Плодове и чай с мед - 31 част

  • 16 008
  • 255
  •   1
Отговори
# 210
  • Балчик
  • Мнения: 752
На сега започващите - леко плодуване , не е трудно само първите 2-3 дена и всичко ще е ок после , свалят се кг ., ако имате забавен метаболизъм вследствие на други диети , то тази го раздвижва . При мен поне е успешна.

# 211
  • Мнения: 228
Здравейте, Simple Smile

Аз уж почнах преди една седмица,ама до никъде не я докарах.. Sad
Днес пак ще опитам отново, дано да се получи.Вечер ми е много трудно и когато храня детето Whistling

Миранди Hug, хайде, давай и ти, та да се подкрепяме!

# 212
здравейте сладурани   bouquet
имам следния тъп мнг тъп въпрос...защо ЗА 8 ДНИ СЪМ СВАЛИЛА САМО 2КГ...започвам да се отчайвам...депресирам и какво ли не...
не мога...трябват ми поне още 5кг, за да кажа...ОК супер...направо откачам...
аз...снощи сънувах пържоли ,кюфтета кебапчета...маса с какво ли не...сладкиши баници...иде ми ревна с глад...какво не е наред...защо не сваля...визуално ми личи и то доста...но кантара не мърда... #Puppy dog doh smile3511 smile3511 smile3511  sport027 help Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 20:38 от green_ice

# 213
  • Мнения: 2 999
Грийн, спокойно това е нормално - върху кантара ще почувстваш ефекта след няколко дена. Много зависи от организма. На някои им трябва повече време за освобождаването на токсините. Важното е да следиш че ходиш редовно до тоалетна, за да не задържаш отрови. Продължавай смело напред. Ако направиш правилно захранването без изкушения ще свалиш килограми и по време на захранването.   bouquet

# 214
  • Мнения: 8 470
Има ли плодуващи тука? Wink
Аз издържам досега цял ден, да видим как ще е утре.
Издържала съм по над 20 дни, дано и сега успея.
Не съм много гладна като за първи ден.
Успех на всички!  bouquet

# 215
  • Мнения: 425
green_ice ,не си само ти така TiredИ аз за 10 дена смъкнах едвам ,едвам,3кг,от които 1 и нещо пак съм отгоре/заради захранване,аз съм си виновна/
Много е тъпо-толкова дни  гладуване за 2кг Close
Ох незнам ooooh!

# 216
  • Мнения: 6 958
Момичета - пиша да кажа, че съм един пълен провал  Confused

Грййн айс колко кила имаш за сваляне - това е от знчение за скоростта на свалените кила до сега

Емия как си? Много време те нямаше?  Heart Eyes

Дунди    bouquet

Синди положиелното е че си се прочистила   bouquet

Хриси не искам да се оправдавам, но много проблеми и много работа - вечер ми е гладно  Tired

# 217
проблема ми е ,че това изключително ми влияе... на настроението...просто съм в пълна дупка...мнг ми е зле...аз не знам...може би голямото ми желание да се получи и...толкова съм се втренчила в това...майка ми което пред 10год ходи при Емилова...и знам за този режим от нея, ме успокоява,че е по-добре така...видимо отколкото рязко...НО АЗ САМ 105КГ,А ИГЛЕЖДАМ 80...никои не ми дава кг,а трябва да стигна 70 за мах 1,5год smile3511 smile3514 smile3514 smile3514
не знам вече...за чистенето на токсините...пих СЕНА и съм през ден,но нещо при ходене по малка нужда се получава кофти...на излизане от тоалетна пак трябва да се върна,но има само болка нищо др...почвам да се притеснявам честно казано...
спомням си от едно време,че го има тоя момент на отчаяние и депресия...,но сега ме подлудява...,а и с тая работа...за този мес само 1 ден почивка до сега Tired
чая го пия редовно 4пъти дневно Simple Smile в офиса са чайоманиаци Simple Smile и така...
 Praynig Praynig Praynig

# 218
  • Мнения: 8 470
Миранди, добре съм, благодаря!  bouquet
Почти си бях постигнала целта и пак върнах малко килограми, та затова започвам.
Предния път изкарах 20 и няколко дни / не помня точно/.
Свалих малко-7-8 килограма, но после започнах с колелото и степера.
От там свалих още 2 килограма и вървях твърдо надолу, когато .... дойдоха празниците. Embarassed
Сега върнах 3 назад и затова продължавам с плодове.
Забелязвам, че не свалям вече така бързо с плодове както преди, но искам освен отслабване и очистване.
Като ми писне , ще мина на зеленчуци и салатки.
От август насам почти нямам прекъсване на велоергометъра и степера, така че положенито е под контрол.
Миранди, ще успееш, вземи се в ръце! Hug

# 219
  • Мнения: 425
Миранди,много си мила,за всички ни намираш по една окуражителна дума Hug  bouquet
Аз мисля че трябва да отложиш за по-нататък ,когато ще се чувтваш по-добре...и проблеми и да гладуваш ..това в адски трудно..отложи малко Peace
green_ice ,почнала си вече,не се отказвай, трябва да устискаш,успех Peace

# 220
  • Мнения: 6 958
Грийн аийс единственото което ми идва на ум като обяснение на това, че си свалила 2 кила, а имаш много за сваляне е това, че: 1 стопираш всичко с лошите си мисли в главата (така ми звучиш), 2 ако ядеш малко плодове, 3 хормонални проблеми и др. и т.н. но обобщено с една дума - знам, че е гадно да не сваляш - и аз имах такъв период, но след изтощителни диети - но плодуването не само носи минусови кила, най голямата му позла е че прочиства тялото от токсините. Това, че си издъжала 8 дни трябва да те радва, трудно е в този свят на лакомста нерви и напрежение да се издържи и ден дори. За работата - разбираемо, от много работа плодуванеот трудно върви - това ми е ясно, не на последно място не се предавай и мисли положително !

Емия радвам се да видя познато лице, какво да ти кажа, омазах всичко, провалих се в постигнатото и това което направих преди сега не мога да го повторя, зла участ, карма ли какво е, кофти работа, мн ми е зле за това...  Confused

Синди познавам се, наложително ми е да плодувам - искам го, нуждая се от него, качих много, задъстих се много, напрежение, нерви лоши мисли какво ли не, а едно плодуване ликвидира всичко това...  Tired

# 221
Миранди,
БЛАГОДАРЯ ТИ МНГ   bouquet  bouquet  bouquet ...и аз така си мисля,че просто негативното ми мислене разваля всичко...май проблема ми е,че искам всичко сега на момента... ,но нали знаеш то едно зло не идвало само...,ще се постарая...иначе не съм такъв човек...даже напротив...Simple Smile за това и се регистрирах тук...моите приятелки не са обективни Simple Smile
обещавам утре да се събудя с усмивка Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet
спец благодарности още веднаж... лека вечер ти желая...сладки сънища и лек ден утре

# 222
  • Мнения: 2 999
Добро утро плодоранки   bouquet
Влизам да ви окуража и да ви кажа че ви пожелавам много минуси  Hug

Миранди сигурна бях  bouquet

Успех момичета с вас съм мислено   bouquet

# 223
  • Мнения: 6 958
Добро утро на всички  Hug

Започвам деня с плодов чай с мед - звучи обещаващо  Mr. Green




Сигурна за ... ?!?  Blush

Лек ден на всички  Heart Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, Плодоранки!

Вече стигнах 18-я ден на плодуването!!!     newsm68   Бързо мина като че ли?!?С ваша помощ, разбира се!  bouquet

Миранди , на тебе все първите дни са ти проблемни, но решиш ли, ще успееш!Давай, ние сме с теб!  newsm10   Наистина положителната нагласа е много важна.А ти определено я имаш!

Момичета, някой пита преди, дали може да добавя по 1 краставица по време на плодуването.Случайно сега разбрах отговора.Понеже през цялото време много ми се повръщаше, се обадих по телефона на един доктор, който е в клиниката на др.Емилова, за консултация.Той ми каза, че мога да прибавя по 1 краставица всеки ден, вместо да пия лекарства.Тя внасяла минерали, а в същото време не пречи на очистващия ефект на плодуването.

Емия и аз при всяко следващо плодуване свалям все по-малко кг.Първо свалях по 10кг, а след това започнах по 7-8кг за 20 дена+10 дена  захранване.Но и това не е малко.С никоя друга диета не мога да постигна това за толкова кратко време.Друг е въпросът, че страшно трудно после се задържат кг.Но преди съм го правила и сега се надявам пак да "удържа фронта"!

Много минусчета на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт