Бънджи- откога?

  • 8 504
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Никога  Wink
Проходилката е супер нещо, но бъджито е голяма глупост  Grinning

# 61
  • Мнения: 19
Използваме бънджи от една седмица. Детето е супер щастливо, скача, смее се с глас и това му е най-големия кеф до момента. За мен е улеснение, тъй като от един месец останах без ръце да го държа и той да подскача в мен.

# 62
  • Мнения: 22 967
Мисля,че детето може да се слага в бънджи,когато може да седи стабилно и само.Знам,че краката едва трябва да докосват пода,за да не се натоварва костната система и ставите.

# 63
  • Мнения: 6 274
Мисля,че детето може да се слага в бънджи,когато може да седи стабилно и само.Знам,че краката едва трябва да докосват пода,за да не се натоварва костната система и ставите.
Точно за това, Деси, не трябва да се слагат малки бебета в бънджи, защото цялата тежест пада върху таза...  Peace
А, както казах и по - нагоре - тези дечица ще раждат някой ден...
Не, че за момченцата е много полезно...

# 64
# 65
  • Мнения: 143
 Леле, половината постове в темата на Джуличка. Не се палете толкова от един въпрос-просто исках да попитам майките от кога са слагали бебетата си в бънджи. Разбрахме вече, че според теб е вредно, остави другите сами да си направят извод.

# 66
  • Мнения: 6 274
Леле, половината постове в темата на Джуличка. Не се палете толкова от един въпрос-просто исках да попитам майките от кога са слагали бебетата си в бънджи. Разбрахме вече, че според теб е вредно, остави другите сами да си направят извод.
Не само според мен, а и според доста хора....
И най - вече според лекари...
Ако не искаш да се пише в темата ти, кажи, че искаш само постове, които да ти харесват, а не реални неща...
И следващия път просто няма да пишеМ...
Ние, които си позволихме да кажем, че бънджито не е най - удачната занимавка за едно 4 месечно бебе...

# 67
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Според мен когато започне да сяда стабилно и тогава може да се слага в бънджи.

# 68
  • Мнения: 143
 Джуличка, пуснах темата, за да разбера откога са слагали другите майки децата си в бънджи, а не за да опонираш на всяка, която си е позволила да го направи. Не е въпроса дали ми харесват или не постовете, просто твоите дойдоха в повече.

# 69
  • София
  • Мнения: 44 131
напротив не са в повече...и да в такива теми си струва да опонираш, дори ако благодарение на това една единствена мама се откаже от това да ползва бьнджи ще си е струвало...пьк има и достатьчно други мнения...като са ти неприятни, тези, отричащи това велико забавление прескачай ги....но аз ще се радвам ако има дори една майка която да ги прочете и поне да се замисли, дали 5 мин свободно време си струват да рискува здравето на детето си.....

# 70
  • Мнения: 6 274
Ангелче,   bouquet права, както винаги....
Не мога да разбера хора, които пускат тема, искат да научат нещо (предполага се най - доброто за детето си), а когато им кажеш това, което не им изнася - подскачат...
Както и да е - няма да пиша повече...  Crossing Arms
Слагайте ги ако искате още от родилният дом...
На изписването - всяко бебе в бънджи !!!

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 17:46 от Джуличка

# 71
  • София
  • Мнения: 5 079
Минахме без това чудо, и Слава Богу. Само това ми липсваше въщи. Naughty

# 72
  • Мнения: 2 960
Минахме без това чудо, и Слава Богу. Само това ми липсваше въщи. Naughty
и ние така.Вярно е ,че опитахме .Синът ми обаче изобщо не се оказа от поколението на  hahahaбънджи бебетата Mr. Green

# 73
  • Мнения: 31
Леле, половината постове в темата на Джуличка. Не се палете толкова от един въпрос-просто исках да попитам майките от кога са слагали бебетата си в бънджи. Разбрахме вече, че според теб е вредно, остави другите сами да си направят извод.
Не само според мен, а и според доста хора....
И най - вече според лекари...
Ако не искаш да се пише в темата ти, кажи, че искаш само постове, които да ти харесват, а не реални неща...
И следващия път просто няма да пишеМ...
Ние, които си позволихме да кажем, че бънджито не е най - удачната занимавка за едно 4 месечно бебе...

Леле,тач Джуличка е голяма философка! Ти да не си ортопед само не разбрах???Момичето иска само да се информира, а то ва си е нейна работа ако иска ще си го сложи и на 1 мес. Моето бебе е почти на 4 месеца и аз също ще го сложа скоро.Моя ортопед каза че и двете му деца са отгледани с бъндви и е мн хубаво.Ама ти си голяма досада,ти не даваш мнение,ами напрашо си го натърти.И защо пък да нямаш половин свободен час????!!!!!!!!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 185
Когато сина ми седна стабилно се замислих за бънджи, но се оказа, че нямаме подходяща каса на врата итака и не взех, но ако бях взела щях да го сложа към 6-7 месец!

Общи условия

Активация на акаунт