Имате ли регулировчик в мола?

  • 4 377
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 032
Не ходя в молове (дълго е за обяснение, пък и не е по темата), но да- народът се юрка, купува ненужни неща- да, такъв е сезонът.

# 31
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
май прибьр3ано казах вчера, че не са започнали намаленията при нас....почнали са и още как, но аз няли не ходя да обикашям и не знам....днес бяхме в големият мол до нас, ееееееее няма такова  животно...ужас ooooh!, хора, хора да ти се завие свят.... и наистина пазаруват като за последно Whistling...и аз да не остана по-назад Blush - накупих сумати неща на половин цена на Суичер ( еми не се сдържах, любима марка ми е )....та така....добре поне че не платих нищо за тях Party - купих си ги с пунктчетата Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 062
Не, няма. Намаления има от около месец. Между 30 и 80 %. Народа купува.

# 33
  • Мнения: 7 914
И тук е същото, звездичке. Дърпат, пускат на земята, тъпчат...като животни Tired
тази година многозакъснях с подаръците.... винаги се приготвям по-рано, но да пробвам и в последния момент как е Mr. Green -  повече няма да се повтори Whistling

# 34
  • Мнения: 27 524
Консуматорско е, ама не в МОЛ-овете. Те така или иначе са някаква грешка човешка, по-студени, неуютни и излишно скъпи места не познавам  Tired
Ако се мотаят из нашите МОЛ-ове хора, то те са туристи, белгийците не са прости  Laughing
Регулировчици няма, нещата са така организирани, че няма как да стане хаос общо взето.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 183
Тук пък в моловете в никакъв случай не е по-скъпо, отколкото в останалите магазни.
Освен това има плейграундове вътрешни и какви ли не възможности за забавления на детето.

# 36
  • Мнения: 3 932
Вчера проучихме и положението в американските молове (за статистиката дет се вика!), малиииииииии неАм думи,................като за последно, регулировчици обаче  Naughty

# 37
  • Мнения: 2 185
Вчера проучихме и положението в американските молове (за статистиката дет се вика!), малиииииииии неАм думи,................като за последно, регулировчици обаче  Naughty

А има регулировчици  Naughty . Вчера направих отчаян опит да напазарувам в един мол, имаше поне 20 регулировчика, поне половината бяха полицаи  Peace

# 38
  • Мнения: 7 914
Вчера проучихме и положението в американските молове (за статистиката дет се вика!), малиииииииии неАм думи,................като за последно, регулировчици обаче  Naughty

А има регулировчици  Naughty . Вчера направих отчаян опит да напазарувам в един мол, имаше поне 20 регулировчика, поне половината бяха полицаи  Peace
а кражбите сведени ли са до минимум Whistling Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 907
Регулировчиг не съм видяла, но хора - бол. Както винаги. Нито повече, нито по-малко.

А кризата е друга тема. Тя удря другаде. Нормалният потребител е на все същия хал.

# 40
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Регулирочици видях само веднъж и то доста преди Коледа в новооткрития мол в центъра. Нещо явно не са домислили с маркировките и предимствата и на колите от горните етажи им отнемало повече от 15 мин, за да излязат от паркинга, при натоварен ден. Съответно билетът им не можеше да активира отварянето на бариерата и такова задръстване беше станало  Crazy
Иначе вчера моят квартал беше тотално блокиран, живеем близо до един търговски парк, има не само мол, но и много огромни самостоятелни магазини. По радиото съобщаваха в никакъв случай да не се ходи там, колите не можели нито да влязат, нито да излязат от паркинга, часове наред  Crazy ooooh!

# 41
  • Мнения: 3 932
Вчера проучихме и положението в американските молове (за статистиката дет се вика!), малиииииииии неАм думи,................като за последно, регулировчици обаче  Naughty

А има регулировчици  Naughty . Вчера направих отчаян опит да напазарувам в един мол, имаше поне 20 регулировчика, поне половината бяха полицаи  Peace

Бе, то си зависи от мола. Ние сме в Бъфало НЙ и молчето е квартално, та може би заради  това и нерегулирано.

# 42
  • Мнения: 1 381
Имаме.Особенно сега преди Коледа.Има дори на паркингите на супермаркетите. Още на входа ти казва къде има място. Спестява време и обикаляне на паркинга.

# 43
  • Мнения: 1 572
В Белгия няма , но ми се струва че сега като почнат разпродажбите трябва да сложат  Laughing
Блонди не знам за кои Мол-ове говориш но аз не съм забелязала да е по-скъпо от другите места ,аз съм редовен посетител като се има предвид че постоянно вали навън  Wink

# 44
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Никога не съм виждала тук регулиров4ици.
А намаленията ни запо4ват 4ак от 7 януари...и аз 4акам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт