Против детски кухни Ози

  • 3 451
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
... Относно темата която подхванахте за възрастта на детето, всеки сам си преценява какво да дава на детето си и какво не. Въпреки, че вече сме на годинка има много храни които й спестявам, но това не значи, че трябва да се откажеш от цялата кухня и да висиш цял ден на печката. Като не става супата давай само основното. 
Нали и ние това казахме ?
Всеки сам да прецени какво да дава на детето си...
  Peace

# 31
  • Мнения: 3 157
Аз също съм доволна от Ози-менюто е разнообразно(аз няма как днес да сготвя патешко,утре-заешко,вдругиден-риба и т.н.).От транспорта нямам никакви оплаквание-за 2седмици(колкото съм поръчвала) винаги са ми я носили в 10.15 и то топла.За това,че е нямало десерт може да са ти записали грешно поръчката,защото може да поръчваш само супа и основно без десерт.Като няма десерт,не си го плащала,нали?
Като недостатък мога да посоча точно десертите-много са еднообразни,всеки ден един и същ крем с различен цвят SickВече не го поръчвам.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 524
Май само при теб е имало проблеми, при нас ДК е направо водичка, месото с лупа го търсиш. При мен също закачат на вратата храната - не го чакам, при хубаво време сме навън. За ДК мога да кажа следното - има квартали в които леличките също разнасят храната срещу заплащане, поне така са ми казвали майки в градинките, но не знам към колко часа ти го носят.

# 33
  • Мнения: 4 020
Моя съседка взема от Ози  - често виждам как им носят храна още към 10.30.
А относно съдържанието - каза ми, че детето й я харесвало и няма забележки, освен за десертите, които май понякога били само нишестени кремчета

# 34
  • Мнения: 99
Напротив, платих си ги. А съм сигурна, че поръчката ми не е сгрешена, защото не поръчвам ден за ден, а за цял период (в случая 2 седмици). Времето за доставка зависи от това в кой квартал живееш. Явно трябваше да си поръчам кухня от Люлин, че дано дойдат първо при мен, защото не мисля, че пътя от "Хаджи Димитър" до "Гео Милев" е 4-5 часа.

# 35
  • София
  • Мнения: 718
Ники беше на 9 месеца когато започнах да му поръчвам от Ози и до момента още поръчваме. Десертите по принцип не ги ядем и сега не ги и поръчвам. Удобно ми е и че поръчвам онлайн, защото по телефона докато се обясним колко супи и  колко втори ястия искам за всеки ден със сигурност нещо ще се обърка. Плащам си в началото на седмицата когато ми донесат храната, за да не мисля  че имам да давам някакви пари ако сме излезли и не сме вкъщи. Но ако два пъти не си имала десерт е трябвало да се обадиш и да кажеш. На мен ми се е случвало няколко пъти да ми бъде объркана част от поръчката, но се обаждам и се връщат да си я коригират. Месо наистина има в яденето и то доста. Храната и на нас ни я закачват на вратата, ако ни няма вкъщи.  А относно доставката на сайта им пише че е до 13 часа - така че те са си в правото да я донесат в 11.45 например.

Опитвала съм да поръчвам и от мама Луси, но нещо не харесахме вкуса на манджите. Всички бяха някакви кашести и предимно сгъстявани с грис. Общо взето като погледнех менюто за деня ми беше трудно по вкуса да различа кое е супа и кое основно.

# 36
  • Мнения: 75
 newsm12  и аз нямам оплаквания Wink

Общи условия

Активация на акаунт