МНОГО тежка варицела

  • 10 395
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 751
Стискам палци с всеки изминал ден да се подобрява малкият. От все сърце ви желая здраве.  Hug
Hug  bouquet

# 31
  • софия
  • Мнения: 757
Дано не вдигате повече такава висока температура  и малко- помалко да се оправи бебчо.
Желая Ви здраве! Hug

# 32
  • Мнения: 478
Цитат
За какво се използват таблетките Isoprinosine® ?
Isoprinosine® е показан при лечение или повлияване на потиснатия или увреден клетъчен имунитет и на клиничната симптоматика при вирусни инфекции, например:
- грип
- херпес симплекс
- херпес зостер
- афтозен стоматит
- папилома вирус (кондиломата акумината)
- вирусни хепатити
- Epstein-Barr-вирусни инфекции
- цитомегаловирусна инфекция
- подостър склерозиращ паненцефалит
- рубеола
- морбили
Както по-горе някой спомена АЦИКЛОВИР "Ацикловир Актавис е синтетичен противовирусен продукт, който действа върху човешките вируси на херпеса, варицелата и цитомегаловируса. След като премине няколко превръщания той потиска ДНК на вирусната клетка и така подтиска инфекцията"
говорете направо с ИНФЕКЦИОНИСТ а не само на педиатърката да се доверявате.
 Струва ми се най-обосновано финансово да ви приемат в б-ца за да ви предложат препаратите по клинична пътека за да не ги купувате(не знам цената на Ацикловир но изопринозина е скъп за възрастен е приблизително 6 лв ден, не помня точно). а е грехота като има лекарства да не ви се предложат.

# 33
  • софия
  • Мнения: 757
kalli, как е детенце?
Надявам се сега да празнувате Бъдни вечер у дома... Heart Eyesи да се оправяте!

# 34
  • Мнения: 2 751
kalli, как е детенце?
Надявам се сега да празнувате Бъдни вечер у дома... Heart Eyesи да се оправяте!
Мишо е по-добре, но до вчера още го сърбеше. Все още има някои възпалени пъпки и покашля, но като цяло се оправя. Simple Smile
Още го мажа с фенистил и се успокоява. Утре му е 9ти ден и се надявам всичко да отшуми  Praynig

И който ми каже: по-добре да си заразиш детето с варицела, докато е малко...  #Crazy най-добре изобщо да не се кара тази шарка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт