Фон дьо тен за под очи

  • 16 929
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Торонто
  • Мнения: 837
Да, и аз за фини говоря...
Не веднага, но след 1-2 часа и вече се е насложил в тях и ги подчертава още по-силно.
Явно е съвсем индивидуално.

# 46
  • Мнения: 63
Akо имаш фини бръчици, коректорът със сигурност ще ги прикрие. Това му е предназначението - освен заличаването на тъмните кръгове и запазването на добрия вид на тази нежна зона. С фон дьо тен трудно се постига този ефект, получава се някаво ''запълване'' на линиите и наслояване. Виждала съм, не стои красиво.
Да, точно така стои с фон дьо тен - аз нямам бръчки, но като постоя известно време с фон дьо тен и някак си се врязва във линиите около очите и това много ме дразни. значи ще го пробвам, а да те питам каква му е цената и икономичен ли е   bouquet Hug

# 47
  • Мнения: 93
ами за този коректор какво ще кажете, някой ползвал ли го е,

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40197#DETAIL

и аз ще трябва да прикривам фини линии и тъмни кръгове ... полвам Pro Lumiere на Chanel, а трябваше да си вземе Lift Lumiere, доверих се на консултантка в сити центъра, което не е добра идея по принцип, ужасни са. та следващия път знам какво да си взема, но междувременно и коректор май ми е нужен.

# 48
  • Мнения: 271
Не е правилно да се поставя фон дьо тен под окото.За тази цел има коректори  Simple Smile
Аз по принцип харесвам по течните коректори.Например този много го харесвам,но цената  Twisted Evil
А ,за да не се подчертават мимическите бръчки под очите ,околочният контур трябва да е много добре намазан с крем.

# 49
  • Мнения: 63
Някакви отзиви за този коректор  newsm78   Estee Lauder
Disappear Smoothing Creme Concealer - # 02 Light 15ml/0.5oz
Коригира тънките линии и бръчки
без аромат, офтомологично тестван.
our price: US$ 25.00 (Nett.)

# 50
  • Мнения: 271
Цитат
Някакви отзиви за този коректор... Estee Lauder

Фон дьо тена от същата серия на Ести е най-покривният,издържлив и нецапащ дрехите,който съм ползвала.Може би и коректора е такъв newsm78.

# 51
  • Мнения: 83
Откак пуснах темата смених 2 коректора, от добър клас, не мога и не мога да избегна това 'наплъстяване', което подчертава тези фини линии и ги прави на бръчки.

# 52
  • Мнения: 63
Откак пуснах темата смених 2 коректора, от добър клас, не мога и не мога да избегна това 'наплъстяване', което подчертава тези фини линии и ги прави на бръчки.
Colourful Hug пиши какво си пробвала, че и аз съм като теб Crossing Arms а все още нямам бръчки newsm78 ползваш ли отдолу база Thinking

# 53
  • Мнения: 438
   Някой може ли да сподели след като се постави коректор под очите отгоре слага ли се фон дьо тен? И каква е тази бяла основа, която споменава sl?. Тя на цялото лице ли се поставя (предполагам преди фон дьо тена)?
Така значи фдт се слага преди коректора, след него коректор (нали номера е да коригира  Wink ) и накрая пудра, като именно пудрата скрива бръчиците. За да не става много наслоено в този случай се слага по-лек фдт - не много плътен и той се слага за да изравни, а несъвършенствата се покриват с коректор Simple Smile На флормар фдт са много леки, подходящи са за пълен грим и не са скъпи  Wink. Забравих да кажа че такъв грим държи цял ден  Wink

# 54
  • Мнения: 438
Откак пуснах темата смених 2 коректора, от добър клас, не мога и не мога да избегна това 'наплъстяване', което подчертава тези фини линии и ги прави на бръчки.
Това наплъстяване се получава защото не фиксираш с пудра  Wink  Аз предпочитам на прах, най-добре фиксира и повече намалява разтичането на грима от компактните пудри  Peace

# 55
  • Мнения: 2 132
Ето едно филмче кое как се слага - http://www.youtube.com/watch?v=YafzVQ_0EV0&feature=related

# 56
  • Мнения: 83
Откак пуснах темата смених 2 коректора, от добър клас, не мога и не мога да избегна това 'наплъстяване', което подчертава тези фини линии и ги прави на бръчки.
Colourful Hug пиши какво си пробвала, че и аз съм като теб Crossing Arms а все още нямам бръчки newsm78 ползваш ли отдолу база Thinking

Слагам коректор Радиант - бял на точки и после с потупване нанасям около очите, чакам да поизсъхне и съм ползвала досега на Ингрид Милет фондьотена - уж го пробвах преди да го купя - ужасен, не мога да го разнеса, стои на черти лицето ми и подчертава всичко , което е като дефект. Смених и крема, защото мислех, че е от него, пак не става. Този фдт ми беше 75 лв. Ползвах и един на Диор, той като нанасяне беше ок, ама пак много ми подчертава и там , където имам линии, направо имам чувството , че се събира коректор и фдт и става очевадна бръчка. Според мен или аз правя грешка или не съм намерила наистина нещо подходящо, но без грим тези линийки или може би наченки н абръчки не се личат така.

# 57
  • Мнения: 100
моми4ета наи-добрия коректор за мен е на ив сен лоран има го в 4етири тона не се събира по фините линии под окото не6то невроятно е
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=30316#DETAIL

# 58
  • Мнения: 63
моми4ета наи-добрия коректор за мен е на ив сен лоран има го в 4етири тона не се събира по фините линии под окото не6то невроятно е
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=30316#DETAIL

И аз за него си мислех, защото в един чуждестранен форум прочетох мненията и има доста положителни отзиви Blush да те питам знаеш ли колко струва в Бг. Наистина ли не подчертава линиите Rolling Eyesако е така това е супер и ще си го купя  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт