Кои колички се чупят най- много?

  • 8 230
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 267
look - а много е хубав и цената за 3те неща е супер,значи казваш на живо цвета е по - хубав,щото нещо на снимка много ,как да кажа накичено ми се вижда,широк ли е коша за новородено,а yatch видяла ли си я, тя е същата само цвета е друг,интересуваме дали на живо е толкова тъмно синьото?
А София ми е тъмна Индия,пусни ме и ми гледай сеира,а и мъжа ми е същия така че не знам как ще се оправим  Joy,иначе много искам да отида и на място да разгледам моделите да си преценя,защото друго си е да ги видиш на живо,друго е по интернет

# 61
  • Мнения: 4 070
Ами за цвета ....какво да ти кажа- свеж е за мен, даже мъжа ми дето е малко консервативен реши че тая по- му харесва от тъмно синята (но още не съм виждаал тъмно синята на живо). На мен в тъмната не ми харесва,че точно там, където се сяда е много светъл цвета, представи си само мръсно дупе на тоя светъл цвят?? Коша за новородено ми се струва достатъчно голям и аз все им гледам големините (ние даже мислим в него да возим бебето даже в колата отначало и хубавото му е ,че може  да се закрепва за седалката на колата с коланите), иначе аз гледам и летния кош,че нали знаеш,че има доста малки такива и умаляват много бързо. А до края на януари в Piggy's House (магазин, който е сравнително близо до гарите и ако дойдете с влак или автобус няма да ви е много скъпо таксито) има намаление и освен редовните 5 % отстъпка, които печелиш за всеки 100 лв (т.е. за 1000 лв са 50 лв.) ти дават и валчер за покупка за 50 лв ( и си купувваш оше нещо, което ти е нужно) и така количката ти излиза 900 лв. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 070
Може и да съм те объркала за 50 -тте лева валчер.

# 63
  • Мнения: 267
Наистина изглежда свежа светлата и щом коша и седалката не са много малки значи си заслужава.Ние другата седмица ще се разходим до Пловдив да пообиколим и ако нищо не харесаме няма как ще се наложи идване до софия,иначе сме с кола,но моят мъж е голям нервак, когато не знае, къде отива и само мрънка : къде ме доведе тука,сега на къде сме,ти си виновна.... и така #Cussing out, ама мъже какво да ги правим,ама щом е за бебчо ще има обикаляне няма начин

# 64
  • Мнения: 4 070
Значи отстъпката за валчера вече не важала (и мен даже ме е яд понеже си правехме планове какво ще купим за тия 50 лв), но си важи отстъпката на 1000 лв - 50 лв. по-малко. Освен това след 10.01 ще имат и др. модели поне така ни бяха казали.

# 65
  • Мнения: 267
Те май и другите фирми трябва да пуснат нови модели,ние имаме време до март, така че ще почакаме,може да има нещо по изгодно,да се излъжат с някоя друга промоция  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 070
Честно казано малко се съмнявам като се има предвид че сега за коледа и нова година само Пигиса пуснаха , а те и по принцип си имат.............нещо се скрънзат , ама дано. Аз съм 33 г.с и трябва да съм подготвена,че ако вземе да се роди по-рано човека (а аз съм почти сигурна)........... Simple Smile Аз ако си я купя ще ти пиша- като я разглобим у дома с мъжа ми..........и като я разгадаем Laughing

# 67
  • Мнения: 267
Ами да врееме е да купуваш,не че после не можеш,но май няма да ти е до това, поне аз така мисля,искам всичко да му е готово на бебчо като се роди.Задължително да пишеш като вземете нещо

# 68
nurse са  им малки кошовете   и много бързо утесняват говоря за моделите  look  i  hello! Имайте го на предвид!

# 69
  • Мнения: 4 070
Ами незнам аз като ги сравнявах на место- даже мъжа ми имаше ролетка в него , ами бяха доста по- големи от Куини например. И бяха с големината на нормални колички, ама като отидем да купуваме пак ще ги меря- единствено столчето за кола ми се струва малко малко.

# 70
  • Мнения: 267
то за кошчетата няма начин,няколко месеца с тях и после задължително трябва по - голям,аз първо си мислех да взема по голям кош,но се оказа че не ставали за новородени. Лошото е че са много скъпи тези кошове,около 200 - 300 лв и то само за няколко месеца и после пак толкова  ooooh!

# 71
  • София
  • Мнения: 44 283
то за кошчетата няма начин,няколко месеца с тях и после задължително трябва по - голям,аз първо си мислех да взема по голям кош,но се оказа че не ставали за новородени. Лошото е че са много скъпи тези кошове,около 200 - 300 лв и то само за няколко месеца и после пак толкова  ooooh!

винаги има възможността старият да го продаваш и да купуваш нов...тогава новият ти излиза към 1/2 от цената Wink
реално трябват 3 столчета, за едно дете....(даже 2 би могло)....
ако наистина намериш вариант 0-18 който да става за бебе(разгледа ли на Хане?) и после вземеш стол 9-36 кг....

# 72
  • Мнения: 267
Не още не съм гледала,но обмислям варианта да купя сега 2-ра ръка,зависи от количката (ако не е в комплект ) и след това да вземем голям и хубав Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 44 283
Вариант е....ако е хубаво запазен, почти не ползван, никога не участвал в ПТП....и т.н.Wink
а онова бугабуу от продавалника имаше кошче с него нали?

# 74
  • Мнения: 4 070
Ами за съжаление количките, които са в 3 части могат да се вземат много често без зимния кош, но не могат без стола за кола- ние питахме навсякъде, понеже си мислим (както вече казах) да возим бебенцето в зимния от начало (даже и в колата) и си мислехме и ние после 2-ра ръка, някакъв хубав- така количката ти излиза с около 200 лв по-ефтино, ама............................все пак сме в Бг

Общи условия

Активация на акаунт