяснява кога е най-нормално да проходи детето и че опитите ни да го изправяме на крака и насила да го принуждаваме да ходи са страшно грешни и вредни. Тя каза, че докторите нищо не разбират и не я интересува и че нейните деца проходили на 5 месеца Shocked Нямаше ефект от желанието ми да я информирам, тя твърдо си е решила да си стои в миналия век и всичките ми опити да и обясня, че хората отдавна са променили начина си на живот не дават резултат. Те са прекалено горди, за да си признаят че снахите им "пиклите" знаят и се интересуват повече. Има и модерни свекърви, но на мен не ми се падна такава. Невъзможно се оказа да обясня, че децата не се мажат с мас, че не се сипва сол във водата, че детето е нормално до проходи към 1 г и няколко месеца, че проговаря понякога по-късно. Сега зора е защо не говори. Няма оправия, не си давай парите за книга. Глупавите хора си мислят, че няма нещо което да не знаят. Има една поговорка: Мъдрите се учат да могат, умните се учат да знаят, а глупавите смятат, че няма нещо което да не знаят.

# 28
  • Мнения: 677
Книгата е по-скоро като подигравка с нея...да види отношението ми към нейните съвети...иначе най-искрено се надявам дядо Коледа да ми донесе подарък много скоро...т.е. да се изнесат свекърите, че си чакат да им включат ток с новия апартамент...ако не ще родя като се изнесат... Joy Joy Joy
Кажи й
Момичета дойде и моят ред да пусна тема...мислех че няма да ми се случи, поне нямам такива претенции... да си имам тема...но ето че наистина ми дойде реда... Naughty

Та мислъта ми е следната...Искам да подаря на свекървището книга за отглеждане на бебе, но да е съвременна, да пише всичко в нея...и дет се вика в хармония с пиродата, назад към природата...Спомен, че няма да давам на бебето СИ вода до шестия месец и едва не ме изяде жива...и за коледен подарък съм решила, подигравка или не, да и подаря книга с цел образование...стига е седяла в миналия век...сина и е почти на 30г. а тя иска да ми дава съвети...то ако искам ще ги намеря тук...при вас...за което благодаря...

емиииииии, това...който има идеи да дава, който не да се забавлява...знам че ще има и такива...ама така е и аз много пъти се забавлявам в ДиС за сметка на другите...

Кажи, или й покажи, коя от снимките си, си сложила пред погледа на 84 957 Потребители - ще й мине мерак дори да говори с теб!




Общи условия

Активация на акаунт