В Добрич чакаме сняг и Дядо Коледа - приятел драг(51)

  • 23 853
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 643
Какво правите мацки. Гледам разхождате едни материали и мартеници из цялата страна. Мари според мен тъй като не даваме парички за материалите, няма как да ни ги изпратят безплатно, но пък от друга страна, тъй като са безплатни, защо да не отделим 15 или 20 лв за куриер.
 Другото, което исках да ви кажа е че повече няма да сядам до камината, като прегрея способността ми за мислене съвсем изчезва. Цяла вечер говорихме каква почерпка да направим за децата от Дома, но никой дори Обретенова не каза, че в това участваха и майките от сдружението. Затова като не свършихме работата когато трябва, да предложа сега. Предлагам 1000 лв от коледния базар да се дадат на сдружение Св. Мина, за нуждите на сдружението. Предполагам всички знаят че нуждите са основно медикаменти и помагала за децата, както и различни проекти. Предложението е открито за обсъждане, моля включете се.

# 272
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ar4ela, както знаеш парите не са проблем за нас  Mr. Green, просто си коментирахме. Ние така или иначе нищо не решихме за парите, освен че ще ги трупаме в сметка. Това обаче не може да се реши във форума, а като се съберем. Все пак трбва да е ясно от какви нужди имат Сдружението или който и да било, на когото ще помагаме.

# 273
  • Мнения: 774
Какво правите мацки. Гледам разхождате едни материали и мартеници из цялата страна. Мари според мен тъй като не даваме парички за материалите, няма как да ни ги изпратят безплатно, но пък от друга страна, тъй като са безплатни, защо да не отделим 15 или 20 лв за куриер.
Ми и аз това казвам Laughing
Ще преценя в момента на разговора.Ще гледам хем да е добре за нас,хем да не сме прекалено нахални Laughing
Арчела,по другия ти въпрос аз няма да изкажа мнение/причините са всеизвестни/.
Решете вие Peace

# 274
  • Мнения: 200
Здравейте момичета , гледам мартеници обсъждате , ще ми се да помогна ама не съм правила досега, нищо не разбирам, ако има нещо друго или пък някой да ми покаже  newsm78

# 275
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.
Момичета, кажете  ми каква точно сума се събра на Коледния базар. Аз може и да съм пропуснала информацията, извинявам се, ако е така. Peace

За мартенския базар мога да се включа както досега, имайте го предвид.

Хубав ден на всички!!!  bouquet

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ани, пропуснала си, но няма проблем  Simple Smile
По спомени, че не съм си в къщи, сумата е 1634 лв. и стотинки. Беше 1611 лв., но скоро се увеличи с още 25 лв. От тези пари са купени подаръци за Коледа на децата от Дом Дъга на стойност 305 лв.

# 277
  • Мнения: 2 821
Предлагам 1000 лв от коледния базар да се дадат на сдружение Св. Мина, за нуждите на сдружението. Предполагам всички знаят че нуждите са основно медикаменти и помагала за децата, както и различни проекти. Предложението е открито за обсъждане, моля включете се.
Нямам против. След като се стигна до извода, че почерпката е трудно осъществима, нека се насочим в друга посока.

# 278
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
10 жени да не могат да похарчат 1000лв, звучи невероятно. Mr. Green
Някой ще покаже ли мартеници сообствено произведение от миналата година, че да се ориентираме малко?

# 279
  • Мнения: 2 821
10 жени да не могат да похарчат 1000лв, звучи невероятно. Mr. Green
И то точно в периода на сезонните намаления Laughing

# 280
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро.
Кой събира патичките за членския внос,за да се свържа с него да му ги дам,при положение,че неможах да дойда на срещата поради здр.пр...
Няма ли да има почерпка за децата в дома???
И искам да попитам ,ако някой може да ми даде информация,за малкия дом--правили ли сте посещения там или те непозволяват такива ,изобщо там имат ли нужда?
Лек ден.

# 281
  • Мнения: 774

Някой ще покаже ли мартеници сообствено произведение от миналата година, че да се ориентираме малко?
Не е кой знае какво,но всичка се продаде   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197089&pid=5096122

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 958
Тук не се виждат много добре, но нямам сега друго под ръкa.


Сисе, аз събирам парите  Simple Smile

Почерпка за децата ще има.
За малкия дом - незнам.

# 283
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен искам да попитам кога и каде ще се открие мартенският базар.А искам да поздравя всички който са се включили в миналогодишния базар за велик ден.лично аз си харесах много неща и си ги взех,но рамките просто бяха супер newsm10 нямам думи. smile3501

# 284
  • Добрич
  • Мнения: 958
svetla_@, мартенския базар ще бъде открит на 25.02.2009 г. Ще бъде на ъгъла на ул. България и бул. 25-ти септември, до стъпалата за басейна на х-л България /там бяхме и миналата година/  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт