крем за лице

  • 4 326
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 494
Учудиха ме като попитах за AQUA FUSION-LANCOME, защото контра-въпросът беше $за каква кожа$!!!!!!!!! Имало за нормална до мазна, комбинирана и суха. Което го прави не това, което търся, защото и трите варианта имат или сушаща мазнината или омазняваща компонента, което аз избягвам. Crazy Crazy
Аз по-скоро бих се притеснила от крем, на който пише: за всеки тип кожа.  Wink
В повечето случаи се оказва неподходящ точно за твоят тип кожа. Naughty
Така, че въпросът им е бил съвсем уместен.
Стига ти наистина да знаеш типа на кожата си и да намериш подходящият вариант за теб. Simple Smile
Успех! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 422
Моята идея беше, че вариантите им винаги опират до коригиране на мазнина, а аз това не искам. Примерно това, което сега ползвам на Гино е специално само за кожи, които имат проблем с водата, а са си ок с мазнината и търсех негова алтернатива.

# 32
  • Мнения: 1 422
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева

# 33
  • Мнения: 116
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева
ТАМ НЯКЪДЕ Е.АЗ ДАЖЕ МИСЛЯ 4Е СИ ГО КУПИХ ЗА 69 ЛЕВА

# 34
  • Мнения: 3 932
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева
ТАМ НЯКЪДЕ Е.АЗ ДАЖЕ МИСЛЯ 4Е СИ ГО КУПИХ ЗА 69 ЛЕВА

29.50 евро е на безмитния на летището.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.

# 36
  • Мнения: 116
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Само пътниците който кацат могат да си пазаруват. smile3516

# 37
  • Мнения: 5 299
Happyderm  - L`Oreal
 newsm10

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Само пътниците който кацат могат да си пазаруват. smile3516
Така си и мислех... newsm09 Weary

# 39
  • София
  • Мнения: 4 966
Вземи си някой от серията на Лореал. Имаше един, който беше оценен на първо място за качеството и цената си, нещо с ретинол А май беше, зад него седяха Ланком, Есте Лаудер и т.н.

Ползвала съм ги всичките, но чак пък такава разлика не забелязах, за всичките слагам прозрачна пудра така или иначе. Само където Лореал е много по-ефтин, останалото е маркетинг. И задължително слагам допълнително защитен лосион за слънце, искам да е абсолютно блокирана кожата. Виж за крем за очи харча много там без да знам дали си струва,но много ме е страх да не ми станат огромни бръчки, че най-много от очите си личи..

Я препоръчай нещичко тогава за очичките:)???

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
А знаеш ли от колко годишна възраст може да се използват кремчетата за очи..Защото бях чела че не е хубаво преди 25,а и мен много ме е страх ,защото първо там ни удрят бръчиците.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 494
съм най-довона от Шишейдо...
Само, че Шисейдо не се продава в БГ. Wink

# 42
  • Мнения: 4 176
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Пътниците само, защото трябва да минеш митница. т.е. в транзитната зона са.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз имам приятел,който работи в магазин на летището..
Но все  пак струва ли си-смисъл колко по-евтино излиза някой продукт???
Татяна_,мерси.Днес ще ходя да проверя какво се предлага:)))

# 44
  • Мнения: 3 932
Аз също работя там, ако ви интересува някоя цена, питайте. (За някои стоки разликата в цените стига до 25-30лв, сравнено с тези по центъра).

Общи условия

Активация на акаунт