Кои колички се чупят най- много?

  • 8 219
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 267
да, имаше и още доста аксесоари,дано и да е запазена,че на снимките не се вижда добре http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=fav
Да бе тъпо е че не ги дават по - отделно,дали тази промоция на куинито е свършила за 1100 двата коша?В симонови пише че  е до 25 декември  Cry

# 76
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Гаранитрам,че количката е в перфектно състояние
простете за спама Crazy

# 77
  • Мнения: 267
 newsm47 ще я видя другата седмица,ако не я е продала

# 78
  • Мнения: 23 111
ама............................все пак сме в Бг
Моите колички не съм ги взимала от Бг,та да кажа:обикновено сериите 3 в 1 си вървят заедно в комплект,не може да си вземеш едното,а другото не.Първата ми Чиковска количка беше такава: зимен кош,порт-бебе/столче за кола/ и летен кош.Заедно с тях чанта,чувалче.Втората беше същия модел,друг цвят,но само летен вариант.Нямаше чанта,нито чувалче,не се продаваха и отделно.Та повечето комбинирани модели си вървят всичко в едно,не се учудвай.Моят съвет е да си вземеш комбинирана количка,защото гледам,че ще си със зимно бебе.Моето се роди февруари,возихме го в зимния кош до юни месец.Имай предвид,че детето ми се роди много едро,55 см.,но коша успяхме да ползваме доста време,въпреки бързия му растеж/на 4м.е бил 8.650 кг.и 75см./Порт-бебето ползвахме до 7-8 месечна възраст,но то наистина бързо му умаля на дължина,защото вървеше много едър.Взехме столче за кола ,съответстващо на възрастта и килограмите,което ползвахме до 3 1/2 годишна възраст.

# 79
  • Мнения: 4 070
Деси, тук в няколко магазина ми предложиха вариант 3 в 1 по принцип, но можеше да се купи без зимния кош....аз искам точно него де- ама въпроса е ,че може без него, но не и без столчето Thinking. Няма значение.......... и аз живот и здраве ще раждам февруари и се надявам до началото на лятото да се возим в зимния- а нешето парче няма шанс да е кой знае колко едро- мъжа ми е среден на ръст (в никакъв случай едър), а аз съм си направо мноооооого дребна. Grinning

# 80
  • Мнения: 267
По принцип като е комбинирана трябва да варви всичко в комплект,но тука май не е мн така,всеки продава това ,което му оттърва,в смисъл ще скътаят някоя чанта или пък някоя друга екстра, за да дадеш допълнително пари,нищо че трябва да е включена в комплекта,ама такива са търговците в БГ

# 81
  • София
  • Мнения: 44 225
По принцип като е комбинирана трябва да варви всичко в комплект,но тука май не е мн така,всеки продава това ,което му оттърва,в смисъл ще скътаят някоя чанта или пък някоя друга екстра, за да дадеш допълнително пари,нищо че трябва да е включена в комплекта,ама такива са търговците в БГ
не си права...фирмата си определя какво да включва комплекта....никой няма да ти спести една чанта ако влиза в комлекта...това не означава обаче че обезателно  вс комб колички имат чанта към себе си Wink

# 82
  • Мнения: 267
не, аз не говоря точно за чантата,дадох пример само,иначе на мен ми се е случвало за една количка,която е обявено,че трябва да има това и това комплект в цената,но питам в един магазин и те ооо не при нас не е така,ние продаваме отделно,както и за промоциите,които се определят,някъде са в сила,някъде не.Според мен всичко е до търговец ии име.

# 83
  • Мнения: 4 070
Да, Русана е права- аз чета за една количка (в 2 различни сайта на разл. магазини), че има това и това- ама повечето неща ги няма........и в 2-та магазина едно и също пише и едно и също има.
Иначе и Angel_Dust  е права цените са фиксирани и влизат определени неща(даже и на запад) и даже изчислявах цената за моята количка е същата там- явно фирмите ги задължават да я пускат на една и съща цена навсякъде, което е супер.

# 84
  • София
  • Мнения: 44 225
не...не са на еднакви цени....с европа може би са що-годе  почти еднакви(въпреки, че обикновенно  у нас е по-скъпо), а в щатите са направо много по-евтини Wink

# 85
  • Мнения: 267
и аз мисля че тука са по скъпи,сега гледам различни сайтове в англия и като смятам излизат с 100,200 лв по - евтини от тук, а и там пускат промоции и намаления за разлика от тука,но за жалост доставката е доста около 100 паунда и не си заслужава  Cry

# 86
  • Мнения: 4 070
Аз моята я намерих и излизаше на почтииииииииии същата цена, то е ясно,че все трябва да имат печалба, а и като се замислиш ако нямаш познат докато ти с пратката цената ще се изравни.
А за Щатите знам че е по-ефтино, сестра ми живее там , но за съжаление пак пратката е проблем иначе ми е обещала на лято да ми донесе лятна количка- струват нещо от рода на 15 $ или нещо подобно.

# 87
  • София
  • Мнения: 44 225
Аз моята я намерих и излизаше на почтииииииииии същата цена, то е ясно,че все трябва да имат печалба, а и като се замислиш ако нямаш познат докато ти с пратката цената ще се изравни.
А за Щатите знам че е по-ефтино, сестра ми живее там , но за съжаление пак пратката е проблем иначе ми е обещала на лято да ми донесе лятна количка- струват нещо от рода на 15 $ или нещо подобно.

да имат там такива колички...че и супер леки Simple Smile)) аз исках такава, с елмо червена на kraft, ма мъжо каза тогава, че нямало да му влезе в куфара , а допълнително багаж нямало да мъкне....и така си останах без нея Simple Smile)))
иначе една позната й пращаха количка от там, мина през гърция...и въпреки това й излезе доста по-евтино.....
то със всичко в щатите е така де....

# 88
  • Мнения: 267
Аз нещо май минах на Joolz,имате ли някви наблюдения за тях http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-NEW-MAMAS-PAPAS-JOOLZ-BUGGY-CARRYCOT … rkparms=72%3A1298|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
gundie, извинявай че не е по темата

# 89
Гласувам с голямо НЕ за Чиполино. Направих голямата грешка да се сдобия с една, модел RUSH. Неудобна за майката и опасна за детето.Подала съм жалба в комисията за защита на потребителите. Дано се отнесат сериозно. Като капак след 4-месечна не много интензивна употреба се счупиха спирачките. От ремонт ми я върнаха с безобразно издраскана дръжка.
Столчето за хранене на по-големия ми син беше на същата  фирма и също се счупи много бързо.
Предишната ми количка беше MAXI COSI. След 2 год. много интензивна употреба беше като нова. И ако знаех, че ще се сдобия с трето бебче никога нямаше да я дам. Столчето към въпросната количка, след като обиколи 3 бебета, се върна пак при нас. Никакви поблеми.

Общи условия

Активация на акаунт