Какво искат мъжете от жените си.

  • 5 111
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
Клишетата са заложени и обикновено започват с изречението : "Жените..." и "Мъжете..."
Не всички жени и не всички мъже...

И за съжаление съдейки по един от първите отговори , а именно 'секс' се доказва цялата теория на клишетата

# 61
  • Мнения: 221
Мъжете искат жена им да е добра майка,домакиня и перфектна любовница.Винаги да му влиза в положението,да го изслушва,да не го разпитва за нищо,да не му вдига скандали и постоянно да му казва мили думи за да му повдига самочувствието.Мъжете са много елементарни за манипулирани стига да овладееш техниката.

# 62
  • Мнения: 2 161
Да,така си мислят за мен мъжете.

# 63
  • Мнения: 2 161
Мъжете искат жена им да е добра майка,домакиня и перфектна любовница.Винаги да му влиза в положението,да го изслушва,да не го разпитва за нищо,да не му вдига скандали и постоянно да му казва мили думи за да му повдига самочувствието.Мъжете са много елементарни за манипулирани стига да овладееш техниката.
Ти очевидно не си я овладяла.Но щом си сливка,е нормално.

# 64
  • Мнения: 81
Мъжете искат жена им да е добра майка,домакиня и перфектна любовница.Винаги да му влиза в положението,да го изслушва,да не го разпитва за нищо,да не му вдига скандали и постоянно да му казва мили думи за да му повдига самочувствието.Мъжете са много елементарни за манипулирани стига да овладееш техниката.
Поредното клише.

# 65
  • Мнения: 2 441
Не мога да си представя как се общува с клишета с човек, с когото си от години и е най-близкият ти човек!  Rolling Eyes Изобщо какво имате предвид с това "...партньора им да не мисли за тях с клишета и да не се общува чрез клишета"? Изобщо възможно ли е това и какви клишета имате предвид?
Клишета:
- всеки ден мъжът ми трябва да ми казва колко съм красива. Нищо, че се прибира от работа след като шефът му е тропал по бюрото. Ако не го каже - не ме обича, пък аз трябва да разбера що и т.н......
- аз имам най-добрия вкус, аз съм купила най-хубавия автършейф на мъжа си. Пък, че човека не го харесва или се изприщва от него, няма значение, ако не го ползва, не ме обича.....
- аз и само аз готвя, чистя, пера и т.н...... и не му давам време за компа, че форума кво прови без мене...
Горе -долу това на първо четене за жената.
За мъжа приблизително следното - досега мама се грижеше за мене, сега е ред на жената да го прави. Когато първия път мъжа ми каза, че майка му правела по-добре едно ядене от мен аз се сепнах. /Беше преди 15 години - младоженци, досега е ял мамините манджи, а аз готвя по съвсем различен начин./ После си дадох сметка, че човекът не ме обижда, а просто споменава един факт.
И май това най-много искат мъжете от нас - да не пречупваме думите им през нашето мислене, да не влагама в тях детските си сънища за принц Очарователен, да не се възприемаме като пазителки на техните личности.
Затова съм мила и добра според мъжа ми - защото не го правя. И това му стига, на мен също.
По-дълъг пост досега не бях сътворявала Laughing

# 66
  • Мнения: 17 546
percepolis, мерси, че ме осветли какви клишета имате предвид! Hug
Това обаче, което си изредила, е следствие от тъпизма на една жена. Никой нормален човек не може да иска подобни неща! Дори и на 19 когато се омъжих, нямам спомен да съм желала мъжът ми да ме смята за съвършена, неповторима, непогрешима и единствена. Исках просто да ме уважава, защото това, което правя за него и за семейството ни е с цялото ми сърце. И приятелите ни казват, че аз съм най-глезената от мъжа си жена, която познават. Пък аз се старая да е така Flutter

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 12:23 от Балу

# 67
  • Мнения: 221
Не знам за какви клишета говорите но е факт че мъжете се имат нужда от внимание и разбиране като малки деца.

# 68
  • Мнения: 2 441
Не знам за какви клишета говорите но е факт че мъжете се имат нужда от внимание и разбиране като малки деца.
За мен това е клише.
Балу  Hug

# 69
  • Мнения: 2 448
Не знам за какви клишета говорите но е факт че мъжете се имат нужда от внимание и разбиране като малки деца.

Нужда от внимание и разбиране има всяко живо същество, нещо ненормално ли виждаш , че и мъжете влизат в това число?  newsm78
И какво значи като малки деца? Аз не съм майка на мъжа си и не бих искала да бъда. Би ми било гадно и мъжа ми да вижда майка си в мен.

# 70
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Де да ги знам другите мъже?
Моят дон иска мен. Такава, каквато съм си. Рошава, но с хубави обувки.  Joy
(Питала съм го.  Laughing).
П.П. Шанел, чрез теб говори мъдростта (защото сме на едно мнение Laughing).  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 2 161
Не знам за какви клишета говорите но е факт че мъжете се имат нужда от внимание и разбиране като малки деца.
Просто ще ме разплачеш.Има някаква закономерност тук.На няколко месеца веднъж цъфва един екземпляр като  сливка и обърква чувствата ти.Мислиш си-да я изям ли или само да я гледам и да й се радвам.

# 72
  • Мнения: 2 161
П.П. Шанел, чрез теб говори мъдростта (защото сме на едно мнение Laughing).  Heart Eyes

както някой беше написал в подписа си:умна и красива,китка миризлива.

# 73
  • Мнения: 17 546
Аз не съм майка на мъжа си и не бих искала да бъда. Би ми било гадно и мъжа ми да вижда майка си в мен.
Peace
Една жена, било то собствена или не, не бива да оставя съмнение, че е истинска жена, а не нещо подобно. Но то това е вродено, не се научава. Имам познати, физически хубави жени всъщност, но нямат живец, не лъха на жена от тях. Как да не я объркаш такава...

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
...Мислиш си-да я изям ли или само да я гледам и да й се радвам.[/b]
Компот?

Общи условия

Активация на акаунт