Кои колички се чупят най- много?

  • 8 214
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 070
Мен пък по-скоро ме притеснява ,че няма зимен кош.

# 106
  • София
  • Мнения: 44 122
Принципно не е проблем.
Но ако те притеснява - търси си количка с такъв.
А специално за уното, съм чела тук, не веднъж, че не е най-добрата количка на перего и че когато обърнеш дръжката ставала по-трудно маневрена.....
 Не знам до колко е така....

# 107
  • Мнения: 233
Ще  следя темата

# 108
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз нещо май минах на Joolz,имате ли някви наблюдения за тях http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-MAMAS-PAPAS-JOOLZ-BUGGY-CARRYCOT … rkparms=72%3A1298|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
gundie, извинявай че не е по темата
Joolz ги разглеждах на Бебеманията през есента и ми харесаха като дизайн.Нестандартни са като Стоки,а в същия момент поне за мен изглеждат по-стабилни.Цветовете им също са красиви.

# 109
# 110
  • Мнения: 733
Чупят се количките с малки пластмасови колела - независимо каква марка са. Не издържат на дупките по улиците и неравните тротоари  Peace Когато си избирах колички (и лятна и зимна) това ми беше първото и най-важно условие - да е с големи гумени колела.

# 111
  • Мнения: 4 070
ОО, аз също държа на големите гуми и на целите дръжки, за щастие това е често срещана комбинация- малките гуми са с ония малки и отделни дръжчици , а големите гуми с моята любима цяла дръжка Simple Smile

# 112
  • Мнения: 267
Дааа и цялата дръжка е много по - удобна от отделните  Naughty.
Видях джулса в 9 +,но имат само една разцветка,страхотни са,но и много скъпи и пак българската простотия всичко отделно се продава  smile3516
Новите модели на чиполино никак не са лоши,но нз колко ще са здрави

# 113
  • Мнения: 22 924
Чупят се количките с малки пластмасови колела - независимо каква марка са.
При мен го нямаше този проблем с Чиковската количка,а тази на моята приятелка вози второ дете,вече на 1,5г.
Дааа и цялата дръжка е много по - удобна от отделните  Naughty.

Аз пък харесвам повече отделните дръжки,без проблем си бутах и управлявах количката през снега с една ръка,а с другата носех кафе. Mr. Green Бяхме сега в Италия и в Пренатал гледах една тяхна количка,много хубава.Струваше 355 е.със зимен кош,порт-бебе,чанта,чувалче,гюрук,дъждобран./има Пренатал в Гърция/Ето каталога,първата и втората са количките,имаше и други цветове.
http://www.prenatal.es/sfoglia_catalogo2/cataloghi.asp?catCode=c … enSize=1440%A7900

# 114
  • Мнения: 267
знаеш ли къде им е магазина в гърция,пише че са няколко,че нещо от сайта не мога да разбера?

# 115
  • Мнения: 2 587
Чиполино.

# 116
  • Мнения: 22 924
знаеш ли къде им е магазина в гърция,пише че са няколко,че нещо от сайта не мога да разбера?
Знам този в Солун,мисля че беше на ул.Тсимисхи,която е централната.При всички положения беше в центъра.

# 117
  • Мнения: 267
знаеш ли къде им е магазина в гърция,пише че са няколко,че нещо от сайта не мога да разбера?
Знам този в Солун,мисля че беше на ул.Тсимисхи,която е централната.При всички положения беше в центъра.
  bouquet,но солун ми е далече,някъде александропулис или по - наблизо

Общи условия

Активация на акаунт