Гореща лятна седмичка 25.07 - 31.07.05

  • 10 803
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 431
Весело изкарване.
Искаме още сними...още...още....още....

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Привет дами! Да се вмъкна и аз в седмичната тема. Няма бебе, има лелка  Cry - това е резултатът. Сега съм бясна и тъжна, язък за всички усилия.
Ама и двамата с половинката ми решихме, че другия месец с нови сили ще бебеправим  Party

Четох, че тези дни всички сте се оплаквали от гадене. Абе да ви кажа, и мен все ми се гади и мислех първо че е бебе (ама не е), после че е от бъбрека (ама изследванията ми бяха отлични), а май като чета постингите ви ще се окаже, че е от жегите  Sick

Дано следващата седмица е по-хубава за всички  Hug

# 272
  • Мнения: 529
Да се запиша и аз в края на седмичната темичка.  LaughingСамо да кажа, че сватбата  married мина страхотно, играхме, пихме и се веселихме Drunk Hands Clap. Другите казаха че сме се представили добре като кумуве, но аз докато не видя касетката не вярвам  Mr. Green Днес цял ден релаксираме, Sleeping ама е заслужено. Wink
За любопитните качих някои от любителските снимки тук

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Какичка страхонти снимки Hug Явно сте си изкарали супер....а като имаш временце разкажи повече....плийййззззз Blush
Айде лека вечер, че пак укъснях с лягането Crossing Arms Blush

# 274
  • Мнения: 2 825
Каки4ка страхотни са снимките Simple Smile Simple Smile Simple Smile И аз 4акам разказите Wink

# 275
  • Мнения: 3 154
Тея, страхотна снимка! И композицията и модела на нея Heart Eyes
Какичка, и твоите са хубави! Обещаваш да качиш още нали, нали, нали?

Аз дойдох да ви кажа колко съм бясна Close Close Close От обяд си чаках секса, че днеска е денят Х (беше де), ама нъцки! Първо Иво вика добре, ама да ядем първо (тва наобяд), викам хубаво. После да му се посмели храната, че да не му е тежко, после се заби на тъпия комп да прави нещо, после филм някакъв си да изгледа, после мача, после да яде, после пак да се посмели, после пак филм и накрая ми вика "лека нощ" Shocked #Cussing out Искал мекици утре за закуска! Ми няма секс - няма мекици! И после аз седя и си тровя нервите що не става! Ми аз от въздуха няма да прихвана! Или моите съблазняващи методи не бачкат или не знам. Бяс, бяс, бяяяс!!!
Айде край за тази седмица, заключвам я. Някой да пусне другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт