Относно двуетажните легла?

  • 8 123
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 950
Моите деца са на 4 и половина и 2 години и от няколко седмици спят на двуетажно легло, като каката и на втория етаж. Аз също се притеснявах малко за безопасността, особено като знам как се въртят в леглото докато спят, но при нас това е единствения вариант, даже за "сандвич" нямаме място.
Според мен възрастта на децата е от значение до толкова, до колкото леглото трябва да се съобрази с това. Например нашето легло си го направихме сами и горния етаж е като кошарите, с решетка отпред и е достатъчно безопасно, но тези, които се продават не мисля, че стават за толкова малки деца.

Това е нашето.

Мнооооого красиво!  newsm10 И сами сте го направили?!  smile3501

# 31
  • Мнения: 3 456
Моята дъщеря спи на двуетажно легло- леглото е на втория етаж, а долу има бюро, етажерки и разни шкафчета. Отдавна вече не се притеснявам от падане, но ми е трудно да сменям чаршафите. Вечер, когато ставам да я завия или просто да я погледна трябва да се катеря по стълбата. Когато четем приказка за Лека нощ, пак вися на стълбата. Не ми е много удобно, но пък тя много си го харесва.

# 32
  • Мнения: 215
Аз не ги харесвам особенно, но са вариант все пак. Всъщност 12-13 кв.м., не са от най малките детски/спални, като се има в предвид, че има и по 9 кв.м.

# 33
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Аз не ги харесвам особенно, но са вариант все пак. Всъщност 12-13 кв.м., не са от най малките детски/спални, като се има в предвид, че има и по 9 кв.м.
9 квадрата Shocked спалня newsm78, извинявам се, но на мен банята ми е 9 квадрата, това за спалня ми звучи много малко, почти невъзможно Rolling Eyes
Не, че нашата е много голяма, може би около 20 квадрата Wink

# 34
  • Мнения: 215
Ами да, по закон спалнята не бива да е по-малка от 9 кв.м., и особенно при новото строителство това се спава доста "стриктно".Имам колежка, на която детската е точно толкова-всъщност това е 3х3.

# 35
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да, по закон спалнята не бива да е по-малка от 9 кв.м., и особенно при новото строителство това се спава доста "стриктно".Имам колежка, на която детската е точно толкова-всъщност това е 3х3.
Ужас ooooh!, представям си какво наказание е това Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 215
Влизаш от вратата и се мяташ на леглото  Simple Smile
Всъщност всеки иска просторна и голяма къща, модерно и уютно обзаведена   bouquet

# 37
  • Мнения: 9 776

Всъщност всеки иска просторна и голяма къща, модерно и уютно обзаведена   bouquet

То хубаво, но да има и кой да ти я чисти Mr. Green. В момента, в който ми се наложи да чистя банята и ми се изпариха всякакви мераци за просторна и голяма баня Naughty
Извинявам се за спама Embarassed.

# 38
  • На морето!
  • Мнения: 5 757

Всъщност всеки иска просторна и голяма къща, модерно и уютно обзаведена   bouquet

То хубаво, но да има и кой да ти я чисти Mr. Green. В момента, в който ми се наложи да чистя банята и ми се изпариха всякакви мераци за просторна и голяма баня Naughty
Извинявам се за спама Embarassed.
и да ми я построи няма да откажа Mr. Green

# 39
  • Мнения: 9 193
много се радвам на 2 етажно дървено за да има простор при тия малки кутийки дето сме натъпкани.....

# 40
  • Мнения: 690
Не препоръчвам такова легло дори и с преграда не става въпрос че може да падне докато спи може целенасочено да пробва да скочи -аз като малка скочих от 3 метров гараж за да видя дали мога да го направя и хубаво че паднах върху трева и се отървах с навехнат крак

Ти сама си го написала - то детето може и от гараж да скочи. Аз например съм падала от прозореца на стълбището, ама все още не са забранили нито гаражите, нито прозорците... Вярно е, че има опасност и всеки родител е длъжен да ограничи рисковете доколкото може, но все пак не бива да се праекалява. На децатат трябва и може да се обясни, а пък те ако са палави може и от масата и от бюрото да скачат.

Аз харесвам тези легла на два етажа, особено за по-малки стаи, където мястото е ограничено. Така остава простор и място за игра. Само гледай наистина да има по-висока преграда на горното ниво и за предпочитане са стълбичките с шкафчета.

Общи условия

Активация на акаунт