Родители, дали болните си деца за отглеждане - тема 3

  • 43 430
  • 498
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Мили майчета, в понеделник рожбата ми почина ... Завинаги остана на 38 дни ... Болката е жестока...

# 481
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Мили майчета, в понеделник рожбата ми почина ... Завинаги остана на 38 дни ... Болката е жестока...

Много съжалявам, много кофти ми стана като прочетох поста, знам че в такъв монент каквото и да се каже няма да облекчи болката ти Cry Cry Cry.

# 482
  • Мнения: 255
 Flowers Rose Flowers Rose да почива в мир
Съжелявам сиси

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 18:58 от fifi82

# 483
  • Мнения: 838
Sisi83,моите съболезнования  Cry

# 484
  • Мнения: 572
Sisi, Съжалявам, Каквото и да напиша или да кажа едва ли ще те утеши! Буди силна и пиши тук каквото ти е на душата!
Времето притъпява жестоката болка и свикваме с нея!

# 485
  • Варна
  • Мнения: 266
Сиси ,моите съболезнования.

# 486
  • Мнения: 1 037
Мила Сиси, толкова съжалявам.
Моите съболезнования.

# 487
  • София
  • Мнения: 3 116
Сиси, много ми е тъжно за мъничката и за вас... Cry Прегръщам те!

# 488
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Sisi83 думите са излишни в този момент, най-искрени съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 489
  • Мнения: 2 172
Сиси..... Cry...нищо не мога да кажа...пиши, когато и където искаш тук....дано малко по-леко ти става от това Flowers Rose съболезнования....

# 490
  • варна
  • Мнения: 1 395
  Ей че лошо Cry , да почива в мир душичката Flowers Rose Flowers Rose

# 491
  • Мнения: 123
Sisi83, миличка приеми моите съболезнования ,  Hug Hug Hug

Болката е огромна в такъв момент , прекрасно те разбирам , аз също преминавам през този ад , ако имаш нужда пиши ми на лични .
Давайте си кураж и сили , защото Живота е едно голямо изпитание !!!
Пожелавам ти повече смелост за да приемеш случващото се , а то само времето ще ти помогне ,за да намериш себе си отново.
 
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  за всички малки ангелчета , нека там горе са добре!!!

# 492
  • Мнения: 144
Sisi 83  Моите най-искренни съболезнования.Много съжалявам за загубата ти но може би това е било твоето изпитание от господ. Бъди силна миличка!

# 493
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Сиси миличка нямам думи останах безмълвна като прочетох.Дано твоето ангелче и по-добре там на небето и не изпитва повече болка. Hug

# 494
  • Мнения: 531
Сисии миличка, толкова боли само като мислиш за смъртта, оххх.
Прегръщам те, съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose .

Общи условия

Активация на акаунт